Eruiklink Smart Switch 3 Банда 1 Начин WiFi 86 Тип на ЕУ Стандард Ѕид Допир Светлина Switch Smart Home Автоматизација Модул за Далечинска Контрола

Eruiklink Smart Switch 3 Банда 1 Начин WiFi 86 Тип на ЕУ Стандард Ѕид Допир Светлина Switch Smart Home Автоматизација Модул

28 %

DEN 930.00

DEN 1291.20

Свеж

Во магацинот


Eruiklink Smart Switch 3 Банда 1 Начин Wi Fi 86 Тип на ЕУ Стандард Ѕид Допир Светлина Switch Smart Home Автоматизација Модул за Далечинска Контрола
1. WIFI wireless стан телефонот далечински управувач прекинувач,директен пристап до локалната 2.4 G рутер вмрежување,нема потреба smart home домаќин. 2. Дното кутија е ABS V0 огноотпорни материјали,3мм дебелина темпериран стакло екран на допир панел 3. Широк напон : 90 V-250 V, Напојување : Нула линија + Оган линија 4. Поддршка Алекса и Google Дома Гласовна контрола 5. Поддршка Wechat контрола 6. АПЛИКАЦИЈА за Поддршка на 13 јазици : Кинески, македонски, руски, шпански, португалски, германски, италијански.. 7. Поддршка за IOS 6.0 и Android 2.3 или над 8. Големина на : 86*86*37 9. Wifi фреквенција : 2.4 GHz 802.11 b.г.n 10.Панел материјал : Калено стакло екран на допир панел 11.Максимална Струја : 2/250v/Банда 12.Домување материјал : Пламен retardant ABS 13. Пакет : 3gang wifi switch*1pcs
Ве молиме проверете ги следните предмети пред користење на опрема: .Вашиот паметен телефон или таблет е поврзан со 2.4 G WIFI мрежа која може да пристапите на Интернет, и сигнал не може да биде премногу слаб! .Употреба на мобилен телефон или таблет со android систем, системот мора да биде 4.0 или понова верзија.Ако користите на iphone или i Pad, тоа мора да биде во состојба да пристапите на APP store и да ја преземете СТАН.Ако вашиот безжичен рутер го поставите на MAC адреса филтер, ве молиме исклучување на рутерот MACaddress филтрирање функција прво.Уредот ги поддржува следниве методи на шифрирање за: AUTH_OPEN AUTH_WEP AUTH_WPA_PSK AUTH_WPA2_PSK AUTH_WPA_WPA2_PSK WPA2/CCMP не е поддржан, ве молиме да знаат дека се! Answer : ___________________________ Note : уред не ја поддржува 5 G сигнал привремено!

максимална брзина: -
жиро: -
Карактеристики: Блескави
Контрола На Канали: 2 канали
Состојба на Собранието: Подготвени-to-Go
Бренд Име: Eruiklink
Број На Модел На: ЕУ 3 Банда
Скала: -
Тип На Објект: Wifi Допир Smart Ѕиден Прекинувач
Тип На Прекинувач: ЕУ стандард
Номинална моќност: 600W/банда
Жица Режим На Конекција: Нула линија + Оган линија
Безжична стандард: WiFi 2.4 GHz
Функција: Допрете Копчето & Wifi Далечинска Контрола
Работен напон: AC90-250V,50/60HZ
Компатибилност: IOS6.0 / Android 2.3 и над
Максимална струја: 2А/250V/банда
Поддржува Платформа & СТАН: Работи со Алекса & Гнездо & eWelink

Додатоци на производи

7x11cm Една Страна SMD Прототип Универзална PCB Плоча Експеримент Коло 2.54 mm Игла Простор Електронски Компоненти Свеж Со попуст
7x11cm Една Страна SMD Прототип Универзална PCB Плоча Експеримент Коло 2.54 mm Игла Простор Електронски Компоненти

Производ Вовед : 1.Име : SMD вид експеримент одбор2.Pin Простор : 2.54 mm3.Дупка со Дијаметар : 1.0 mm4.Спецификација :

DEN 60.00 63.84
Sonoff RF Мост Smart Home Контрола WiFi 433Mhz Замена Безжичен Далечински Switch Промена Делови Свеж Со попуст
Sonoff RF Мост Smart Home Контрола WiFi 433Mhz Замена Безжичен Далечински Switch Промена Делови

Sonoff RF Мост Smart Home Контрола Wi Fi 433 Mhz Замена Безжичен Далечински Switch Промена ДеловиПрегледОваа RF Мост може

DEN 600.00 799.20
eWelink СТАН Wifi Switch за Паметни Дома НИ 1/2/ 3 Банда Ѕид Светлина Безжичен Прекинувач за Далечинска Контрола Преку Дела Свеж Со попуст
Xiaomi Soocare Професионални Superfine DentalFoss Зема Ергономски Дизајн ФДУ Тестирање Храна Одделение 50PCS/КУТИЈА Свеж Со попуст
Xiaomi Soocare Професионални Superfine DentalFoss Зема Ергономски Дизајн ФДУ Тестирање Храна Одделение 50PCS/КУТИЈА

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за вашето внимание! 100% Вис

