DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење

DIY Thermoelectric Кулер за Ладење на системот phlx разладниот систем за полнење heatsink Peltier кулер радијатор фанови ладење

17 %

DEN 996.00

DEN 1199.52

Свеж

Во магацинот

На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот.
5,поправи Ладно Проводници Блок на peltier цврсто
6. Ние ќе им понуди размена, враќање или други соодветни аранжмани како што е договорено по добиеме вратени предмети.Daub термички маснотии на двете страни на peltier рамномерно
4.com и да чекаат за известување.Таму ќе се произведуваат многу вода топката на ладење страна ,becaused на ниска температура течен воздух, по поврзете се на сила пет минути.
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле.се обрне внимание на страната на peltier ( термички проводници страна & ладење страна пред да installating)
3. Pls проверете затворен делови листа
2.Може да се соберат од себе, уживајте во DIY fantacy
2. Ставете на топло изолира подлога на heatsink, а потоа се стави на peltier во тоа , потврди поинаква страна, пред да се стави.Жица : Црвена е "+" ,е Црна "-"
Инсталација чекори
1.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди. Добро го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.

Бренд Име: cooltex
Линии: 2 линии
Тип: Heatsink
Heatsink Материјал: Алуминиум
Примена: Процесор
Фан Големина: 92x92x25mm
Пакет: Yes
Број На Модел На: DIY разладниот систем-A

Додатоци на производи

NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот Свеж
NOKOTION Лаптоп Плоча за HP CQ58 650 Intel DDR3 687702-001 Плоча Бесплатен Превозот

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

DEN 4752.00
Вистински FFB0624EHE 6038 24V 0.57 НА 60X60X38MM 6CM инверторот фан Свеж Со попуст
Вистински FFB0624EHE 6038 24V 0.57 НА 60X60X38MM 6CM инверторот фан

Модел : FFB0624 EHEГолемина : 60 * 60 * 38mmНапон : 24 VНоминална струја : 0.57 НаАктуелната тековна : 0.38 НаМоќност : 9.12 WБ

DEN 492.00 547.20
Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4 Свеж Со попуст
Barrow G1/4 14mm Тешко Цевка Конектор за Монтажа TYKN-K1410 V4

За BarrowBARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи Високо квалитетни суровин

DEN 134.88
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод

Intel® PRO / Безжична Мрежна Конекција е интегриран уред за Безжична LAN (WLAN) решение за Intel® Centrino® processor технол

DEN 98.00 118.56
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан Свеж Со попуст
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан

3 Љубителите на Планината Рек PCI Слот Заградата за Видео Картичка DIY Опис : Може да се Качи Двојна вентила

DEN 312.00 354.72
KEFU X555LD За ASUS W519L X555LP лаптоп плоча R557L I3-4010U одговара за rev2.0/rev3.3/rev1.1 новата матична плоча тестирано Свеж Со попуст
KEFU X555LD За ASUS W519L X555LP лаптоп плоча R557L I3-4010U одговара за rev2.0/rev3.3/rev1.1 новата матична плоча тестирано

Имаме професионален тим од инженери и тестери кои ќе ви обезбеди со најдобрите производи и услуги...

DEN 7752.00 8160.00
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК Свеж
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК

3 P JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РКТежина : 10g / еезПакување Вклучуваат : 5 компјутери1.Произ

DEN 306.72
KEFU 1005HA плоча За Asus Eee PC 1005HA N270U плоча 1005HA тестирани плоча Свеж
KEFU 1005HA плоча За Asus Eee PC 1005HA N270U плоча 1005HA тестирани плоча

Производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијат

DEN 1824.00
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN Свеж
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN

LGA3647 Тесен 2u серверот heatsink 36472 UCAN CPU ладилникСпецификација : 3647 2 U Тесен Heatsink за 2 U / 3 U / 4 U / работна Станица

