Ноктите Печат Плочи 2 парчиња Печат Слика Плоча +1 поставува лак Прстени Печат Помине Уметност DIY Слика Плоча Образец 5.7*3.5 Инчен СП

Ноктите Печат Плочи 2 парчиња Печат Слика Плоча +1 поставува лак Прстени Печат Помине Уметност DIY Слика Плоча Образец 5.7*3.5

DEN 479.04

Свеж

Во магацинот


Забелешка
Постојат 2 парчиња во многу,можете да одберете број и забележете во својата цел.Ако не го избере ,јас ќе го испратам CF0102 за вас!
Дефиниција големина : 5.7*3.5 Инчен.
Забелешка сликата се чувствува различни големини Производи се Прикаже Опис Име на Производ : Помине Уметност Почеток Полнење ;Модел : 3 D Помине Уметност;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 2 парчиња/многу;Тежина : 0.06 kg/еез,0.126 kg/многу ;Долго : 145mm;Широк : 88mm
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Тип На Објект: Дефиниција
Шаблон Тип: Печат
Бренд Име: mesvl
Количина: 2
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: 5.7*3.5Inch
Тежина: 0.06kg
Број На Модел На: CF01-12

Додатоци на производи

1 Buc Нови Кристал AB Помине Уметност Rhineston Декорација, 1 тркала Микс Големини Сјајот на Ноктите Монистра,3d diy Убавина Свеж Со попуст
Супер Сјајните SS3-SS34 288pcs-1440pcs аметист Сјајот Flatback Rhinestones Лепак на 3D Помине Уметност Украси Strass Камења Свеж Со попуст
Супер Сјајните SS3-SS34 288pcs-1440pcs аметист Сјајот Flatback Rhinestones Лепак на 3D Помине Уметност Украси Strass Камења

Точка Име : Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност КристалМатеријал : Кристално СтаклоБоја :

DEN 162.00 294.24
Hyacinth AB Боја Сјајна Помине Уметност Rhinestones Рамен Грб Не Hot Fix Стакло Камења Шарм Дизајн на Облека Телефон Помине Свеж Со попуст
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ПУРПУРНА DAISY РОЗОВА ЦВЕТ RU277-282 Свеж Со попуст
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ПУРПУРНА DAISY РОЗОВА ЦВЕТ RU277-282

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X6 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 16 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО Д

DEN 10.00 18.72
6Pcs/Set Злато Сребро Помине Сјајот Ролни Разголување Лента Линија 3d Нокти Налепници Мат самолепливи Decals Украси DIY Алатки Свеж Со попуст
12 Листови Секси Топла Цртан Филм Млада Дама Девојка Помине Уметност Decals Вода Трансфер Налепници Украси A937-948 Свеж Со попуст
10pcs сјајот накит ноктите kerst декоративни година дизајн на 3d помине уметност украси се обоени кристал за помине уметност Свеж Со попуст
12 ПАКЕТИ/ МНОГУ ВОДА ТРАНСФЕР DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦРНА ЦВЕТ ЛОЗАТА ТРЕВА МРЕЖА ШЕМА BD061-072 Свеж Со попуст
12 ПАКЕТИ/ МНОГУ ВОДА ТРАНСФЕР DECAL ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦРНА ЦВЕТ ЛОЗАТА ТРЕВА МРЕЖА ШЕМА BD061-072

ОПИСDESPCRIPTION : големина : 6.5 см*5.5 cm за секој лист боја & шема : како на сликата покаже пакет : пластични ракав

DEN 43.00 47.52
Микс Бисерна Виножито Бои Шестоаголна Форма Сјајот Sequins,Spangles за помине уметност декорација Големина:2mm 1pack=50g Свеж
12 Модели 1 Лист Помине Лизгачот Вода Трансфер Decals Познати Згради Помине Уметност Декорација Effiel Кула Налепница Помине Свеж Со попуст
3sheet/set HOT94-96 креатура прекрасна мачка Вода decal Помине Налепница дизајн Помине Уметност Decals Вода Трансфер Помине Свеж Со попуст
1 Buc Нови Пристигнувањето 6*12CM Убавината Помине Девојка Печат Плочи Печат Помине Уметност Нокти Образец Помине Печат Алатки Свеж Со попуст
Супер Сјај ss2,ss3-ss50 Кристал AB Рамен Грб Не амбуланта корегирање Помине уметност Кристал 3D Стакло Помине Уметност Украси Свеж Со попуст
70 Листови Измешани Стилови На Жиг Чипка Пеперутка Налепници Помине Уметност Вода Трансфер Совети Decals Убавина Привремени Свеж Со попуст
20 Бои 0.6 mm 3D Помине Уметност Сјајот во Прав Акрилик Гел лак Монистра Совети Rhinestones Помине Декорација на Нокти Убавина Свеж Со попуст
9.5*14.5 CM Помине Печат Плочи Геометрија Нерегуларни Дизајн Слика Печат Помине Уметност Нокти Образец Diy Помине Печат Алатки Свеж Со попуст
Зимски Стил помине уметност печат Beatuiful снегулка & Огномет & скијање неверојатни помине уметност печат слика плоча Свеж Со попуст
Бела И Црна Чипка Налепници 9pcs/set Гел лак Unhas Украси Мода Убавина За Жените Трансфер Фолија Помине Уметност Алатки Свеж Со попуст
РОДЕН е ПРИЛИЧНО Правоаголник Печат Образец Лето Овошје Лист Флорални Племе Растенијата Фламинго Помине Уметност Слика Плоча Свеж Со попуст
Црна Rhinestones Помине Уметност 2mm Кристал Ноктите Decals Flatback Акрилик Кристал Лажни Дијамант Украси За Нокти Свеж Со попуст
Црна Rhinestones Помине Уметност 2mm Кристал Ноктите Decals Flatback Акрилик Кристал Лажни Дијамант Украси За Нокти

Црна Rhinestones Помине Уметност Кристал Ноктите DecalsFlatback Кристал Лажни Дијамант ДекорацииГолемина : 2mmПакет

DEN 53.00 57.60