Кујна Миксер Ладно Жешко Слив Потоне Допрете Тапа Хром 360 Степени Вртливата Легура S15

Кујна Миксер Ладно Жешко Слив Потоне Допрете Тапа Хром 360 Степени Вртливата Легура S15

8 %

DEN 581.00

DEN 631.68

Свеж

Во магацинот


Кујна Миксер Ладно Жешко Слив Потоне Допрете Тапа Хром
360 Степени Вртливата Легура S15
Карактеристики : 1 Дупка Лесна Инсталација,Една рачка овозможува и вклучување/исклучување на активирање и температура прилагодување. Lead-free Легура Изградба и 304 од не ' Рѓосувачки Челик црева, го користите овој производ, без грижи. Супериорен ' рѓа-отпорни заврши,најмалку 5 години гарантирањето за да нема оцрни и не пилинг. 360 степени Ротирачки Spout,брза конекција Црева и мазна се згусне се справи со,повеќе лесен за употреба. Солидна Прецизност полирање позлата површината и керамички кертриџ,многу издржливи и поудобно да се користи. На штекер е нежна,што го спречува јавните Спецификации : Типови : 1 Тапа / 1 Тапа+2 Црева Материјал : Цинк Легура+Месинг Вентил Core Материјал : Керамички Боја : Сребро Површински третман : Прецизност полирање позлата Стил : Единствен Носител на Една Дупка Numble на рачки : Еден се Справи со Spout се Постигне : 165mm/6.5" Spout Висина : 252mm/9.92" вкупна Висина : 320mm/12.6" Доводна Цевка со дијаметар : 22mm/0.87" Вода штекер дијаметар : 20mm/0.79" 32-милиметри/1.26" ≤Intallation дијаметар≤ 45mm/1.77" Количина : 1 Сет Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2)се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Слив Тапа 2 x Црево(60cm)(Задолжително)

Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип: дек монтирани
Бренд Име: HNGCHOIGE
Стил: Современа
Број на Рачки: Една Рачка
Функција: Thermostatic Чешми
Тип: Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода: Yes
Rotatable Или Не: Yes
Број На Модел На: кујна вода тапа
Вентил Core Материјал: Керамички
Површински Третман: Полиран
Број на Дупки за монтажа: Една Дупка
Спреј Тип: Никој
Површина По Завршувањето: Цинк Легура+Месинг
Видови: 1 Тапа / 1 Тапа+2 Црева
боја: Сребро.
Spout Се Постигне: 165mm/6.5
Spout Висина: 252mm/9.92
Вкупна Висина: 320mm/12.6
Доводна Цевка со дијаметар: 22mm/0.87
Вода штекер дијаметар: 20mm/0.79
Количина: 1 сет

Додатоци на производи

Frud Висок Квалитет, од нерѓосувачки челик високи Кујнски мијалник вода за пиење Тапа Потоне Допрете 360 Вртливата Миксер филтер Свеж Со попуст
MYNAH Русија бесплатен превозот Нови Пристигнување Кујна тапа Кујна Допрете Една Дупка Вода Допрете torneira cozinha Свеж Со попуст
MYNAH Русија бесплатен превозот Нови Пристигнување Кујна тапа Кујна Допрете Една Дупка Вода Допрете torneira cozinha

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

DEN 1017.00 1992.96
Нови Lead-Free Нерѓосувачки Челик SUS304 се Повлече Допир Тапа Кујна Чувствителни на Допир за Контрола на Славина Миксер Сензор Свеж Со попуст
Цврст Метал Адаптер Надвор Тема Заштеда на Вода Кујна Тапа Допрете Aerator Конектор t22 Свеж Со попуст
Цврст Метал Адаптер Надвор Тема Заштеда на Вода Кујна Тапа Допрете Aerator Конектор t22

Опис : Ова допрете aerator е дизајниран да се намали на непотребна потрошувачка на вода (миење раце, четкање

DEN 41.00 46.56
Никел бранеа 304 кујна тапа SUS 304 мијалник, кујна миксер здрава кујна тапа доведе слободни допрете кујна миксер доведе допрете Свеж Со попуст
НОВИ Антички Црвено Бакар Вртливата Spout Кујнски Мијалник Тапа / Single се Справи со Бродот да Потоне & Слив Миксер Чешми Палубата Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Кујна Тапа Антички Месинг Вртливата Бања Слив Потоне Миксер Допрете Кран,torneira YT-6034 Свеж
Бесплатен превозот Кујна Тапа Антички Месинг Вртливата Бања Слив Потоне Миксер Допрете Кран,torneira YT-6034

