2017 надградба голем капацитет на полнење usb вентилатор мини исклучување на десктоп рачни мали фан канцеларија на отворено

2017 надградба голем капацитет на полнење usb вентилатор мини исклучување на десктоп рачни мали фан канцеларија на отворено

20 %

DEN 1110.00

DEN 1387.20

Свеж

Во магацинот


2017 надградба голем капацитет рачни фан Купи две за повеќе попусти! Модел : N9 потрошувачка на Енергија : 4 W текст : DC5 V-0.8 ЕДЕН(МАКС) Капацитетот на Батеријата : Li-ion 18650-3.6 V 2500m Ah Часа на Употреба : 3 часа~10hours време на Полнење : 3 часа и 30 минути Големина : 105 * 207 * 42mm Една тежина : 165g Пакет : 1 фан 1 USB кабелот 1 база со кутија

Времето Функција: Не Мерењето
Max. Времето Граница: Не Мерењето
Тип: Ладење Само
Бренд Име: POCHOS
Снабдување воздух режим: Ротари Ване
Брзината На Вентилаторот: Третиот Степен На Пренос
Инсталација: Мини
Материјал: Пластични
Број На Модел На: N9
Примена:
Далечински Управувач Функција: No
Контролирање На Режимот: Механички Тајмер Контрола
Извор На Енергија: USB
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита: No
Големина:
Правец На Видот: Стандард Правец
Suspender Должина: Не Suspender
Ротари Ване Количина: 4
Max. Моќност:
Обратна Ротирачка Функција: No
Моќност (W): 4W
Напон (V): 5V
Тип: Други

Додатоци на производи

Апарати за дома на Воздухот Навлажнувачи USB Fogger за Автомобил Home Office Мини Ултразвучно Овлажнител Ароматерапијата од Свеж Со попуст
Дома Прочистувач на Воздух Anion Генератор Негативни Јони Oxygenation 240V AC ХЛ-F38 38x18mm Домаќинство Prodect Свеж Со попуст
Дома Прочистувач на Воздух Anion Генератор Негативни Јони Oxygenation 240V AC ХЛ-F38 38x18mm Домаќинство Prodect

СпецификацијаВлезен напон : AC100240 V 50 / 60 HzИзлезен напон:DC 2.5 KV ±1 KVТекст тековната:≤1.5 мрМоќ:≤1 WГустина

DEN 157.00 262.56
5-99 ug/ml медицински озонската генератор 12VDC за дијабетична нога & стоматологија и крв Свеж Со попуст
5-99 ug/ml медицински озонската генератор 12VDC за дијабетична нога & стоматологија и крв

599 ug / ml медицински озонската генератор 12 VDC за дијабетична нога & стоматологија и крвПроизвод Преглед : ​

DEN 13644.00 22368.00
USB Овлажнител Ултразвучно Овлажнител Воздух Арома Diffuser Магла Создателот, Етерични Масла diffuser на Дом и Автомобил Свеж Со попуст
2018 Нов Стил Мермер Жито Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ултразвучно Воздух Арома Овлажнител со LED Светла 500ML Магла Свеж Со попуст
3D Овлажнител Етерично Масло Арома Diffuser Шарени 24V 12W 100ml Резервоарот Мирис Diffusers Ароматерапијата Fogger За Дома Свеж Со попуст
3D Овлажнител Етерично Масло Арома Diffuser Шарени 24V 12W 100ml Резервоарот Мирис Diffusers Ароматерапијата Fogger За Дома

Карактеристики : Item големина : 110*110*150mm околу Применливи напојување : DC24 V Работна фреквенција : 2.4 MHZ Работ

DEN 1426.00 4320.00
Воздухот Прочистувач на Воздух Два 12V DC Мини Авто Автомобил Свеж воздух Ionic Прочистувач Кислород Бар Озонската Ionizer Почиста Свеж Со попуст
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода Свеж Со попуст
1Pc Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Нова Мода

Мини USB Крофна Овлажнител Прочистувач на Воздух Арома Diffuser Home Office Автомобил Преносни Карактеристики : в

DEN 114.00 142.56
300ml Ултразвучно Овлажнител Навлажнувачи на Воздухот USB Humidificador со Арома Ламби Есенцијални Масла за Ароматерапијата Свеж Со попуст
Со ЕУ Plug / Не Plug 45mm Ултразвучно Овлажнител Магла Создателот Fogger Чешма Езерцето Atomizer Главата Воздух Овлажнител Свеж Со попуст
(Слободна Европа)Мали бубамара led Мини Воздух Овлажнител DC 5V Соба Воздух Diffuser USB Пренослив ABS Шише за Вода Капа Арома Свеж Со попуст
добра работа за нов 4 инчен 100 mm Издувните фан Дуктус моќен компресор го исклучите axial проток на вентилатор, вентилатор Свеж Со попуст
220ML Првенство USB Воздух Овлажнител Ултразвучно Навлажнувачи Автомобил Магла Создателот Арома на Етерични Масла Diffuser со Свеж Со попуст
DC 5V USB Мини Вода Магла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител Креативни Цртан филм Зајакот Автомобил Atomizer Прочистувач Свеж Со попуст
THANKSHARE Ароматерапијата арома diffuser ултразвучно Воздух овлажнител етерично масло diffuser менување на led светло арома Свеж Со попуст
400ml Арома на Етерични Масла Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител со Дрво Жито 7 Боја се Менува LED Светла за Office Home Свеж
DMWD Преносни електрични одвлажнување Мини Влага Апсорпција на Воздухот Фен LED дисплеј Автоматско исклучување Dehumidifiers Свеж Со попуст
550ML Далечински Управувач Smart Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Дрво Жито LED Светло Ултразвучно Кул Магла Арома Овлажнител Свеж Со попуст
Топла Продажба LED Светло од Суштинско значење Ароматерапијата Масло Diffuser Ултразвучно Арома Овлажнител Прочистувач на Воздух Свеж Со попуст