Нови Пристигнување Тибет Dzi 10мм*35mm Природен Камен Еден Тигар Заб DYI Тибетската Мистична Камен Небото Стариот Чист Жолта боја

Нови Пристигнување Тибет Dzi 10мм*35mm Природен Камен Еден Тигар Заб DYI Тибетската Мистична Камен Небото Стариот Чист Жолта

6 %

DEN 1218.00

DEN 1295.52

Свеж

Во магацинот

Ако имате било каков проблем со производи, ве молиме контактирајте со нас, ајде да се реши проблемот заедно љубезно.
Можете да нарачате еден повеќе предмети од нас, и бара од нас да ги спои транспорт , Сигурно ќе се спасат многу трошоци.
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM Цел Добредојдени!
Можете да се меша било предмети од мојата продавница заедно, може да одлучи секоја количина за секој објект. Нашите главни производи се килибар материјални производи, а исто така ние се дистрибуираат накит, ѓердани pendant ѓердан, нараквица, eardrop, earring, прстен, нараквица на различни накит, рачни синџир. Ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други.
3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba. Јас секогаш вклучуваат малку подарок за среќа во вашиот пакет бесплатно
ПРОИЗВОДИ
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Па ние дизајн на стоки во согласност со клиенти барања и вкус. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи кога цел заврши, па ве молиме да ни остави позитивен фидбек премногу ако ви се допаѓа нашите производи , тоа значи важна за нас.
Нови Пристигнување Тибет Dzi 10мм*35mm Природен Камен Еден Тигар Заб DYI Тибетската Мистична Камен Небото Стариот Чист Жолта боја
*Тибет лабава лежиште,единствен за DIY накит. Ние ќе работиме со вас, додека не се задоволни. Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст : (plz контактирајте со нас пред исплата, ќе се прилагоди на цената)
Над НАС$ 150.
*Големина : 10мм*35mm
*Модел : Тигар заб
*Висок Квалитет (Стар Тибет Dzi)
ЗА НАС
Ние сме накит веледрогерија, на Кина, ние имаме свои фабрика и продавници.com
4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок. Негативен feed врати не може да го реши сите проблеми. Само едно парче.
ПРЕВОЗОТ
1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
Се надевам дека ќе имаат пријатно купување!
Ви благодарам многу!.
5-Бесплатен превозот ќе се користи во Кина пост; тоа трае 15~25 работни дена за испорака.00 Добиете 7% Попуст !
Над НАС$ 300.
ПОВРАТНИ информации
Вашето задоволство е наша извршување.
*направени од природни ахат.Се сеќавам ние се занимаваат со природен објект,и природата нè прави сите различни.
2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.00 Се 9% Попуст !
Над НАС$ 500. Материјал : позлатени, Silvering, човекот-направени од дијаманти jadeite, жад, корали, тиркизна, бисер, кои сите се со парична Казна квалитет и прифатлива цена . Добредојдовте на големо на консултации! Можете да избор различни бои и стил
При купување предмети, ве молиме да се свесни дека индивидуалните модели може да се разликува малку . Нашите клиенти се од целиот свет. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Парична казна
Објектот Тежина: 6g
Метали Тип: Никој
Главниот Камен: Ахат
Бренд Име: Arsun Накит
Сертификат Број: на располагање
Certificate Type: NGSTC
Број На Модел На: 003563
Објектот Висина: 12mm
Објектот Форма: Круша Форма
Материјал: Полу-скапоцени камења
Тип На Објект: Монистра
Функција: Тибетската dzi лабава монистра
Слика: долго овална
Шема: посебни
боја: Црвена и Црна
is_customized: Yes
Објектот Дијаметар: 12mm
Количина: 1pcs
Големина: 54mm*14mm

Додатоци на производи

Реално. 925 Фунта Сребрен Накит црна ахат Круга Тенок Прстен (Толку Тенка ) Openable Прилагодливи шарм GTLJ1190 Свеж Со попуст
Реално. 925 Фунта Сребрен Накит црна ахат Круга Тенок Прстен (Толку Тенка ) Openable Прилагодливи шарм GTLJ1190

Прифати Пад на превозот, Без било цена и информации за пратката да се заштитите.Забележав по услуга : 1 То

DEN 311.00 345.12
925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK Свеж Со попуст
925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монист

DEN 375.00 474.72
CLUCI Снегулка ноќта на Вештерките/Божиќ подарок 925 Sterling Silver Кафез Приврзоци За Жена Мода Накит Одлуки Додаток Свеж
Beadsnice ID27337 трговија на големо 925 фунта сребрен прстен домот, свадба прстен парична казна накит diy овална полу планината Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Гроздобер Мода Капка Обетки Свеж Со попуст
Гем е Балет Зелена Ахат Солидна 925 Sterling Silver 4.43 кт Прекрасни парична Казна бижутерија Капка Обетки За Жените Нова Мода Свеж Со попуст
JewelryPalace Круг 1.2 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Солидна 925 Sterling Silver Класичен 2018 Нова Мода Партија парична Свеж Со попуст
Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински Свеж Со попуст
Szjinao Пенливи Мода Обетки Круг Аквамарин Boho Soild 925 Sterling Silver Earring за Жените Накит, Булчински

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознак

DEN 852.00 1199.52
Lamoon 4mm Природни Ligth Сина Moonstone 925 Фунта Сребрен Накит Синџир Шарм Хривнија S925 LMHI031 Свеж Со попуст
Lamoon 4mm Природни Ligth Сина Moonstone 925 Фунта Сребрен Накит Синџир Шарм Хривнија S925 LMHI031

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Ligth Сина Moonstone Синџир Шарм Хривнија【Главниот Камен】 : 4mm 100% Природни Ligth Сина Moonsto

DEN 512.00 931.20
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
925 Sterling Silver Мазна Круг Обрачот Обетки Жените Мода Накит Bijoux Додаток Роденден Brincos Де Gota Подароци Свеж Со попуст
925 Sterling Silver Мазна Круг Обрачот Обетки Жените Мода Накит Bijoux Додаток Роденден Brincos Де Gota Подароци

Бренд : YAFEINIПредмет Тип : Обрачот ОбеткиМатеријал : S925Големина : 19.5*1.5 mmПовод : Партија, Годишнина, Датум, С�

DEN 371.00 529.92
Szjinao 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Парична Казна Врежан Антички Накит Sapphire Жените Фунта Сребрен Прстен Свеж Со попуст
Jemmin 2017 925 Sterling Silver Високо Полиран DIY Обрачот Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни Циркони за Свадба Партија Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040 Свеж Со попуст
Lamoon 9 Парчиња 2,5 mm Природни Круг Црвено Гранат Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Романтична Свадба Бенд LMRI040

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Цвет Granet Прстен【Главниот Камен】 : 2 5mm 100% Природни Круг

DEN 564.00 1025.76
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
Jemmin Мода Голем Круг Жолта Кристал 925 Sterling Silver Обрачот Обетки за Жените Австриската Кристал трговија на Големо со Свеж Со попуст
Beadsnice Печат Ќорци 925 Sterling Silver Круг Диск Шарм за Персоналните Накит Одлуки ID 35632 Свеж Со попуст
Beadsnice Печат Ќорци 925 Sterling Silver Круг Диск Шарм за Персоналните Накит Одлуки ID 35632

ID35632 RSSКоличина1 парчеМатеријал925 sterling silverГолемина13x8mm,дупка : 3мм,дебелина : 0.8 mmБојаsterling silverТежина0.46 гра�

DEN 263.52