Персоналните Круг Keychain Engrave Копче за фотографирање синџир од не ' Рѓосувачки Челик Custom Name Копче синџир Подарок Dropshipping

Персоналните Круг Keychain Engrave Копче за фотографирање синџир од не ' Рѓосувачки Челик Custom Name Копче синџир Подарок Dropshipping

20 %

DEN 358.00

DEN 447.84

Свеж

Во магацинот

Personized Круг Keychain Engrave Копче за фотографирање синџир од не ' Рѓосувачки Челик Custom Name Копче синџир Подарок Dropshipping >>> ВАЖНИ 1.Ние може да се користи за engrave своја фотографија на неа 2.кога ќе се направи ред , ве молиме испратете ваша сопствена порака под цел кутија 3.ако не ви остави порака или слики на нас , ние ќе испрати празно еден за вас 4.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво Ако сте љубители на мојот предмети,не заборавајте да додадете мојата продавница за вашата продавница листа , така што ќе може лесно да се врати да го најдам мојот продавница и да се провери на ажурирани информации од него.
Испорака : Ние ќе ја испратите објекти од Ali Express Стандард Превозот воздухопловната и Кина пост воздухопловната, ако треба, ние исто така може да испрати Fedex, EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ,дополнителни превозот надомест е потребно. Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5business дена по исплата е расчисти. Ние не бродот на викенд или државни празници. Политика На Враќање : 1. 30days. вратат 2. Приемот на неисправни предмети, ние ќе целосна наплата. И купувачи вратите неисправен производ во рок од 30days. 3. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите. 4. Ние нема да ја врати назад цел, поради неточни превозот адреса. Плаќање : Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress. Ако имате посебни барања, plz контактирајте со нас, ви благодариме. Време на одговор Определба : Ние сме на линија, за цело време, можете да не контактирате во 9 : 00 - 23 : 00 на кина време. Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours.

Тип На Објект: Клучни Синџири
Парична казна или Моден: Моден
Метална боја: сребро позлатен
Број На Модел На: WNS-025
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Обликотшема: Капка Вода
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Функција: Расположение Tracker
Пол: Унисекс
Функција: накит
Функција: Engrave Свој Текст За Тоа
Предност: Не Исчезнат Боја
Предност од 2: Може да се Стави во Вода
Продажбата тип: трговијата на мало,трговија на големо,dropshipping

Додатоци на производи

Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг Свеж Со попуст
Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг

Точка Име : Папокот ПирсингМатеријал : Ул пи nless ЧеликБоја : MulticolorКоличина : 8pcs / многуПакување : Добро спа

DEN 136.00 143.52
Кристал Кристал Круна Копче Синџир На Модни Копче Прстен Автомобил Keychains Жените Торба Чанта Креативен Шарм Клуч На Носителот Свеж Со попуст
Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Свеж Со попуст
Anniyo Дева Марија накит поставите Pendant Ѓердан Синџир Обетки поставите Жените Златна Боја Православна/Католичката поставите Свеж Со попуст
HSIC 12PCS/МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден Свеж Со попуст
HSIC 12PCS/МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден

HSIC Dropshipping 5 PCS / МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring

DEN 954.00 1084.32
TOPGRILLZ Новиот Обичај се Вклопуваат Хип Хоп Зголеми Златна Боја Галвански Устата Grillz Сет 2 парчиња Еден Врвот&6 заби Дното Свеж Со попуст
CZ Нова Мода Жените Плоштадот Накит Кристал Pendant Голем Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Шарм Африка Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит Свеж
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

Dreamlee Нерѓосувачки Челик CZ Гем Јазик Пирсинг на Тело Накит*Бренд : SHUIMEI *100% Сосема Нов *Нема Штета на Човеч

DEN 1218.24
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци Свеж Со попуст
10 Бои, Меки Rayon Snood Коса Нето Капчиња Headwear Капа Домот Жени Секси Hairband Накит Додатоци

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Мека RayonБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : НикојСтил :

DEN 90.00 131.04
36piece 316l не ' Рѓосувачки Челик Уво Проширувач Пирсинг Коси & Приклучоци Тунелот Комплет Носила Мерачи Тело Накит 14g--00g Свеж Со попуст
2 парчиња/многу вистински сребро 925 нараквици за жените уникатен накит животинско пчела шарм топла нови производи за година Свеж Со попуст