Кујна ТапаБесплатен превозот Кујна Тапа Антички Месинг Вртливата Бања Слив Потоне Миксер Допрете Кран,

DEN 1919.52
Frap Никел Бранеа Кујна Тапа Седум Писмо Дизајн 360 Степен Ротација На Вода Прочистување Карактеристики Двојно Се Справи Со Свеж Со попуст
Квалитетни Нерѓосувачки Челик Тенџере Додатен Кујна Тапа Ѕид 2 Рачки Доведе Слободни WW2071 Свеж Со попуст
Квалитетни Нерѓосувачки Челик Тенџере Додатен Кујна Тапа Ѕид 2 Рачки Доведе Слободни WW2071

Квалитетни Нерѓосувачки Челик Тенџере Додатен Кујна Тапа Ѕид 2 Рачки Доведе Слободни WW2071Тапа Карактери

DEN 7178.00 13051.20
Новиот дизајн се повлече од кујната тапа злато 360 степени вртливата кујнски мијалник Тапа Миксер допрете кујна тапа суета тапа Свеж Со попуст
ѕидот монтирани двојна дупка кујна миксер, месинг кујна тапа Свеж Со попуст
ѕидот монтирани двојна дупка кујна миксер, месинг кујна тапа

Функција : една рака двојна дупка кујна миксер месинг тело chromed заврши топла и ладна вода дупка растојан

DEN 1393.00 1548.00
Frap Нови Црна Кујна Тапа Седум Писмо Дизајн 360 Степен Ротација со Вода за Прочистување Карактеристики Двојно се Справи со Свеж Со попуст
Flg вклучување Кујна Славина се Повлече Од Палубата Монтирани се Повлече Вртливата 360 степени Ротирачки Ладна И Топла Допрете Свеж Со попуст
10 Куки Нерѓосувачки Челик Првенство Виси Заградата Носители Гимнастик Носители за Insetting Кафе Носителот Свеж Со попуст
10 Куки Нерѓосувачки Челик Првенство Виси Заградата Носители Гимнастик Носители за Insetting Кафе Носителот

ПАРАМЕТАР Производ Материјал : 304 Stainless Челик Measurment : како слики Пакетот Вклучува : 1 x Првенство КукитеФУН

DEN 313.00 313.44
Туш Вртливата Главата Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Конектор Diffuser Тапа Млазницата Свеж Со попуст
Туш Вртливата Главата Адаптер За Заштеда На Вода Допрете Конектор Diffuser Тапа Млазницата

360 степени вртливата Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации 2 Положба на Глава

DEN 106.00 134.40
FRAP Сребро Двојно се справи со Кујнски мијалник тапа Миксер Ладна и Топла Кујна Допрете миксер Една Дупка Вода Допрете torneira Свеж Со попуст
Античкиот Месинг Само Ладно Кујна Тапа Антички бронза заврши Месинг Потоне Единствена Славина се Справи со Висок Квалитет Кујна Свеж Со попуст
Кујна Отпад Од Не ' Рѓосувачки Челик Потоне Цедилка Plug Одвод Филтер Затка Кошница Drainer L15 Свеж Со попуст
Кујна Отпад Од Не ' Рѓосувачки Челик Потоне Цедилка Plug Одвод Филтер Затка Кошница Drainer L15

Карактеристики : Нерѓосувачки челик кошница запира остатоците од храна да влезат канализација2 во 1 фун

DEN 37.00 42.72
Црвено кујна славина се повлече потоне тапа 360 ronating месинг се повлече надолу кујна допрете ладна и топла кујна миксер допрете Свеж Со попуст
Црна Кујна Славина се Повлече Од Кујната Тапа Миксер Еден Справи со 360 Ротација на Црна Миксер Допрете ASW-1181KP Свеж Со попуст
Црна Кујна Славина се Повлече Од Кујната Тапа Миксер Еден Справи со 360 Ротација на Црна Миксер Допрете ASW-1181KP

Спецификации : Модел Бр : ASW1181 KP Стил: Антички / РетроФункција : извадете & 360° на Ротација Тело Материјал

DEN 2955.00 6156.00
Солидна Месинг Хром Вода Кујна Тапа 3 Начин Двоен Функција Додатен Кујна Тапа Три Начин Допрете За Вода Филтер Миксер Свеж Со попуст
Frud Кујнски Мијалник Тапа Хром ги Повлечат Надолу Еден Справи со Флексибилни топла и ладна Вода Допрете Миксер Бања Тапа Torneira Свеж Со попуст