Топла Продажба Гас Удар Факел Лемење Лемење Железо Пиштол Бутан Cordless Пенкало Режач Висок Квалитет

Топла Продажба Гас Удар Факел Лемење Лемење Железо Пиштол Бутан Cordless Пенкало Режач Висок Квалитет

15 %

DEN 297.00

DEN 349.44

Свеж

Во магацинот


Функција :
Лесен и Пренослив објект. Cordless уред, без електрична енергија или на батерии се потребни за операција.
Мулти функција се топи сребро и злато лемење, мали лемење прачки, и многу други материјали (злато, сребро, бакар, калај, алуминиум).
Идеален за светлина заварување, поправки, лемење, накит одлуки, хоби, занаети, модел одлуки, итн.
Преносни џеб големина, лесен и удобен.
За вклучување/исклучување.
Прилагодливи пламен.
Лесен за одржување (користи полесни бутан).
Refillable - Користи широко достапни Бутан Гас.
Пламен Температура : 1300°C.
Спецификација : Материјал : Пластични, Метални.
Моќност : 80 W.
Лемење железо температура : 500°C.
Капацитет : 7ml.
Стр ackage вклучува :
1 x Gas Удар Факел Бутан Пен

Бренд Име: Kitbakechen
DIY Материјали: Електрични
Примена: Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња: 1
Број На Модел На: GJ0455-01
Големина: length17.5cm

Додатоци на производи

Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери Свеж Со попуст
Издржливи Мебел Движат Систем Со Lifter Алатка И 4 Тркала Мебел Движат Тешки Животни Се Движат Алатка Дома Комунални Услуги, Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже

Транспорт Сет На Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter Каракте

DEN 2856.00 3359.52
Мобилен Телефон на Поправка Тела Носителот на работно место Платформа Фиксна Поддршка Менгеме Челик PCB Одбор Лемење Поправка Свеж Со попуст
4mm Кожа Дупка Проред Алатка Кожа Занает 1mm Дупка со Дијаметар од Удар Алатки Круг Ред Удар Дупчење Алатки 2/4/6 Prong Дупка Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Коцка Апликатори(Coater) Филм coaters апликација applicators влажни филм ширина: 12.7 mm Свеж
Бесплатен Превозот Коцка Апликатори(Coater) Филм coaters апликација applicators влажни филм ширина: 12.7 mm

Овој мал апликатори е на располагање со 12.7 филм ширина (вкупна ширина соодветно 25мм) Таа има 2 јазот диме

DEN 4560.00
PDR Алатки Црна Боја, Лепак Јазичиња Дент Јазичиња Вшмукување Чаша Suckers За Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Алатки Свеж Со попуст
Анти-статички Керамички Tweezer Електронска Цигара Отпор Жица DIY Алатка Отпорни на Топлина Меѓусебно Главата Посочи Совет Свеж Со попуст
11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка За Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална H02 Свеж
11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка За Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална H02

Опис 100% сосема нов и висок квалитет Совршен и импресивен квалитет издржливи и корисно Компактен дизајн

DEN 52.32
Sani Стапови 12pcs/Многу алатка поставена Канализациона деконтаминација да deodorant На кујна, тоалет и бања Dredge Агент на Свеж Со попуст
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas Свеж Со попуст
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas

4pcs / многу ESD Безбедно АнтиСтатички Четка Сет за Чистење Алатка за Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка

DEN 144.00 204.96
QingGear Keybone Mulit рака алатка поставите Титаниум Карбонски Влакна Стаклени Влакна Алуминиумски Копче Носителот врата Копчето Свеж Со попуст
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод Свеж Со попуст
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод

Опис : Материјал : Челични, Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис Користи како автомобил нафта

DEN 180.00 216.48
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил Свеж Со попуст
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил

YOFE 14pcs 824mm CRV Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки КлучSpanner Сет на Копчињата Автом

DEN 1348.00 1822.08
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи Свеж Со попуст
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 1241.00 1334.40
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки

Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата Ве Молиме Избе

DEN 470.00 922.56
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15PC 1/2 Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка Поставите Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб

ХСС 3 / 4" (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето Scraper, Кос и ЖлебМатеријал W4 Mo3 Cr4 V1HRC : 5762Оваа длето е 3 во 1 може да се користи

DEN 1094.00 2146.08
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto

WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете

DEN 328.00 345.12
PDR Алатки Дент Puller Комплет Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Мини Рака Lifter Мали, Црвени Т-Бар Страна Постави Свеж Со попуст
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
Автомобил Accessaries Авто Автомобил Течност За Масло Промена Замена Алатка Масло Пумпа За Масло Bleeder Празни Размена Исцедена Свеж Со попуст
LAOA 10 во 1 Мултифункционален Ratchet Шрафцигер со Висок Квалитет Шрафцигер Поставите Битови Секојдневно Тесен Простор Поправка Свеж Со попуст
12pcs Имајќи Splitter Алатка Поставите Автомобилската Имајќи Посебна Опрема Puller Автомобил Имајќи го смена За 5 Тон Крст на Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка

Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Ала

DEN 1086.00 1488.00