Оптички FC1 Црвена Точка Поглед Рефлекс Поглед Holographic Глетка за 20mm Железнички

Оптички FC1 Црвена Точка Поглед Рефлекс Поглед Holographic Глетка за 20mm Железнички

43 %

DEN 2371.00

DEN 4159.20

Свеж

Во магацинот

-125.00 -125.00 -91.67 -130.00
Спецификација FC1 Prismatic Црвена Точка Поглед На FC1 Prismatic Црвена Точка на Повидок е практично паралаксата-слободен и има 14 светлината прилагодувања за своите 2 MOA точка. Овие Red Dot Место страна се контролирани од страна на еден push-button и има авто shut-off функција која ги зачувува веќе неверојатни 5.000 часа на батеријата. На FC1 Алуминиум Црвена Точка на Повидок е сместен во цврст блок на 6061-T6 авиони-одделение алуминиум и бара само 1,5 во на железничкиот простор на вашиот огнено оружје, па тоа е совршен за carbines, SMG, или пушка. За компактни, лесни црвена точка поглед кој ќе импресионира, изберете FC1 15mm x 21mm Црвена Точка Поглед. Карактеристики Практично Паралаксата слободни призмата оптички систем со јасна компактен леќа Одлична големина за carbines, суб-автоматски пушки и пушка едно копче LED осветлувањето контрола Компактен и солиден ЦПУ машински алуминиумски домување Бара само 1,5 инчи на железничкиот простор ги Исполнува упатствата за воени МИЛИ-STD 810 G издржливост тестирање стандарди за да се обезбеди највисок квалитет и сигурност +/-40 MOA прилагодување во двете височина и windage Авто исклучи функција : 10 часа ако нема движење. Отстранлив spacer за да одговара на низок профил, пиштоли Леќа Димензии : 15mm x 21mm Око Олеснување : Неограничен Зголемување : 1 X 1 Клик : 24mm @ 100 (dot само) / 1 MOA Целокупната Димензии : 48 x 43 x 43 mm (L x W x H) Тежина : 170g w/планината и батеријата Точка Големина : 2 MOA Светлината Прилагодувања : 14 (7 бел ден, 7 ноќ визија) Оперативни Temp Опсег : -25.6 сте ~ 160 сте F Мили Spec Сообразност : МИЛИ-STD 810 G Средина Тестирање Ноќ Визија Компатибилен : Да Прекинувач : Push Копчето Планината : МИЛИ-STD 1913 Железнички Факултативна брзо исклучување Сензор за Движење : Вграден-Во (Авто Shut-Оф во 10 Часа) Водоотпорен : Потопна до 10ft на животниот Век на Батеријата : Прибл. 5000 Часа (Средината на Нивото на Осветленост) Прилагодување на Опсегот : 40 (+/-) КЛИКНЕ
2

Бренд Име: canis latrans
Тип: Пушка
Функција: Red Dot
Точка име : Collimated Prismatic Поглед
Око Олеснување: неограничен број на
Зголемување: 1X / Нема Зголемување
Функција: Red Dot
Точка Големина: 2 MOA
Извор На Енергија: 1*CR2032 (исклучен)
Големина на прозорец: 1*0.6 инчен(21mm*15mm)
Материјал за домување: Висок stength алуминиум

Додатоци на производи

30x60 Двоглед Кампување HD Телескоп Ноќ Визија Оптички Зум Отворено Црвена Филм Виткање Воена Патување Лов Професионални Свеж Со попуст
SVBONY UHC 1.25 Филтер за Астрономија Телескоп Monocular Окуларот Набљудувања на Длабока Небото Објект F9131A Свеж Со попуст
SVBONY UHC 1.25 Филтер за Астрономија Телескоп Monocular Окуларот Набљудувања на Длабока Небото Објект F9131A

SVBONY UHC Филтер Ултра Висок Контраст за Астрономски Телескоп Окуларот Набљудувања на ДлабокоНебото Објек

DEN 1023.00 1705.92
Телескоп Паметен Телефон Заградата Свеж
Телескоп Паметен Телефон Заградата

детали за производотТежина : 76g / Мобилни менгеме дијаметар : 5898mmDovetail плоча големина : SKYATCHER ,VIXEN стандард

DEN 768.00
Тактички Airsoft 4X Зголемена Фокус Усогласени Со Флип До Планината Опфатот со Holographic Поглед. Свеж Со попуст
Тактички Airsoft 4X Зголемена Фокус Усогласени Со Флип До Планината Опфатот со Holographic Поглед.

