Нови Деца Магија Индуктивен Багер Автомобили Деца Авто-индукција Автомобил Следи Црна Линија (Случаен Испорака) Diecasts & Играчка Возила

Нови Деца Магија Индуктивен Багер Автомобили Деца Авто-индукција Автомобил Следи Црна Линија (Случаен Испорака) Diecasts & Играчка

27 %

DEN 449.00

DEN 615.36

Свеж

Во магацинот


Нови Пристигнување Години Камион Играчки Детска Деца Авто-индукција Автомобил Следи Црна Линија (Случаен Стил И Боја на Испорака)
Карактеристики :
Овој автомобил е толку магичен дека тоа може да се вози по должината на црна линија нацртана со пенкало. Тоа што следи веднаш преку сензорот за да се направи разлика црни линии исцртани на бела хартија од вас. Па и радосни!
Топло Прашува :
1. Да се подготви линии на табла и белата книга со пенкало, автомобилот може да смисла на црна линија и да ја стартувате по тоа кога прекинувачот (switch е во долниот дел) е on.
2 автомобил може да работи надвор од линијата, кога линијата е премногу тенки. Автомобилот може постојано возење по должината на насоката кога тоа се извршува на крајот на линијата.
3. Ако колата оди во погрешна насока, батеријата може да се инсталира oppositely. Ве молиме повторно инсталирајте ја батеријата следните точниот метод ( на страна од батеријата со зборот треба да се поврзете со пролетниот дел)
4. Ве молиме не се стави на автомобил под сонцето, флуоресцентна светилка или на сјајна хартија во случај на силна светлина може да го оштети својот сензор.
5. Ве молиме инсталирајте ја батеријата правилно, одговара на ""-"" ""+"" позитивни и негативни anodes, или на автомобил ќе одат произволно.
Параметри :
1. Производ пакет : отворен прозорец кутија
2. Производ големина : околу 7 * 4 * 5cm / 2.76 * 1.57 * 1.97 во
3. Производ пакет големина : за 18.5 * 4.5 * 12cm / 7.28 * 1.77 * 4.72 во
4. Еден производ нето тежина / бруто тежина : околу 0.12 kg / 14kg
5. Возилото на 6 стил мешани loading за случаен испорака.
Пакување Листа :
автомобил (6 стилови на случаен испорака)
перо
батеријата
упатство
хартија

Карактеристики: Diecast,Магнетно,Модел
Возраст Опсег: > 6 години
Предупредување: no
Бренд Име: babyfans
Пластични Тип: ПВЦ
Број На Модел На: Години Камион Играчки
Тип: Автомобил
Скала: 1
Материјал: Пластични

Додатоци на производи

1:18 Diecast Модел на Kia KX3 година Сина SUV Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци Свеж
1:18 Diecast Модел на Kia KX3 година Сина SUV Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци

1 Умрефрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓунар

DEN 2390.40
3 продолжување отвори вратата големи 40cm автобус скала модел легура Звук светлина автобус деца играчки за во автомобил за деца Свеж Со попуст
Авто Ин - ixo 1:43 JEEP Willys Corpo де Bombeiros Diecast модел на автомобил Свеж
Авто Ин - ixo 1:43 JEEP Willys Corpo де Bombeiros Diecast модел на автомобил

Бренд : ixo Скала : 1 / 43 Материјал : Метал пакување : Како што е прикажано на слика

DEN 1008.00
21*7*10СМ Големи Harvester трактор Автомобили Инженеринг возила за транспорт фарма Жетварите детска играчка автомобил зелена Свеж Со попуст
10pcs Мини пластични играчки авиони тркала може да се лизга модел battleplane модел глисер брод Децата подарок играчки Бесплатен Свеж Со попуст
Offload Inertial возило Автомобил, џип модел Момче Приказна машина Бебе учење и едукативни играчки Детска подарок играчки за Свеж Со попуст
РЕТКИ, ТИНТИН со авион, Авантурите на Тинтин, Смола, Figurine, Свеж Со попуст
РЕТКИ, ТИНТИН со авион, Авантурите на Тинтин, Смола, Figurine,

Ново пакување кутијаКонтакт со нас на : Се надеваме дека ќе ви даде позитивна e Bay искуство работејќи нап

DEN 2030.00 2160.00
Disney Pixar Автомобили 3 Молња Меквин Џексон Бура Dinoco Круз Ramirez 1:55 Diecast Метал Играчки Модел На Автомобил Роденденски Свеж Со попуст
AMER 1:72 втората Светска Војна Британија Swordfish торпедо авиони за напад Легура биплан модел Ретка колекција авиони модел Свеж Со попуст
Авто Ин - ixo 1:43 Chevrolet VECTRA GLS 2.2 1998 Diecast модел на автомобил Свеж
Авто Ин - ixo 1:43 Chevrolet VECTRA GLS 2.2 1998 Diecast модел на автомобил

Бренд : ixo Скала : 1 / 43 Материјал : Метал пакување : Како што е прикажано на слика

DEN 960.00
Играчка фабрика директни 1: 32 град патот sweeper канализација чисти камион scania улица-убедливо автомобил модел играчка за Свеж Со попуст
најновите топли играчки универзална електрични музика автобус електричен модел играчки светлина музика дете подарок Свеж Со попуст
1:36 легура модели на автомобили, висока симулација гроздобер класичните автомобили, умре-фрлија метална играчка со звук и светло Свеж Со попуст
Висок квалитет со голема симулација 1:32 легура се повлече назад автомобил,Хонда CRV SUV off-road возила,метал модел автомобили Свеж Со попуст
16cm Легури на Метал Американски Воздушен United Airlines Боинг 747 B747 400 дишните патишта Авион Модел Авион Авионот Модел Свеж Со попуст
EDWONE Бука Томас Мост Железнички прибор погодни Томас и Живост Дрвени Воз Образовни Момче/ Детска Играчка Повеќе песна Свеж Со попуст
4pcs/set Tayo малку автобус корејски Цртани филмови oyuncak araba автомобил модел мини пластични се повлече назад tayo автобус Свеж Со попуст
D518 TOMY, Томас хармонија ему воз општи железнички воз играчка додатоци (меки железница)3pcs/МНОГУ Свеж Со попуст
D518 TOMY, Томас хармонија ему воз општи железнички воз играчка додатоци (меки железница)3pcs/МНОГУ

Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или им

DEN 425.00 518.40
Висок симулација модел,1:36 Легура се повлече назад играчка автомобили,Ford Mustang 2006 година, FORD GT,бесплатен превозот Свеж Со попуст
Norscot Гасеница Мачка 966G Тркала Loader 1:87 ХО Скала Diecast Модел 55109 Свеж Со попуст
Norscot Гасеница Мачка 966G Тркала Loader 1:87 ХО Скала Diecast Модел 55109

Превозотпредмети превозот од Хонг Конговаа точка ќе се користи од страна на Воздух препорачана пошта б

DEN 1353.00 1439.52