40-E371C4-PWG1XG се ПОВРЗЕТЕ СО 3d-печатач НАПОЈУВАЊЕ логика одбор за screen43CE680LED 08-PE371H4-PW200AA Т-ЕДИН поврзете одбор

40-E371C4-PWG1XG се ПОВРЗЕТЕ СО 3d-печатач НАПОЈУВАЊЕ логика одбор за screen43CE680LED 08-PE371H4-PW200AA Т-ЕДИН поврзете одбор

DEN 527.04

Свеж

Во магацинот


ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
YIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% . Ние може да ветување за квалитет
Ние искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се започне бизнис со вас да се добие заемно
се користи и тестирани ВНИМАНИЕ : ако не се согласија на следново, PLS ЈА ОТКАЖЕ НАРАЧКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако изберете DHL, не pls бидете сигурни дека вашиот ДОДАДЕТЕ не е оддалечена област, во спротивно, ќе мора да плаќаат за addtional далечински такса за Сите предмети мора да се уште со нашите лебл означување гаранција ден .Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене. 1) По приемот, ако најдете на пакетот или објектот е оштетен, не pls одбивање, во закуп, pls се земе видеото за отворање . инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот. 2) Кина пост цена 1-1.5 месеци обично. Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот без преговарање, , ALIEXPRESS нема да наплата по 90days на отворање на спорот . 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање. Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. ви благодариме

Тип На Објект: Матичната плоча

Додатоци на производи

4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm Свеж Со попуст
4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm

Decription : Материјал : Алуминиум Легура Спојка Висина(L) : 25 мм Спојка Дијаметар : 18 мм Врвот Бунари со Дијамет

DEN 388.00 431.52
BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA/ABS со вжарено 3D Печатач Свеж Со попуст
BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA/ABS со вжарено 3D Печатач

BIQU Нови Гајтанот Филамент Планината Рек Заградата За PLA / ABS со вжарено 3 D Печатач1 PCS 3 D Филамент Планинат

DEN 492.00 517.44
3d печатач јаглерод 10мм карбонски влакна род должина од 450 мм за јаглерод круг род aeromodelling stiffener авион робот 1pcs Свеж
5pcs/многу 3D Печатач Accessorie Нерѓосувачки челик MK8 Млазницата 0.2 0.3 MM MM 0.4 MM 0.5 MM 1.75 MM Филамент Makerbot J-раководител Свеж
1pc MK10 E3D V6 Топлина Мијалник Радијатор Одговара 22mm Вентилаторот за Ладење на Алуминиум во Светот Со Големина 27x22x12mm Свеж Со попуст
8мм имајќи F8-19M 8mmx19mmx7mm axial топката удар поаѓајќи од авион, удар топката имајќи 1pcs Свеж
8мм имајќи F8-19M 8mmx19mmx7mm axial топката удар поаѓајќи од авион, удар топката имајќи 1pcs

Тип : Авион имајќиБрој на модел : F819 MВнатре дијаметар : 8mmOnside дијаметар : 19mmВисина : 7mmПакување содржина : 1p

DEN 14.40
20pcs M5X10/12/16/20/25 Т Чекан Главата Гром Завртки Никел Позлатен за 2020 Серија Слот за 6 Алуминиумски Профил Конектор за Свеж Со попуст
Новата 3D Печатач Топол Кревет Моќ Проширување Одбор / Heatbed Моќ Модул / MOS Цевка за Висок Моменталното Оптоварување Мини Свеж Со попуст
300x300mm Сина Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Матирано Загрева Кревет Налепница Со 3M Поддршка За Creality Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge

1 PC 3 D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со LerdgeС

DEN 180.00 202.56
3D принтери Увезени 1M 2*3мм Јасно PFA PTFE Цевка Тефлон Цевка, J-раководител hotend RepRap Rostock Bowden Екструдер ID 2mm Свеж
3D принтери Увезени 1M 2*3мм Јасно PFA PTFE Цевка Тефлон Цевка, J-раководител hotend RepRap Rostock Bowden Екструдер ID 2mm

Материјал : ТефлонДолжина : 1 метарID : 2mmOD : 3ммРаботна температура : 190° C до 280° CХемиски Отпорни (сите заедн

DEN 40.80
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување Свеж Со попуст
3d печатач дел Механички Endstop со и без тркала За Reprap рампи 1.4 Со независни пакување

Механички Endstop комплет за Rep Rap 3 D Принтери или CNC машини, тоа е поддржано од страна на Rep Rap електроника, РА

DEN 16.80
BIQU BLTouch Авто Израмнување Сензор Греење Кревет Ниво За 3D Печатач Подобрување на Печатење Прецизност Авто Кревет Грејач Свеж Со попуст
5 КОМПЈУТЕРИ T8 Анти Backlash Пролет Натоварени Орев Елиминација Јазот Орев за 8мм Acme Навој Род Доведе Завртки DIY CNC Свеж Со попуст
4040 алуминиумски профил делови 40x40x90xM12 M12x1.75 мм црно цинк, алуминиум заптивка крајот врска блок за слот 8мм 1pcs Свеж
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул Свеж
DuoWeiSi 3D Печатач делови 3D Печатач Рампи 1.4 LCD2004/12864 Контролер Smart Адаптер Модул

3 D Печатач Рампи 1.4 LCD2004 / 12864 Контролер Smart Адаптер МодулКарактеристики : Одговара за РАМПИ 1.4 smart контроле

DEN 158.40
5pcs 3D печатач додатоци 36 заби MK7 / МК 8 нерѓосувачки челик планетарниот опрема тркала екструдер храна истиснување тркала Свеж Со попуст
3D печатач род вратило 4mm линеарна вратило должина 150mm нерѓосувачки челик круг род вратило 1pcs Свеж Со попуст
3D печатач род вратило 4mm линеарна вратило должина 150mm нерѓосувачки челик круг род вратило 1pcs

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе

DEN 8.64
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери Свеж Со попуст
1set BLTouch : Авто Кревет Израмнување Допре Сензорот BLTouch-Класичен BLTouch-C со кабли Резервни делови за 3D Принтери

3 D Печатач ДОПИР е авто израмнување сензор за 3 D Печатачите кои може прецизно да се измери навалување на

DEN 1287.00 1430.40
3d печатач појас затворена јамка гума HTD 3M времето појас 70 заби 210mm должина 10мм ширина HTD210-3M-10 1pcs Свеж
3d печатач појас затворена јамка гума HTD 3M времето појас 70 заби 210mm должина 10мм ширина HTD210-3M-10 1pcs

вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 2103 M10

DEN 15.84
304 од не ' рѓосувачки челик завртка DIN912 M5x12 завртка штекер лекува хексагонални завртки socket head кап завртки 1pcs Свеж
Trianglelab НОВА 3D Печатач 3D TOUCH Бесплатен Превозот AutoV EED Израмнување Сензор Авто Израмнување 3d touch сензор Функција Свеж Со попуст
4pc Супер Тивок 3D Печатач МКС TMC2100 V1.3 Stepper Моторни Возачот 256 сегменти Stepstick Компатибилен w/ 32 бита За Механичка Свеж