Џеси Vinson Тебе Боја Sequins Патент Јакна Грб Секојдневен Самоубиец Јакна Есен Зима Секојдневен Outerwear Основните Јакна Жени

Џеси Vinson Тебе Боја Sequins Патент Јакна Грб Секојдневен Самоубиец Јакна Есен Зима Секојдневен Outerwear Основните Јакна Жени

40 %

DEN 1200.00

DEN 1999.20

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер Боја : Црвена,Виолетова Големина : Една големина Јака : O-вратот Ракав : Долг ракав Повод : Забава ,Повик,Дневен Пакет : 1 x Јакна
1.Бидејќи на различни светлина и на екранот за поставување , вистинската боја може да биде малку различен од фотографии е прикажано.Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ако не сте сигурни за вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас или ни остави порака.
Црвена
Виолетова
1. Тоа само проценето време за испорака, вистинските превозот време може да го одложи поради сигурни причина понекогаш, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере нас.
2.Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
3.Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме да бидат слободни да контакт.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди оценка . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $3 забава без ограничување . Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС, VK, Приклучоци и Facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $3 премногу.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина: One Size
Тип На Објект: Outerwear & Палта
Outerwear Тип: Јакни
Пол: Жените
Шаблон Тип: Крпеница
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Фенер Ракав
Дебелина: Стандард
Стил: Повик
Затворање Тип: Патент
Декорација: Sequins,Патентите
Материјал: Полиестер
Број На Модел На: 60HZ001
Облека Должина: Краток
Тип: Редовни
Бренд Име: ЏЕСИ VINSON
Маскирани: No
боја: Црвена,виолетова
Големина: One size
Type1: основни јакна жени
Type2: самоубиец јакна
type3: бејзбол јакна
type4: outwear грб
Сезоната: Есен&Зима
Година: 2017 нова мода
Tab1: женска јакна
Tab2: јакни за жени

Додатоци на производи

CHICEVER Пролет Плус Големина на Копот Палто За Жените Windbreaker Долг Ракав Тенок Лабава Женски Капути, Облека Мода корејски Свеж Со попуст
Плус Големина 3XL Пролет, Есен Запушен Јакна Жените Parkas 2018 Нова Светлина Краток О-Вратот Памук Поместена Палта Женски Свеж Со попуст
Нови Зимски Мода Жените Дебели Вест Грб Топло Краток Мандарина Јака Waistcoat Сомотски Памучна Јакна Елеци Женски Parkas Mw074 Свеж Со попуст
LVCHI Ретро нов стил на Модата Жените Mink Палта поло јака Сомот Вистинско крзно Mink се Сврти надолу 2017 Дами Дебели Топло Свеж Со попуст
година Зимски Мода Mens Надолу Јакни Водоотпорен Машки Outerwear Дише Секојдневен Палта Windproof Пердув Јакна За Мажите,UMA284 Свеж Со попуст
smxl плус големина s-6XL Грб Ултра топло бела Патка Надолу Јакна x-Долго Женски Overcoat Тенок Солидна Јакни Зимски Палта Parkas Свеж Со попуст
Европа Стил Кашмир Грб Женски Есенски Капути Жените Нов High-end Quality Памук Cashmere Windbreaker Зимски Палта Жена 2017 Свеж Со попуст
Европа Стил Кашмир Грб Женски Есенски Капути Жените Нов High-end Quality Памук Cashmere Windbreaker Зимски Палта Жена 2017

Answer : ___________________________ Note : Ние секогаш се прогласи парцела помалку од 15за да се избегнат високите даночни

DEN 1928.00 2351.04
AYUNSUE Есен Зима Грб Жените 2018 Нови 80% Волна Палто Женски Двојно Волна Јакна Outerwear manteau femme hiver 37125 WYQ1152 Свеж Со попуст
AYUNSUE Есен Зима Грб Жените 2018 Нови 80% Волна Палто Женски Двојно Волна Јакна Outerwear manteau femme hiver 37125 WYQ1152

Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ Ако поради некоја причин

DEN 6830.00 13659.84
2017 есен и зима облека плима корејски женски темперамент е тенка волнени грб и долги делови волнени грб Свеж Со попуст
2017 есен и зима облека плима корејски женски темперамент е тенка волнени грб и долги делови волнени грб

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

DEN 1925.00 2347.20
Топла Продажба на Жените Вест Зима Поврзана Природни Mink Крзнени Елеци Со Mink Крзно Худ Вистински Крзнени Елеци Елеци Женски Свеж Со попуст
висок квалитет на Жените Волна Tweed топлиот Капут Нови Пристигна Врвен Квалитет Едноставно Секси Тенок Тенка Памучна бисер Свеж Со попуст
Топла Продажба 2018 Нова Мода Пристигнување Брзо-сува Windbreaker Водоотпорен женска Јакна, Плус Големина JK465 Свеж Со попуст
Топла Продажба 2018 Нова Мода Пристигнување Брзо-сува Windbreaker Водоотпорен женска Јакна, Плус Големина JK465

Топла Продажба 2018 Нова Мода Пристигнување Брзосува Windbreaker Водоотпорен женска Јакна, Плус Големина JK465

DEN 840.00 987.84
Нови Лесни Мека Лушпа Тактички Јакна Машки Повик За Воена Војска Јакна Мажите Водоотпорен Качулка Windbreaker Облека Свеж Со попуст
Нови Хан Издание На Таложење Топло Зима Среден Стил Јагниња Волна Палто Deerskin Паркови Женски Темперамент Слободно Outerwear Свеж Со попуст
NXH Снег носат запушен јакна женски 2018 зимска јакна жените тенок Долг Памук outerwear зимско палто жените плус големина Свеж Со попуст
Colete Feminino Женски Маскирани Faux Крзно Вест Повик За Есен Зима Faux Крзнени Елеци Плус Големина Жените Крзно Јакна Без Свеж Со попуст
Моден Унисекс Панк Kera Streampunk Visual Kei Готски краток Мода Јакна Грб Свеж
Моден Унисекс Панк Kera Streampunk Visual Kei Готски краток Мода Јакна Грб

Објектот вклучуваат : еден краток капутМатеријал : pu100% Машки M,L,XL,XXL,3 XLНие сме Азија големина,ве молиме ме

DEN 5904.00