DEN 326.00 458.88
Оригиналниот xiaomi mijia пенкало ,KACO НЕБОТО 0.3 mm-0.4 mm пенкало со подарок pen кутија случај користи за ЕУ adater За xiaomi Свеж Со попуст
Оригиналниот Broadlink S1C/ S1/ S2 Копче Фоб Далечински Управувач Активирање Одберете Сензори За S1 S1C SmartONE Дома Аларм Свеж Со попуст
Оригиналниот Broadlink S1C/ S1/ S2 Копче Фоб Далечински Управувач Активирање Одберете Сензори За S1 S1C SmartONE Дома Аларм

Најдете интелигентен живот, и го Направи животот едноставен* Копчето Фоб Далечински поедноставува конт

DEN 377.00 579.84
Sonoff Smart Home RF 433Mhz Ѕидот Безжичен Далечински Управувач Switch Насловна автоматизација / Интелигентни WiFi Центар За Свеж Со попуст
Sonoff Smart Home RF 433Mhz Ѕидот Безжичен Далечински Управувач Switch Насловна автоматизација / Интелигентни WiFi Центар За

Поддршка статус следење, апарати за дома статус навремени повратни информации на вашиот Стан Неисправн

DEN 216.00 240.00
Smart Home Контролер велика БРИТАНИЈА 1Gang WiFi Dimmer Switch,Далечински Управувач Светлина Dimmer Switch 220V,RF433MHz Работа Свеж Со попуст
Smart Home Контролер велика БРИТАНИЈА 1Gang WiFi Dimmer Switch,Далечински Управувач Светлина Dimmer Switch 220V,RF433MHz Работа

Велика БРИТАНИЈА Стандард Dimmer Прекинувач,Ѕиден Прекинувач,Кристално Стакло Панел Безжичен Далечински

DEN 1383.00 2095.20
Бесплатен Превозот 1pcs Photosensitive Сензор Модул Светлина Откривање Модул за Arduino Свеж
Бесплатен Превозот 1pcs Photosensitive Сензор Модул Светлина Откривање Модул за Arduino

Повеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wiki1 Поради монитор и вистинските сним

DEN 20.16
DOIT 1 сет Plen 2 Хуманоидни Робот со Одбор за Контрола+ Servos+ Полнач за DIY Arduino Проектот Свеж
DOIT 1 сет Plen 2 Хуманоидни Робот со Одбор за Контрола+ Servos+ Полнач за DIY Arduino Проектот

Производ Вовед : 18 DOF хуманоидни роботи, главно, се состои од главата, торзото, две раце, две нозе...

DEN 5904.00
(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело Сензор за Движење За Xiaomi Свеж Со попуст
(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело Сензор за Движење За Xiaomi

(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело ДвижењеСензор За Xia

DEN 717.00 955.20
Отплата за погрешно работење Свеж
Отплата за погрешно работење

Објектот ќе се разменуваат со замена на сите детали примени (слики / видеа) 7 Време на услугите(По добивањ

DEN 2725.44
Меѓународна верзија Оригинални Xiaomi Mi Цвет Следи Растенија Почвата, Водата Светлина Smart Тестер Xiaomi Флора Сензор За Градина Свеж Со попуст
PLAYBULB Кометата 2M 6.6 ft Јаже Флексибилни LED Светло Лента Светилка за Полнење RGB Боја се Менува Божиќ Светла Затворен Отворено Свеж Со попуст
Во Парк Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph Високо Чувствителни Hygrometer Термометар LCD Екран Магнетни Налепница Ниска Свеж Со попуст
Во Парк Xiaomi Mijia Bluetooth Hygrothermograph Високо Чувствителни Hygrometer Термометар LCD Екран Магнетни Налепница Ниска

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

DEN 730.00 1027.68
Нови Оригинални Xiaomi Mijia Метал Знак Пенкало 9.5 mm Потпишување Пенкало PREMEC Мазна Швајцарија Црна Рефил Злато/Сребрена Свеж Со попуст
Xiaomi MI Безжичен Глушец Оригинални 2.4 GHz 1200DPI Мини Преносни Photoelectricity Глушец За Игри на среќа И Канцеларија Свеж Со попуст
Xiaomi MI Безжичен Глушец Оригинални 2.4 GHz 1200DPI Мини Преносни Photoelectricity Глушец За Игри на среќа И Канцеларија

3)Сите предмети се испраќаат во рок од 5 дена по плаќање процес е завршен, и речиси предмети canbe испрати со

DEN 748.00 935.04
Xiaomi AQara Smart Прозорец Вратата Сензор ZigBee Безжична Конекција Мулти-цел Работат Со Xiaomi smart home Mijia / Mi Дом стан Свеж Со попуст
Xiaomi AQara Smart Прозорец Вратата Сензор ZigBee Безжична Конекција Мулти-цел Работат Со Xiaomi smart home Mijia / Mi Дом стан

Xiaomi AQara Smart Прозорец Вратата Сензор Zig Bee Безжична Конекција Мултицел Работат Со Xiaomi smart home Mijia / Mi Дом ста

DEN 474.00 729.12
Broadlink MP2 WiFi Моќ Штекер Приклучокот,Безжичниот Далечински Управувач Smart Home Моќ Лента Приклучок 3 Штекер со 3USB Брзо Свеж Со попуст