Дијамант Виде Ножот Мини Кружни пили Дијамант Алатки за Сечење Jade

Дијамант Виде Ножот Мини Кружни пили Дијамант Алатки за Сечење Jade

50 %

DEN 224.00

DEN 447.36

Свеж

Во магацинот


Следните Големини Можете Да Изберете Број на Модел Дијаметар(mm) Користете го Купи Број на Модел Дијаметар(mm) Користете го Купи JP0140 40
за сечење
jade Кликнете Тука JP03150 150
за сечење
мермер
керамика
гранит
base плочка JP0150 50 Кликнете Тука JP03180 180 JP0160 60 JP04105 105 Кликнете Тука JP0180 80 JP04115 115 JP01100 100 JP04125 125 JP01120 120 JP04150 150 JP01150 150 JP04180 180 JP01180 180 JP04180 180 JP01200 200 JP04230 230 JP01250 250 JP04250 250 JP01300 300 JP05105 105 JP02100 100
за сечење
стакло JP06114 114 JP02180 180 JP06125 125 Кликнете Тука
Дијаметар од 150mm Дијамант Виде Ножот Мини Кружни пили Дијамант Алатки за Сечење Jade
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота

Надворешниот Дијаметар: 250mm, 80mm, 60mm, 300мм, 200mm, 50mm, 120mm, 100mm, 150mm, 180mm
Број на Компјутери: 1 Компјутер
DIY Материјали: Облицовка
is_customized: Yes
По завршувањето: Други
Сечилото Материјал: дијамант
Сечилото Тип: Дијамант Ножеви
Големина: 40 50 60 80 100 120 150 180 200 250 300
Број На Модел На: ЈП-01

Додатоци на производи

DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, сува дупчење битовиНОВИ

DEN 908.00 1032.00
3Pcs/Set Моќ Шрафцигер Возачот Штекер Малку Адаптер Вежба 1/4 3/8 1/2 Хексадецимален месо тело Свеж Со попуст
3Pcs/Set Моќ Шрафцигер Возачот Штекер Малку Адаптер Вежба 1/4 3/8 1/2 Хексадецимален месо тело

Алуминиум Материјал Соодветен за Тешки Влијание Возачи Пролет Натоварени Топката Лого на Главата Има П

DEN 224.00 248.64
Бесплатен превозот на 1pc OD 32-56 должина 200mm дијамант влажни core малку за бетонски ѕид водоводните цевки дупка дупчење Свеж Со попуст
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier Свеж Со попуст
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier

50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier KBPC5010Пакет Се Вклучени : 2 x 50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Ди�

DEN 81.00 85.44
Префрлете се Замена за DeWALT 945614-00 D28113 D28127 D28128 D28129 D28132 D28132C D28134 D28135 D28141 D28151 D28152 D28153 Свеж Со попуст
Префрлете се Замена за DeWALT 945614-00 D28113 D28127 D28128 D28129 D28132 D28132C D28134 D28135 D28141 D28151 D28152 D28153

Напомена : Ве молиме секогаш да се споредат МОДЕЛ со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,

DEN 561.60
xintylink двојно страна вежба битови оштетени гром отстранување комплет метал одземени оштетени завртка extractor смена алатка Свеж Со попуст
Нови 10PCS 30мм/35mm/40mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+2 Mandrel за Dremel Поставите Микро Моторни Вежба Chucks Стегање Свеж Со попуст
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли Свеж
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли

CNIM Топла 1 / 4 Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј ПиштолиКомпактен фил

DEN 162.24
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење Свеж Со попуст
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење

Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со брзо монтирање месо тело, сува дупчење битови, професионални �

DEN 857.00 974.40
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки Свеж Со попуст
Нови 4 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамика Алатки

BI0002151Спецификација : Бренд новиГолемина(дијаметар) : 4 инчен / 100mmВнатрешниот дупка со дијаметар : 22mm (без �

DEN 237.00 395.52
DIATOOL 4pcs 6mm+8мм+10мм+12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Свеж Со попуст
DIATOOL 4pcs 6mm+8мм+10мм+12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува

Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со брзо монтирање месо тело, сува дупчење битови, професионални �

DEN 1128.00 1281.60
30Pcs 7x100mm Шарени Топла Топи Лепак Стапови За Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Поправка Лепило Стапови Додатоци Свеж
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови Свеж Со попуст
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.)3 : Unwished производ се враќа ќе се н�

DEN 27.00 28.32
Професионални 6pcs/set Осцилирачки мулти Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатка како Fein,Dremel итн Свеж
TASP 1000pcs 14mm Т Облик Ноктите За Електрична Спојувач Nailer Tacker MESG45A Свеж Со попуст
TASP 1000pcs 14mm Т Облик Ноктите За Електрична Спојувач Nailer Tacker MESG45A

TASP 1000pcs 14mm Tacker Нокти За Електрична Спојувач Големина : 1.0 mm x 1.2 mm x 14mm Пакет : 1000pcs / пакетПогодни за употреба

DEN 192.00 239.52
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка Свеж Со попуст
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар Боја : Злато, Бакар минијатурни вежба чак, и вежба се м

DEN 80.00 95.52
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина Свеж
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња / set Дијамант Повлечете Малку со 120 степен Кол 8мм за Гравирање на Метал

DEN 840.00
Chanseon Топла Топи Лепак Стапови Лепак Црни Алуминиумски Додатоци 10pcs/многу 11mm DIY Алатки Адхезивна Поправка 270mm Должина Свеж Со попуст