Т-СОНЦЕ, ПРЕДВОДЕНА Површината вградна светилка Панел 8W 16W 24W 32W Плоштадот LED Таванот Вдлабнати Светлина со Црна Топлина Радијатор SMD4014 AC85V-265V

Т-СОНЦЕ, ПРЕДВОДЕНА Површината вградна светилка Панел 8W 16W 24W 32W Плоштадот LED Таванот Вдлабнати Светлина со Црна Топлина

23 %

DEN 365.00

DEN 474.24

Свеж

Во магацинот

Ние ќе се прогласи вредност на царинење во зависност од вашите барања и може да се означени како подарок ако има потреба.
* Било какви проблеми со квалитетот или shippment штета, ве молиме да ни покаже на тестот или photoes, ние ќе Рефундирање на дека 50%-100% на пари за вас.3 MM H : 29 Граница : 11.
* Ако не сте задоволни со производите, тоа е во ред да се врати и да ни во рок од 15 дена. Ви благодариме!
* Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци.
површината led панел
*Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.5/кутија
38*38.8 Граница : 12 40 PCS 19.
Превозот Време
Ние ќе подготви и пакет пакетот што е можно поскоро откако ќе се направи исплата.
* Секој објект ќе бидат тестирани пред превозот.
За Време На Превозот Време
Ние ќе ги пратите на превозот информации и испраќање на информации за вас во време во текот на превозот време. Ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса. O r Ние ќе провери дали можете да примите пакет, Ако не, ние ќе целосна наплата за вас.5/кутија
40.2 W РА>70 24-26 LM
Напојување :
Ултра тенок изолација PC>0.5,
Напон : 100-260 V 760lm 95.
* Ако сакате наплата бидејќи објектот се скршени или не може да се. Thinest Граница, големи емитирачки област. Ние ќе целосна наплата на вас по добивањето на врати пратката, но ќе мора да плаќаат за превозот надомест.
* Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Превозот Адреса
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress. И светлата можат да работат во добра состојба.5/60pcs/ЦТН Т-P0109 S-Б. Корисниците се одговорни за враќање превозот надомест.5/кутија
54. Ве молиме да се разгледа ризикот од сопствени грешки. Ве молиме да ни понудат на следење на број во време, како и.К Плоштадот 32 W 2600lm 225*225 MM H : 30 Граница : 12 20 PCS 26.5/кутија,
38*32*27.
*Сите majoy кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.5/40pcs/ЦТН Т-P0312 S-Б. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.К Плоштадот 16 W 1600lm 153*153 MM H : 28.
Т-СОНЦЕ, ПРЕДВОДЕНА Површината вградна светилка Панел 8 W 16 W 24 W 32 W Плоштадот LED Таванот Вдлабнати Светлина со Црна Топлина Радијатор SMD 4014 AC85 V-265 V
Модел Бр.
* Ве молиме одвојте 1 минута да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.К Плоштадот 24 W 2000lm 175*175 MM H : 29.
Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на светлината не е вклучуваат вклучите и оваа светлина, исто така, не сензор за светло, треба да поврзете се префрлите на контрола на светлина го вклучите или исклучите ! Ви благодариме.5/40pcs/ЦТН Т-P0318 S-Б. Облик Моќ ОПИС Лумен Флукс(LM) Димензија КОМПЈУТЕРИ/ЦТН Пакување(MM) Т-P0303 S-Б.
* Ако сакате ни да се прогласи за вредноста на царинење и обележани како подарок, само ве молиме да ни оставите порака, во ред, ние ќе направиме како што ни кажа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Заштедите на превозот и безбедно испорака е нашата цел.

Емитуваат Боја: 4000KWhite, 3000KWarm Бела, Бела 6000KCold
Wattage: 8W Square, 16W Square, 24W Square, 32W Square
сертификација: CE,ГШ,RoHS,EMC,CCC
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Гаранција: 24M
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На: SMD4014
Е dimmable: No
Бренд Име: Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ
Материјал: Алуминиум
Извор На Светлина: заштеда на енергија
Боја На Каросеријата: Бела
Моќ Толеранција: 5%
Извор На Светлина: 4014SMD 0.2 W
LM/8W: 760lm
PF: 0.5
Име: led панелот downlight
Употреба: празник
База Тип: Оптоварување
led панел светлина: led таванот светлина
led светлата за дома: led лента светлина
LED Спот Светлина: led панел светлина 600x600
led панел светлина 8w: led панел светлина 16w

Додатоци на производи

нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла

луксузна вила сала висат жица кристал лустерот осветлувањеГолемина : L100*w55*H70 CM1.Модел No : ZQA10592.Бренд име :

DEN 33660.00 39600.00
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
Луксузна Кристал Лустерот Светлина Тела Добар Квалитет Lustres Суспензија Lampara де techo Трпезариска соба Дневна соба Осветлување Свеж Со попуст
2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет Свеж Со попуст
2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет

2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок КвалитетТип : Дведи

DEN 1400.00 1473.60
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бе

DEN 261.00 335.04
Ресторан LED светилки едноставен модерен Нордиските уметност правоаголна креативни лента за статистика Лустерот слободни Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот

Големина на : A : Дијаметар 7cm Висина 9cm Б : Дијаметар 8cm Висина 10cmC : Дијаметар 5cm Висина 10cmОпис : Pendant Светла (

DEN 842.00 936.00
Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување Свеж Со попуст
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
Висок квалитет LED вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED светло затворен светилка AC230V 110V дневна соба светилка Топло Свеж Со попуст
Висок квалитет LED вградна светилка 3W 5W 7W 9W 12W 15W LED светло затворен светилка AC230V 110V дневна соба светилка Топло

Висок квалитет LED вградна светилка 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W LED светло затворен светилка AC230 V дневна соба светилка Т

DEN 123.00 189.12
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст