360 степени Соларен Погон Jewlery Екранот Стојат Ѓердани Прстени, Обетки Нараквици Ротирање на Екранот Стојат Табела Види Носителот

360 степени Соларен Погон Jewlery Екранот Стојат Ѓердани Прстени, Обетки Нараквици Ротирање на Екранот Стојат Табела Види Носителот

5 %

DEN 228.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Соларен Погон или една AA батерија (не се вклучени), Ниска потрошувачка на енергија, животна средина пријателски. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.2 V AA(Не се Вклучени)
Фах : Јзу 90mm
Вчитај : 500g
Максимална брзина : 4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.5 кругови/мин
Хроматска светлина : 4. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Спецификација :
Боја : Бела, Црна
Материјал : ABS
Природна Светлина : 4.
За прикажување на производи како што се мобилни телефони, MP4, часовници, jewelries, итн. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ротација насока може да се укине од страна на сопирање на ротари табела. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Карактеристики :
360° circumvolution. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Соларни панели на 4 страни се обезбеди максимална светлина прием на власт ротари табела. 135g
Бруто тежина : околу.22"
Нето тежина : околу.
1 x Ротирање на Екранот Стојат
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Време На Испорака :
1.5 кругови/мин
Осветлување : ≥500
4 LED Светло : Сина
Батерија : 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.се надевам на разбирање.5 кругови/мин
Топлина-отпорни на температура : 80°C
Ладно отпорни на температура : -10°C
Големина : прибл. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

Тип: Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Број На Модел На: ротирање на екранот стојат
Класификација: Не-преклопување на Решетката
Инсталација Тип: Кат Тип
Нема. на Групи: Еден
Бренд Име: SANGEMAMA
Функција: Еко-Пријателски
Применливи Простор: дневна соба
Материјал: Пластични
боја: Бела, Црна
Материјал: ABS
природна светлина: 4.5 кругови/мин
Дневното: 3.5 кругови/мин
Батеријата: 1.2 V AA(Не се Вклучени)
Големина: approx. 132*132*82mm/5.19*5.19*3.22''
Нето тежина: Прибл. 135g

Додатоци на производи

100pcs Мал плоштад транспарентна пластична кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај Свеж Со попуст
100pcs Мал плоштад транспарентна пластична кутија PP Складирање Колекции Сад Кутија Случај

Z4028 тежина : 8g / pc надвор големина на : 4*4*2.8 cm во големина на : 3.7*3.7*2.5 cm дебелина : 1.2 mm материјал : ПП боја : Тра

DEN 2052.00 2160.00
Нови 12 Џебови Виси Складирање Торба Мултифункционален Чевли Чорапи Складирање Организатор Вратата Ѕид Плакарот Рек Закачалки Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!6pcs/многу Правоаголник Багаж Форма Подарок Кутија Метал Складирање Кутија Мода Калај Случај Jewerly Кутија Свеж Со попуст
Рачно изработени колачиња метални кутии матирано круг канти за чување на резервоар шеќер дребулии кутија за чај спаси канистер Свеж Со попуст
Мажите е проѕирен фиока за завиткување чевли складирање кутија Жените големи пластични домаќинство складирање кутија за чевли Свеж Со попуст
E Цигара шише dropper шише ecig масло празни пластични e-течни шише 10ml електронска цигара pinhole метални игли течни Свеж Со попуст
E Цигара шише dropper шише ecig масло празни пластични e-течни шише 10ml електронска цигара pinhole метални игли течни

Спецификација : Висок квалитет ниска цена полесно да се ресе пополни материјал е enviromental заштитени Матер

DEN 338.00 356.16
Креативни Виткање Еко-Пријателски Бебе Бања Мрежа Бања Играчка Складирање Торба Нето Вшмукување Чаша Кошеви Свеж Со попуст
100Pcs Јасно Стенд-ап Пијалаци Пијат Кафе Пластична Амбалажа Кеса, Resealable Zip Заклучување на Жито Бонбони Печење Храна Торбичка Свеж Со попуст
Бамбус Rotatable Складирање Кутија 5 Слотови Табела Оркестарот Козметика Носителот Повеќе-Користете Дребулии Канцелариски Шминка Свеж Со попуст
Плоштад Јасно Пластика Накит Чување На Кутии Монистра Занаети Случај Контејнери Свеж Со попуст
Плоштад Јасно Пластика Накит Чување На Кутии Монистра Занаети Случај Контејнери

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет, Направени од високо квалитетни пластични материјали, парич

DEN 32.00 43.68
11.5*24.5 Opp Опција за Пакување, Пластични Пакет Кеси Само Лепило Печат Складирање торба 100pcs за чорапи складирање Свеж Со попуст
11.5*24.5 Opp Опција за Пакување, Пластични Пакет Кеси Само Лепило Печат Складирање торба 100pcs за чорапи складирање

големина : 11.5*24.5+3cm тепам : двоен 12wiresFreeback : Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контак

DEN 239.00 397.92
WITUSE AE Транспарентен zip торба 100pcs Zip Заклучување Печат Reclosable Пластични Јасно Плоштадот Пакување Складирање Кеси Свеж Со попуст