Тактички Airsoft 4 X Зголемена Фокус Усогласени Со Флип До Планината Опфатот со Holographic Поглед Систем : Зголем

DEN 1666.00 2730.24
HD 50X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа Лов Свеж
HD 50X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа Лов

HD 50 X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа ЛовОпис : С

DEN 1487.52
Торба за EQ3/HEQ5/NEQ6/AZ-EQ6/AVX/LXD75/ZII Tripod Свеж
Торба за EQ3/HEQ5/NEQ6/AZ-EQ6/AVX/LXD75/ZII Tripod

Tripod Торба : Должина : 105 CM, со Дијаметар : 20 CM.Торба за EQ3 ,HEQ5,NEQ6,АЗEQ6,AVX,LXD75,ZII итн исто така одговара на 150 MM кал

DEN 1276.80
M48 бајонет прстен за Canon EOS dslr фото Свеж
M48 бајонет прстен за Canon EOS dslr фото

КАМЕРАТА ВРСКА : CANON EOS БАЈОНЕТВНАТРЕШНИ ПОЦРНЕТИМЕСИНГ / НИКЕЛ БАЈОНЕТТЕЛЕСКОП ВРСКА : M48 X0.75

DEN 1056.00
Мини Прилагодливи Компактен Тактички Црвена Точка Ласерски Поглед Доменот Одговара За Пиштол Пиштол 20mmr Железнички Свеж Со попуст
Celestron omni 2x barlow окулар со зголемување окуларот професионални телескоп barlow делови Астрономски окуларот Свеж
Celestron omni 2x barlow окулар со зголемување окуларот професионални телескоп barlow делови Астрономски окуларот

OMNI 1.25" 2 X BARLOW ЛЕЌА 93326omnibarlow_02 ОБЈЕКТ # 93326 ПРЕГЛЕД Двојно зголемување на секоја окуларот имате со Omni 2 X Barlow

DEN 864.00
НОВ Џеб Мини HD 8x20 Оптички Агол Окуларот Monocular Двоглед Телескоп За Надворешна Спорт Патување Модерен Дизајн P2 Свеж Со попуст
НОВ Џеб Мини HD 8x20 Оптички Агол Окуларот Monocular Двоглед Телескоп За Надворешна Спорт Патување Модерен Дизајн P2

Нов Џеб Мини HD 8x20 Оптички Агол Окуларот Monocular Двоглед Телескоп за Надворешна Спорт Патување Модерен Диз

DEN 183.00 228.96
Оригиналниот Eyeskey Monocular Телескоп 10-30x50 Моќен Зум Мулти-обложени BAK4 Призма Водоотпорен Двоглед забележување на т.н Свеж Со попуст
Вектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w/ Дното Железнички и Picatinny Железнички Свеж
Вектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w/ Дното Железнички и Picatinny Железнички

Вектор КултураВектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w / Дното Железнички и Picati

DEN 2640.00
Datyson 5X Астрономски Телескоп окуларот Barlow леќа 1.25 инчи /31.7 mm Alluminum алуминиумски материјал Свеж
Datyson 5X Астрономски Телескоп окуларот Barlow леќа 1.25 инчи /31.7 mm Alluminum алуминиумски материјал

Се вклопува во било кој обем и леќи кои се стандардна големина леќи (Стандард леќи се 1.25 "дијаметар), Мног

DEN 522.72
НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна Додатоци Свеж Со попуст
НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна Додатоци

Ако вашата цел е затворена како безбедносни причини, а потоа можете да контактирате со услуга за да се р

DEN 876.00 1199.52
Жешка!Тактички Riflescope 2.5-10x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање Лов Обемот 11/20mm Свеж Со попуст
Жешка!Тактички Riflescope 2.5-10x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање Лов Обемот 11/20mm

20.58 / торбаЖешка!Тактички Riflescope 2.510x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање

DEN 2076.00 3402.24
TriRock 15 Тенок Keymod Handguard Железнички Слободно Плови Систем AR-15 .223/5.56 Црна/Црвена/Тен/Виолетово/Сино/Розова/Маслинесто Свеж Со попуст
45 Степен Пред Железо Поглед AR 15 AR15 Тактички 45 Степен Форумот Копија Брза Транзиција BUIS со Хексагонални Клуч RL27-0001 Свеж Со попуст