ENMAYER Нови Пристигне Мода Секси Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи СТП Свадба Чевли Жените Пумпи Мрежа Бохемски Платформа пумпи Жени

ENMAYER Нови Пристигне Мода Секси Оптоварување Високи Потпетици Жените Пумпи СТП Свадба Чевли Жените Пумпи Мрежа Бохемски Платформа

48 %

DEN 1151.00

DEN 2213.28

Свеж

Во магацинот


Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени
и се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.5=CN43=265mm(боси нозе должина)
US6.можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или да испратите вашата продавница слободно
5.Пакет ќе бидат испратени во 2-4 дена, ако цел немаат плаќање/адреса/клиенти/празник проблеми
2. ви благодариме. ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас.
Врати објектот треба да биде ист како и кога ќе ја добијат .Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите пакет, ако не се добие во 40-60 дена по можете да ги пратите на интернет,
ние ќе ви побара шпедиција да се провери и ги решаваат проблемите, како е можно поскоро
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена откако ја доби објект
и се врати назад за да ни во рок од 7 дена,а ние ќе целосна наплата.официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија
(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирската служба DHL.Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство
2.Ве молиме да направите нарачка во нашата продавница директно ако имате цел од вашите клиенти,тогаш ние испрати пакет да
вашите купувачи
без нашите информации од страна на превозот пат кој сте го одбрале.5=CN44=270mm(боси нозе должина)
US7.
Производот Се Покаже
1.5=CN45=275mm(боси нозе должина)
US7.ако имате било каков проблем со големина
pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!
Нашиот производ големина стандард
US4. Ве молиме да обрнете внимание дека превозот цена
е не се враќа.знак по проверка
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди!!!
5.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12. Редовни клиенти може да се добие екстра попуст,dropship и wholesales е лесно,побрзо и врвот conveninet за вашиот
бизнис
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;western union.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на релативната веб-сајт.Многу превозот методи може да бидат селектирани според вашите барања,сите превозот методи на следење на број
кој може да се следи на интернет
2.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.0=CN34=220mm(боси нозе должина) US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US4.ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела)
Напомена : 1.
Ако објектот во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно додека сте прима. Ви благодариме!
.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US5.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина)
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати
или вратат е можно.

Чевли Големина: 4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име: ENMAYER
Пумпа Тип: Глуждот Рака
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип: Оптоварување
Горниот Материјал: PU
Пети Форма: Круг Пети
Повод: Повик
Затворање Тип: Тока Рака
Outsole Материјал: Гума
Insole Материјал: PU
Сезоната: Пролет/Есен
Број На Модел На: YX201705021504
Стил: Моден
is_handmade: Yes
Со Платформи: Yes
Платформа Висина: 0-3cm
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Платформа
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Пета Висина: 11cm
боја: Плава, Беж, Црна Кајсија
Големина: 34-41
Платформа: 3cm
is_customized: Yes
Пети Стил: затворена пети
Платформа Висина: 3 см
Обвивка Материјал: PU
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Процесот: Лепило

Додатоци на производи

2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст
Aercourm На Овча Есен Пумпи 5cm Пета Вистинска Мека Кожа Високи Потпетици рачно изработени Квалитет на Домот, Жените Чевли НОВИ Свеж Со попуст
ALLBITEFO Мешани colord мода вистинска кожа посочи пети дебели пета жените пумпи 2018 нови секси девојки висока пета чевли на Свеж Со попуст
Нови Жените Дама Девојка Симпатична Дома Бонбони Боја Срцето Чевли Затворен Памук Мешавина Кадифен Поместена Влечки Кадифен Свеж Со попуст
SGESVIER 2018 Пролет Лето Жените Пумпи се Лизга На Дебели Пета Med Пета Чевли За Жена Свадба Партија Пумпи Црна Големина 32-46 Свеж Со попуст
Високо-потпетици плитки устата платформа пена дното нова свадба жените оптоварување дебели пета чевли Свеж Со попуст
Високо-потпетици плитки устата платформа пена дното нова свадба жените оптоварување дебели пета чевли

Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање Големина на 29 33, големина 40 д

DEN 1628.00 2086.56
Нови Жените Вистинска Кожа Рамни Чевли Концизен Дами Секојдневен Чипка Кравја Кожа Станови Удобно Moccasins Мокасини За Жени Свеж Со попуст
Бренд Чевли Жената Високи Потпетици Жените Пумпи Stiletto Тенка Пета Жените Чевли Топла Розова Посочи Пети Високи Потпетици Свеж Со попуст
Вистинска кожа голема жена НИ големина 10 дизајнер гроздобер станови чевли круг пети рачно изработени сива пурпурна оксфорд Свеж Со попуст
плус големина 35-41 рамни чевли жена мода посочи пети плитки устата рамни чевли домот, жените ОЛ облечи чевли Свеж Со попуст
Нови Жените Дами Девојки Симпатична Панда Зима Пролет, Есен И Топло, Меко Кадифен Antiskid Затворен Дома Влечки Висок Квалитет, Свеж Со попуст
ТОПЛА Продажба на Жените Пумпи Секси Платформа Високи Потпетици Глуждот Рака 11.5 CM Екстремно Високи Потпетици Sude Чевли Flok Свеж Со попуст
CEYANEAO Шупливи Испис Дише Летни Чевли Жените Станови Вистинска Кожа Мека Жените Мокасини Дами Moccasins Женски C054 Свеж Со попуст
CEYANEAO Шупливи Испис Дише Летни Чевли Жените Станови Вистинска Кожа Мека Жените Мокасини Дами Moccasins Женски C054

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

DEN 546.00 1092.48
2018 нови кристал пета Супер пета чевли секси ноќен клуб Занитвам чевли во Ред со посочи пети Големи код транспарентен пумпа Свеж Со попуст