Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Backpackers Турист

Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers

8 %

DEN 85.00

DEN 92.16

Свеж

Во магацинот


Повеќе Производи :
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Backpackers Турист
Детали :
Цврсто држете го вашиот шише во тесно грло за стабилен и удобен носат
Прилагодливи прстенот со дијаметар , погодна за речиси сите шишиња
Одлично за campers, backpackers, љубители на планинарењето, канцеларија workstations и така натаму
Направени на силни и издржливи paracord јаже
Можете да го симнете тоа да се користи како опстанок јаже
Answer : ___________________________ Note : се справи со јаже само, друг објект не е вклучена.
Материјали : Најлон
Големина(L x W) : 35 x 2cm / 13.78 x 0.79 инчен
Плетенка Дел Должина : 25cm / инчен 9.84
Достапни Боја : како на сликата шоу од А до D
Пакет :
1 x Шише Рачка
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Drinkware Тип: Шишиња Со Вода
Стил: Спорт
Бренд Име: Behogar
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
сертификација: CIQ
Обликот: Со Јаже
Број На Модел На: шише рачка
Анти-корозија Слој: Не Се Опремени Да Се
Отворено Активност: Качување
Термо Изведба: Никој
Во Врела Вода: Не Е Применливо
Функција: Еко-Пријателски
Применливи Луѓе: Деца
Материјал: Најлон
Вода Да Тече, Метод: no

Додатоци на производи

3 унци од нерѓосувачки челик огледало светлина преносни мали вино тенџере надвор ласерски врежани мали круг хип колби Свеж Со попуст
Нови 520ml Сјајот Sequins Пластични Спортски Слама Лак Шише за Вода со Дијамант Форма Капак за Надворешна Кампување Пиење Шишиња Свеж Со попуст
2018 топла продажба 8oz унца од не ' Рѓосувачки челик 304 вотка хип колба Виски Москва cccp flagon со стп кожа црна подарок Свеж Со попуст
Креативни Насмевка се Соочуваат со Промена на Кригла Магичен Камелеон Кафе Температурни Сензори Новина Подарок 330ml Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3 Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w / Бамбус Капак SA3 Вклучуваат :

DEN 663.00 770.88
Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик Куп - 30 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Пиење Термички Кригла w/ Лизгачот Капак(00389) Свеж Со попуст
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење Свеж
Дизни 580ml Деца Слама Пластични Шише за Вода BPA Free Tritan Материјал Деца Вода Собори Со Јаже tudent Пешачење

Тужба за канцеларија ,дома ,на патување употреба.Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект,или бил

DEN 518.88
Нерѓосувачки Челик Пивце Чаши Големи/Мали Трајни Деца Куп Метал Tumblers Сок Коктел Iced Чај Купот Дома Бар Кампување Чаши За Свеж Со попуст
Преносни 550ml Пластични Спортски Шише за Вода Контејнер Течење-доказ Шишиња За Надворешна Коњи Патуваат Качување Кампување Свеж Со попуст
Топла Продажба!! 200ML/280ML Симпатична Мини Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Пијат Шише за Вода Termos Termo Чаши Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16