DEN 1622.40
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 296.00 336.00
Арктикот F9 PWM PST 4pin 9cm 90mm 92mm Кулер за ладење вентилатор за контрола на температурата молчи фан Вистински оригиналниот Свеж Со попуст
BGEKTOTH SATA 1 на SATAII/SATA2 5 Порт Мултипликатор Конвертор Столб SATA 3.0 Картичка Адаптер Картичка Свеж Со попуст
BGEKTOTH SATA 1 на SATAII/SATA2 5 Порт Мултипликатор Конвертор Столб SATA 3.0 Картичка Адаптер Картичка

Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални Јас сум препродавач,јас би сакал да се к

DEN 768.00 937.44
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON maglev фан KDE2404PKV1 4020 4CM 24V 1.2 W напојување axial вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 1.2 WБрзина

DEN 474.00 623.52
Gdstime 1 Парче 24V DC 50mmx50mmx15mm 2Pin Центрифугални Компресор Фан PC Ладење Турбо Кулер 5cm бесплатен превозот Свеж Со попуст
Gdstime 1 Парче 24V DC 50mmx50mmx15mm 2Pin Центрифугални Компресор Фан PC Ладење Турбо Кулер 5cm бесплатен превозот

Gdstime 24 V DC 2 Pin 50mmx50mmx15mm 5015 S Компресор Фанкомпресор фан 5015 Параметри : Димензии : 51mm x 51mm x 15mmНоминална Напон :

DEN 238.00 282.72
NOKOTION LKN-3 WS MB 48.4KE27.051 FRU 04W2029 За lenovo Thinkpad W520 лаптоп плоча QM67 Q3 Quadro 2000M Свеж
NOKOTION LKN-3 WS MB 48.4KE27.051 FRU 04W2029 За lenovo Thinkpad W520 лаптоп плоча QM67 Q3 Quadro 2000M

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress...

DEN 5712.00
Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Sony Vaio VPCL11M1E 300-0001-1142 UDQF2RH57DF0 UDQF2RH58DF0 UDQF2RH55DF0 UDQF2RH53DF0 UDQFZRH06DF0 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Sony Vaio VPCL11M1E 300-0001-1142 UDQF2RH57DF0 UDQF2RH58DF0 UDQF2RH55DF0 UDQF2RH53DF0 UDQFZRH06DF0

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 401.00 456.00
Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС Свеж Со попуст
Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка п

DEN 4637.76
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG Свеж
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG

Производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 3480.00
Новата Црна 523 Флопи Дискови Малку 5.25-Инчен Метална Школка Компјутер Шасија CD-ROM Диск Фиока за Складирање на Кабинетот Свеж Со попуст
Gdstime 1 buc 40x40mm 4cm DC 12V 2Pin Долго 120cm 4ft Кабел Brushless Турбо Компресор Вентилаторот за Ладење 40mm x 10мм 3D Свеж Со попуст
Gdstime 1 buc 40x40mm 4cm DC 12V 2Pin Долго 120cm 4ft Кабел Brushless Турбо Компресор Вентилаторот за Ладење 40mm x 10мм 3D

Gdstime DC 12 V 4010 Компресор 3 D Печатач ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммКонектор : XH2.542 PНоминална Volt : DC 12 VНо

DEN 265.00 311.52
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Свеж Со попуст
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

DC 12 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : 2pin2510Номин

DEN 224.00 263.52
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор Свеж
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор

DC 5 V USB 5 CM 50mm 50x50x10mm Brushless DC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Топлина Мијалник Вентилаторот за ЛадењеСосема нов фан с

DEN 297.12
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F Свеж
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купу

DEN 319.68
5PCS 30x28x15 уво дупка теренот 40mm алуминиум легура топлина мијалник northbridge рутер чип радијатор/Топлина мијалник Чипсет Свеж Со попуст
5PCS МНОГУ 40mm x 40mm х 13mm IC Сребро Northbridge Heatsink Ладење Радијатор Свеж
5PCS МНОГУ 40mm x 40mm х 13mm IC Сребро Northbridge Heatsink Ладење Радијатор

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

DEN 551.52