100Pcs Витамин А и Д Крем Маст За По Крем Тетоважи за Нега на Кожата Поправка VA в. џ. Витамин а&d Телото Уметност, Лекување на Кожата

100Pcs Витамин А и Д Крем Маст За По Крем Тетоважи за Нега на Кожата Поправка VA в. џ. Витамин а&d Телото Уметност, Лекување

DEN 758.40

Свеж

Во магацинот


100 Pcs Витамин А и Д Крем Маст За По Тетоважи Крем за Нега на Кожата Поправка VA в. џ. Витамин а&d Телото Уметност, Лекување на Кожата
Карактеристики : 1.Екстрактот од Чичок, Hibiscus, Cress, мајчина Душица, Plantago, тасев биле, и други природни лекови. 2.Подобрување на исцелување на својата нова тетоважа, заштита на вашата мастило 3.Намалување на ризикот од scabbing. Не чешање 4.Маст е богат со витамини а и Д. тоа се исклучително важни за побрзо тетоважа исцелување. 5.Витамин А & D маст ја остава кожата мека и мазна. Тоа може да се користи за да се ублажат и да се смири нова тетоважа. 6.Исто така, може да се користи за повторно да се навлажни стари/постојните тетоважи 7.Вакуум пакувања. 8.Чистење на погодената област. Се применуваат маст великодушно со тетоважа 2 или 3 пати на ден. Пакет се Вклучени : 100 Pcs Fougera Витамин Маст ,5g/еез Испорака
1.Во светот free Shipping.
2.Нарачки обработени во рок од 2 до 5 дена по плаќањето се врши и проверка.
3.Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4.Превозот метод ние се нудат е ALIBABA превозот и Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се избере DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас .
5.Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона.
6.Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
7.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Враќање&Наплата
1.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
2.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.
Повратни информации
Повратни информации е многу важно за нас, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи .
Нашите мотивира за да се движи понатаму е вашиот препорачуваме, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Тип: Тетоважа accesories
Материјал: Маст A&D
Број На Модел На: ЛУЛУ НА
Бренд Име: moblaser

Додатоци на производи

YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
Вода Трансфер пеперутка Налепници Лажни привремена тетоважа Жени, Девојки женски убаво Тело Уметност секси Шминка во Живо на Свеж Со попуст
Тетоважа Пракса Кожата 3D Козметички Трајна Шминка на Очите Eyeliner Кожата Силикони За Тетоважа Прирачник Microblading Пенкало Свеж Со попуст
Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица Свеж Со попуст
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи Свеж Со попуст
50PCS 1R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1R совети За Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Усни игли +круг устата капи

Добредојдовте на Right2 Save!50 КОМПЈУТЕРИ 1 R Тетоважа игли(0.4 mm) и 50pcs 1 R совети За Трајна Шминка Машина Професи

DEN 146.00 209.28
600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли Свеж Со попуст
600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли

Гас, транспарентна пластика школка.За еднократна употреба и е подготвен за користење На ставки се со вр

DEN 1224.00 1631.52
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли Свеж Со попуст
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли

Она што е повеќе, за еднократна употреба материјал брзо се менува и се овозможува совршен, некомплицира

DEN 1296.00 1727.52
Тетоважа Напојување Професионални Дигитални LCD Дисплеј Мини Тетоважа машина за Напојување за Ротари Тетоважа Машина Пиштол Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу Свеж Со попуст
бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3D веѓа кожата обука 3D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs/многу

бесплатен превозот Тетоважа пракса кожата 3 D веѓа кожата обука 3 D Тетоважа Празно Пракса Кожата 5pcs / мно

DEN 729.00 911.52
100Pcs за Еднократна употреба Microblading Веѓа Владетел Скала Налепница Шминка Тетоважа Shaper Матрицата Тетоважа Мерење Алатки Свеж Со попуст
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014 Свеж
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014

Опис : Едноставна спреј penholder,Airbrush воздушна пумпа може да биде инсталиран во масловода сепаратор, Може д

DEN 191.52
50pcs Трајна Шминка игли 3SF/5SF Веѓа Усни Тетоважа Машина Пенкало Избрани за Машина За Пенкало Тетоважа Игли Свеж Со попуст
50pcs Трајна Шминка игли 3SF/5SF Веѓа Усни Тетоважа Машина Пенкало Избрани за Машина За Пенкало Тетоважа Игли

Опис : Појавување на Машина Модели : Традиционалната Шминка на Машински Материјал : 316 медицински нерѓос

DEN 565.00 773.76
20pcs Microblading Прирачник за Еднократна употреба Пенкало Со Игла Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Пенкало PCD Свеж Со попуст
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011 Свеж
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

ОписПоврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последнатаодбрана за испорака чист, сув воздух на airbru

DEN 239.52
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ Свеж
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

Спецификации : 1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

DEN 216.00