Freeshipping!8ММ КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

Freeshipping!8ММ КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

5 %

DEN 228.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. -Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена по оглас заврши.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски. ПРЕВОЗОТ До АУ ,НИ Канада земји, велика БРИТАНИЈА воздух парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. -Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. -Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
[Име] : КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED алуминиумска плоча [Size] дијаметар : 8мм, дебелина : 1. На PCB лемење заеднички област е голем, заварување е лесно, нека можете брзо да го заврши заварување работа. превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување на Плаќање : не прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме! -Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.0 [Тежина] : за 2g Оваа ПХБ е со висок квалитет PCB, можете лесно да се заварување висока моќност 1 w или 3 w или 5w LED мушка. -Одлично го цениме за навремено плаќање. Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци. Гаранција политика - Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса, ве Молиме да го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати.0 mm [Апликации] : КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED [Карактеристики] : удобен, ниска термичка отпорност заварување, брз пренос на топлина [Површински третман] : anodizing [термичката спроводливост] : 1. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени. -Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. -Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации. - Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад. Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .

Тип На Објект: LED Светилки
сертификација: CE,CCC
Led Сијалица Тип: Меур Топката Сијалица
Обликот: Нередовните
LED Чип Модел: SMD3535
LED Чип Бренд: Кри
Зрак Агол(°): 180°
Напон: 3V
Моќ Толеранција: 1%
Просечен Живот (часот): 50000H
Повод: дневна соба
Број на LED Чип: 1 buc
Бренд Име: HotRed
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
Должина: NULL
База Тип: ништовни

Додатоци на производи

5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач

Easy White : 40005000 KТопло Бела : 27003000 KВлезен Напон : DC36 V Текст на струјата : 250m A(MAX)Пакетот Вклучува : 5x Кри CXA1304 Easy

DEN 336.00 394.56
Smart IC Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Матрица За Проектори 20W 30W 50W 110V 220V DIY Потоп Светлината КОЧАН LED Диоди центарот Свеж Со попуст
Smart IC Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Матрица За Проектори 20W 30W 50W 110V 220V DIY Потоп Светлината КОЧАН LED Диоди центарот

СпецификацијаБаза Тип : Чип Светилка Зрак Агол 360 ° LED Type : High Power Чип Боја Температура : 60006500 K(Кул бело) 280032

DEN 86.00 111.84
Мини G4 LED Светилка 3014 LED Сијалица 5W AC DC 12V LED G4 СМД Светлосен 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Свеж Со попуст
Мини G4 LED Светилка 3014 LED Сијалица 5W AC DC 12V LED G4 СМД Светлосен 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4

Сензор за движење Светилки 3 W 5 W 7 W 9 W12 W E27 220 V LED Сијалица Светла Авто Smart Sound & Светлина Контрола на Led Свети

DEN 58.00 68.16
12V 24V Топло Бела G4 LED Сијалица Sqare Модел 16LED SMD 5050 Bi-Pin AC/DC10-30V Плоштадот Тип на Брод Светлина Кабинет Светлина Свеж Со попуст
12V 24V Топло Бела G4 LED Сијалица Sqare Модел 16LED SMD 5050 Bi-Pin AC/DC10-30V Плоштадот Тип на Брод Светлина Кабинет Светлина

ITEM : LED G4Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 16 парчиња SMD 5050 , Г4 LED замена на сијали

DEN 132.00 139.20
300W 12V 14V Ултра Светла КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Бела Лента автомобил Светлина Светилка извор Чип голема големина L210MMx180MM Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка

G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220 V DC12 V 3 W 7 W 9 W 10 W 12 W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Свети

DEN 17.00 22.08
5x G4 LED Светилка LED Сијалица, 3W 6W DC/AC 12V AC напон 220V SMD LED КОЧАН Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Свеж Со попуст
5x G4 LED Светилка LED Сијалица, 3W 6W DC/AC 12V AC напон 220V SMD LED КОЧАН Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени

Г4 0705 1 LEDsAC12 V Спецификација : Тип : SMD0705 LED Светилка База Тип : G4 Чип Количина : 1 LEDs Voltag e : AC / DC 12 V Wattage : 3w Луме

DEN 196.00 206.40
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink Свеж Со попуст
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink

XLamp XPE Висока Ефикасност Бели Led диоди се прошири на светлината на излез и ефикасноста на наградуваниот XL

DEN 298.00 349.92
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет Свеж Со попуст
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703...

DEN 283.00 283.20
5xE27/B22 Led Светилки 110v/220v Светлина Алуминиум база свет Надолу Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Кул Топло Бела Замена Светилки Свеж Со попуст
10.0 UVB Компактна Флуоресцентна Сијалица широк Спектар на Терариум Светилка (Природна Светлина) Идеален спектар на пустината Свеж Со попуст
Светлината Монистра 12V Халоген Светилка Мушка G4 20w 35W Низок притисок монистра Светлина G6.35 50W Кристал Светилка Иглички Свеж Со попуст
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот Свеж Со попуст
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот

Ве молиме контактирајте со нас за решавање Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати..

DEN 912.00 960.00
Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615 Свеж
Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615

започнетекрајотНОВО!Минијатурни сијалица светлина 110 / 130v 710w Ba15s T16 X36 A615Број На Модел На A615Напон 110 / 130 VСт

DEN 734.88
175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични Свеж Со попуст
175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични

Ве молиме имајте во предвид : Метал Halide светилка не треба да биде директно поврзан со напојување 220 V, таа

DEN 684.00 719.52
ST64 Гроздобер Lumiled Светла Светилки E26/27 База 120V/220V Блескаво 40W Лампи Антички Топло Сијалица За Дома Pendant Светлина Свеж Со попуст
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираа

DEN 239.52