KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки

KTL Брзиот БРЗИНА Брзо-БРЗО Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер за Пинг-Понг Гребло Рекет Лилјак Пинг-Понг Топки

14 %

DEN 610.00

DEN 708.96

Свеж

Во магацинот


KTL Брзиот БРЗИНА Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Идеален оружје за забрането брзина лепак ера.
Гума, наменети за брзина лепак забрана.
Превртен гумен со уникатни вертикална pip низа и структура, во комбинација со висока еластичност дава оваа гума способноста да генерира висока спин и голема брзина, додека одржување на ниска траекторија.
Брзина : 9
Спин : 10
Контрола : 8
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm/2.0 mm

Број На Модел На: Брзо-БРЗО
Тежина: Center Focus (All-round Methods)
Бренд Име: KTL
Гума: Мозолчиња Во
Контрола Средства: Само Гума Со Сунѓер
Baseboard Слој Број: Само Гума Со Сунѓер
дното: Само Гума Со Сунѓер
Сунѓерот Дебелина: 2.2 mm/2.0 mm
Место на Потекло: Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број: KTL0040MS

Додатоци на производи

Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС Свеж Со попуст
Про Тенис на Маса PingPong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST Гума Јапонски Penhold ЈС

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 988 Ножот со 61second LM ST ГумаСобрани ! само еден црвено

DEN 1488.00 1729.44
Оригиналниот palio 40+ hadou тенис на маса гума сина сунѓерот palio гума за тенис на маса рекет пинг-понг paddles рекети спорт Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци Свеж Со попуст
Huieson 50Pcs/Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал Пинг-Понг Топки 40+ ABS Пластика Пинг-Понг Топки за Пинг-Понг Додатоци

Huieson 50 Pcs / Pack 3 Ѕвезда Нов Материјал ПингПонг Топки 40+ ABS Пластика ПингПонг Топки за ПингПонг Додатоци Опи

DEN 624.00 831.36
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови Свеж Со попуст
Dawei 388A-4 388A 4 Брзина + Спин Pips-во Тенис на Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер четири Сунѓерот Дебелина видови

Dawei 388 A4 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 A Мазна Гума : Висока е

DEN 429.00 498.72
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 888 Половина Долго (Брзо-Напад) Медиум Pips-Out Тенис На Маса (PingPong) Гума Со Сунѓер

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : Брз НападБрзина : 12Спин : 8Контрола : 8Сун

DEN 462.00 537.60
Оригиналниот 2 парчиња на Sanwei T88-III pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер Свеж Со попуст
Оригиналниот 2 парчиња на Sanwei T88-III pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер

T883 два компјутери верзија PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерУсвојува ПРАТЕНИК систем гума да соединение

DEN 558.00 744.48
2 Парчиња Sanwei T88-III Pips-Во Тенис на Маса за Пинг Понг Гума со Сунѓер Свеж
2 Парчиња Sanwei T88-III Pips-Во Тенис на Маса за Пинг Понг Гума со Сунѓер

T88III 2 парчиња Верзија PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерУсвојува ПРАТЕНИК систем гума да соединение во ра

DEN 623.52
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер Свеж
Dawei 388C-1 Добри за Forehand-Напад Медиум Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Dawei 388 C1 Медиум PipsOut Тенис на Маса Гума Со СунѓерКарактеристики на Dawei ПингПонг Палки со 388 C1 Брзо Pips Од Гум

DEN 448.80
DHS Облак & Магла 3 (Cloud&Магла III) Тенис на Маса Гума Pips-долго се Исецка Офанзива Пинг-Понг Сунѓерот / Topsheet OX Свеж Со попуст
Оригиналниот Yinhe Млечниот пат Галакси Т-11+ T 11+ T11+ тенис на маса pingpong сечилото Свеж Со попуст
Оригиналниот Yinhe Млечниот пат Галакси Т-11+ T 11+ T11+ тенис на маса pingpong сечилото

YInhe / Галакси Т11+ Тенис На Маса СечилотоТип : НавредливаБрзина : 10Контрола : 10Ply : 5 (Дрвени) + 2 (Јаглерод)Деб

DEN 966.00 1288.32
Palio CK531A Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот) Свеж
Palio CK531A Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот)

Palio CK531 A Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Без СунѓеротВо почетокот на 60тите,Кинески шокиран на Тенис на Маса

DEN 448.80
Свет 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер Свеж Со попуст
Свет 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума со Сунѓер

Свет 979 Долго PipsOut Тенис На Маса Гума Со СунѓерСвет 979 Според новиот стандард на ITTF, на Globe979 долго pimpled гум

DEN 536.00 623.52
729 563 Половина Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот) Свеж Со попуст
729 563 Половина Долго Pips-Out Тенис на Маса (PingPong) Гума (без Сунѓерот)

729 563 Медиум PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротКако една кралот на половинадолго

DEN 247.00 287.52
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт Свеж
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер затворен спортски рекети спорт

Kokutaku 911 Долго PipsOut Тенис на Маса Гума Со Сунѓер Јапонија Меѓународната пингпонг институт за Истражување

DEN 470.40
Оригиналниот Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот Свеж
Оригиналниот Меч SCYLLA долго pips-out тенис на маса pingpong врвот лист гума без сунѓерот

Меч SCYLLA Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротОпремени се игра : Континуирано

DEN 542.88
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот Свеж
SAVIGA V Долго Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума без Сунѓерот

SAVIGA V Долго PipsOut Тенис на Маса PINGPONG Гума без СунѓеротSAVIGA V е груба, но сосема frictionless површината и нуди изво

DEN 575.52
Нашата галаксија Млечниот Пат Yinhe N11s N 11s N-11s ОФАНЗИВА Тенис на Маса Ножот за Пинг-Понг Лилјак Гребло во Табела Тениски Свеж Со попуст