10Pcs/Многу Мастило Мека Четка Пенкало Акварел Скица на Цртеж Маркер Пенкала Преносни Calligraphy Училиште Канцелариски Материјали

10Pcs/Многу Мастило Мека Четка Пенкало Акварел Скица на Цртеж Маркер Пенкала Преносни Calligraphy Училиште Канцелариски Материјали

24 %

DEN 474.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Може да се користи за скица на цртеж, потпишување на важни документи и ткаенина дизајн.Одличен за архивски Списанија, Цртан филм и Манга Илустрации Трајни најлон коса четка совет даде чувствителни одговор за деликатна линии или базени на бои.S нож, рака непроменети и не спреј, се шири, или да ги размачкаме додека во употреба. погоден за уметност студентите, аматерски и професионални уметници.
лесно да се контролира со мастило или проток на вода со само стискаш на барел. 10 Бои : Deep Blue, Црна, Светло Сина, Жолта, Виолетова, Сива, Темно Зелена, Светло Зелена, Црвена, Лимон. Како да го користите : 1.Отворете го пенкало капа 2. Повлечете надолу средината на прстен. 3. Заостри пенкало насока на стрелките на часовникот 4.Притисни на пен притисне на мастило. Пакетот вклучува : 1 x 5 Бои/10 Бои со Мастило Четка Пенкало според вашиот избор.

Тип: Уметноста Маркер
Печат: No
Бренд Име: Bajotien
Пакување: Сет
Број На Модел На: Уметноста Маркер
Erasable Или Не: No
Боја Количина: 10 парчиња
Квантитет На Пакет: 10 парчиња
Тип: Мека акварел пенкало, четка

Додатоци на производи

BAOKE Нафта марк пен MP2906 детскиот цртеж кука линија пенкало мала глава знак пен Свеж
BAOKE Нафта марк пен MP2906 детскиот цртеж кука линија пенкало мала глава знак пен

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија Овие т

DEN 235.20
6pcs Highlighter пен многу Убави печат highlighter желе бонбони боја пенкало, боја, молив марк креативните Свеж Со попуст
6pcs Highlighter пен многу Убави печат highlighter желе бонбони боја пенкало, боја, молив марк креативните

1.Ние само се продава високо квалитетни Молив Флуоресцентни пен 2.Имаме нашата фабрика,и може да ви обезб

DEN 156.00 184.32
4pcs/Многу Мулти Функција Calligraphy Пенкало Кука Линија Цртање Четка Скица Маркер за Деца Подарок за Статистика Училиште Пишување Свеж Со попуст
Висок Квалитет на 12 Бои Уметност Маркер Намигнување на Стела Четка Сјајот Маркер Пенкало, Четка За Искра Сјај На Букви Печат Свеж Со попуст
TOUCHNEW 30/40/60/80 Бои Уметност Маркери Алкохол врз Основа Маркери за Цртање Pen Set Манга Двојна на Чело Уметност Скица Свеж Со попуст
TOUCHNEW 30/40/60/80 Бои Уметност Маркери Алкохол врз Основа Маркери за Цртање Pen Set Манга Двојна на Чело Уметност Скица

TOUCHNEW 30 / 40 / 60 / 80 Бои Уметност Маркери Алкохол врз Основа Маркери за Цртање Pen Set Манга Двојна на Чело Уметн

DEN 765.00 1528.80
ЗНАЕТЕ 8PCS Црна Технички Графички парична Казна Линија Цртање Скица Пенкало Мастило Маркер Пенкало 0.05-0.8 mm За Кука Линија Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Симпатична нагласи пенкало Флуоресцентни маркер Неонски печат highlighter DIY Бележник алатки Канцелариски Свеж Со попуст
6 различни бои канцелариски свежо и креативно highlighter пенкало highlighter пенкало во боја акварел лаптоп маркер маркер пенкало Свеж Со попуст
10/20Pcs/Set Geramy STABILO Swan 88 Воскресне 0.м Влакна Пенкало Stabilo Уметност Скица Пенкало Paperlaria Уметност Маркер За Свеж Со попуст
10/20Pcs/Set Geramy STABILO Swan 88 Воскресне 0.м Влакна Пенкало Stabilo Уметност Скица Пенкало Paperlaria Уметност Маркер За

10 / 20 Pcs / Set Geramy STABILO Swan 88 Воскресне 0.4 mm Влакна Пенкало Stabilo Уметност Скица Пенкало Paperlaria Уметност Маркер З

DEN 613.00 1135.68
12-18-24colors Акварел Четка Манга Маркери Мека Nib Боја Маркер Пенкало Скица Манга Графички Цртање Подарок За Дете Свеж Со попуст
12-18-24colors Акварел Четка Манга Маркери Мека Nib Боја Маркер Пенкало Скица Манга Графички Цртање Подарок За Дете

121824colors Акварел Четка Манга Маркери Мека Nib Боја Маркер Пенкало Скица Манга Графички Цртање Подарок За Д

DEN 181.00 213.60
Нов Стил 6 Бои Симпатична Kawaii Пластични Пенкало DIY Креда Пенкала Highlighter Пенкало За Сликарство Канцелариски Подарок Свеж Со попуст
8 Бои Поставени Мицубиши Уни Posca PC-1M Боја Маркер-Дополнителна парична Казна Куршум Совет-0.7 мм 8 бои Уметност Маркери Office Свеж Со попуст
TOUCHFIVE Маркер 80 Бои за Цртање Маркер Пенкало Анимација Скица Маркери Поставени За Уметник Манга cohol врз Основа Маркер Свеж Со попуст
6pcs/многу симпатична Маркер пенкало канцеларија училиште материјали канцелариски материјал escolar papelaria училиште Kawaii Свеж Со попуст