40Pcs Мини Вежба ХСС Малку 0.5 mm-2.0 mm Директно месо тело PCB Пресврт Вежба Битови Сет

40Pcs Мини Вежба ХСС Малку 0.5 mm-2.0 mm Директно месо тело PCB Пресврт Вежба Битови Сет

10 %

DEN 80.00

DEN 88.80

Свеж

Во магацинот


Опис : Материјал : High Speed Челик ХСС Боја : Сребро Микро ХСС Пресврт Дупчење Малку Директно месо тело Електрични Вежба Алатка. Пресврт Вежба Метрички Хсс Вежби Микро Вежба Битови. Мини Микро ХСС Пресврт Вежба Малку Сет 0.5 mm-2.0 mm Модел Занает Директно месо тело Пресврт Вежба Малку. Одговараат за : ПХБ, Тенка Алуминиумска/Железо Лист, Тенка штица, Пластични
Спецификации : месо тело : директно месо тело Големина : 10pcs 0.5 mm 10pcs 0.8 mm 10pcs 1.5 mm 10pcs 2mm Количина : 40pcs/set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 40pcs/set Директно месо тело Пресврт Вежба Малку

Тип: Центар Вежба Малку
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: 46897

Додатоци на производи

Дијамант Виде Ножот Мини Кружни пили Дијамант Алатки за Сечење Jade Свеж Со попуст
Дијамант Виде Ножот Мини Кружни пили Дијамант Алатки за Сечење Jade

Следните Големини Можете Да Изберете Број на Модел Дијаметар(mm) Користете го Купи Број на Модел Дијамет

DEN 224.00 447.36
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење Свеж Со попуст
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина Свеж
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња / set Дијамант Повлечете Малку со 120 степен Кол 8мм за Гравирање на Метал

DEN 840.00
10cm K797Y Алуминиумска Цевка од Пречник од 6mm Внатрешен Дијаметар 4mm Шупливи Кружни Цевки за DIY Модел Правење Свеж Со попуст
10cm K797Y Алуминиумска Цевка од Пречник од 6mm Внатрешен Дијаметар 4mm Шупливи Кружни Цевки за DIY Модел Правење

Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто

DEN 26.00 27.84
Професионални 6pcs/set Осцилирачки мулти Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатка како Fein,Dremel итн Свеж
5pcs 7*200mm 100mm Црна Топла Топи Лепак Стапови За 7mm Лепак Пиштол Авто Поправка Алатки Автомобил Дент Paintless Отстранување Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, сува дупчење битовиНОВИ

DEN 908.00 1032.00
8pcs Јаглероден Челик Рака Алатки 5/8 1/2 3/8 1/4 Директно И Конусни Коси Ноктот Дрво Plug Машина Плута Вежба Малку Сечење Алатки Свеж Со попуст
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли Свеж
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли

CNIM Топла 1 / 4 Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј ПиштолиКомпактен фил

DEN 162.24
DIATOOL 50mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Професионални и Квалитетни Дупчење Битови Свеж Со попуст
DIATOOL 50mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Професионални и Квалитетни Дупчење Битови

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, дупчење битовиКоличина

DEN 1022.00 1161.60
10pcs црна боја 7mm*180mm Топла Топи Лепак Лепило Род висок квалитет 7mmglue стап Свеж
10pcs црна боја 7mm*180mm Топла Топи Лепак Лепило Род висок квалитет 7mmglue стап

опис10pcs 7mm*180mm должина црна боја, лепак стап[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Пог

DEN 191.52
0.3-1.2 mm различни PCB вежба комплет алатки CNC рутер машини за метал гравирање вежби dremel машина додатоци 10PCS Свеж Со попуст
0.3-1.2 mm различни PCB вежба комплет алатки CNC рутер машини за метал гравирање вежби dremel машина додатоци 10PCS

Објектот спецификите is_customized : Да должина на : 38mm DIY Материјали : Металугрија Материјал : Волфрам Карбид Т

DEN 90.00 95.52
Flexsteel најдобар квалитет M35 Кобалт Вежба Малку Сет,ХСС-КО Вежба во Собата 1.0-10ММ, за Дупчење од Нерѓосувачки Челик, Прекалени Свеж Со попуст
Дијаметар 51 56 76 63mm*370mm Дијамант Core Вежба Малку 51*370mm Дијамант Core Вежба Малку 56*370mm Вода Конкретни 76*370mm Свеж Со попуст
Дијаметар 51 56 76 63mm*370mm Дијамант Core Вежба Малку 51*370mm Дијамант Core Вежба Малку 56*370mm Вода Конкретни 76*370mm

Дијамант Core МалкуDiamter : 51 56 63 76mm (ве Молиме изберете)Должина : 370mmКонектор тема : M22ве молиме имајте предвид

DEN 592.00 623.52
Т форма/У Облик/ Вратата Облик Ноктите за Нокти Пиштол Прирачник Директно Нокти Пиштол во Staples Nailer Спојувач Свеж Со попуст
xintylink двојно страна вежба битови оштетени гром отстранување комплет метал одземени оштетени завртка extractor смена алатка Свеж Со попуст
Нови 10PCS 30мм/35mm/40mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+2 Mandrel за Dremel Поставите Микро Моторни Вежба Chucks Стегање Свеж Со попуст
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови Свеж Со попуст
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.)3 : Unwished производ се враќа ќе се н

DEN 27.00 28.32
AC220V-240V Апарат за полнење за на КИНА LONGYUN 24V 25V Li-Ion Батерија Cordless Вежба Возачот Screwdrive Свеж
AC220V-240V Апарат за полнење за на КИНА LONGYUN 24V 25V Li-Ion Батерија Cordless Вежба Возачот Screwdrive

ИзвестувањеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањет

DEN 888.00
80-100 mm, Дијамант Дупка Видов Core Вежба Малку Стакло Обложени Ѕидани Дупчење Машина Алатки за Камен Мермер Гранит Керамички Свеж Со попуст
Јаглерод Држач, Четка за MAKITA BGA450 BGA452 DGA452 BGD800 BGD801 BJS160 BJS161 BGA402 DGA452REF GA400 GBA452RFE BGA452RFE3 Свеж Со попуст
Јаглерод Држач, Четка за MAKITA BGA450 BGA452 DGA452 BGD800 BGD801 BJS160 BJS161 BGA402 DGA452REF GA400 GBA452RFE BGA452RFE3

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

DEN 537.60
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки Свеж Со попуст
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки

BI0002151Спецификација : Бренд новиГолемина(дијаметар) : 4 инчен / 100mmВнатрешниот дупка со дијаметар : 22mm (без

DEN 237.00 395.52
Бесплатен превозот на 1pc OD 32-56 должина 200mm дијамант влажни core малку за бетонски ѕид водоводните цевки дупка дупчење Свеж Со попуст
4.9 mm 5mm 5.1 mm 5.2 mm 250mm 300мм 350mm 400mm 500mm Екстра Долг Метал АЛ Дрво High Speed Челик ХСС Директно месо тело Пресврт Свеж Со попуст
4.9 mm 5mm 5.1 mm 5.2 mm 250mm 300мм 350mm 400mm 500mm Екстра Долг Метал АЛ Дрво High Speed Челик ХСС Директно месо тело Пресврт

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари4.9 mm 5mm 5.1 mm 5.2 mm 25

DEN 341.00 341.28