Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит

Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит

0 %

DEN 119.52

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!
Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Точка Бр.
R423
Состојба
100% Сосема Нов Biker Писмо Прстен
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки Челик
Дизајн
Писмо Biker Прстен
Класичен стил-Годишнината од Носталгични Biker Форма
Тежина
28 g Прибл.
Должина
Прибл. мм
Прстен Rize(НАС) 8# 9# 10# 11# 12# 13# 14#
Мин.Цел
1 BUC
Ø Меѓународни време на испорака може да се разликуваат, особено за време на празниците сезони како што се Божиќ.
Ø Превозот метод ние ги донесуваат следат регистрирани начин да ја испорача стоката, бидете сигурни дека ќе го купи наредби пристигне непречено.
Јас nclude :
Испорака Метод :
Забрзана Испорака :
Де livery време
DHL
за 3-7 работни дена
EMS
за 5-10 работни дена
Стандард За Испорака :
e Packet
за 8-15 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 15-28 работни дена
Хонгконг Пост Воздух Mail
за 15-35 работни дена
Сингапур Пост
за 15-30 дена
Ø Нашето Ветување :
Нудиме на нашите клиенти најниски цени на модата, накит и парична казна накит.
Насочат на купување и плаќање процеси.
Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
Ø Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ние сме искусни продавачот, нормално, ние ќе ги прогласи ниска вредност на испорака лист, така што вашиот пакет може да оди преку сопствени куќа непречено и спаси увоз доход. Какви и да било посебни барање за неа, ве молиме да ги споделите со нас ПОБРЗО.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ø Контактирајте со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail нас!

Прстен Големина: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: R423
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Писмо
Стил: Класичен
Површината Ширина: 20mm
Поставување Тип: Никој
Повод: Годишнина
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Бренд Име: Catiger
Пол: Унисекс
Метали Тип: Никој
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Површината Ширина: Никој
Материјал: 316L не ' Рѓосувачки челик
Прстен Големина: 8# --14#
прстен стил: biker
Тежина: About 25g
боја: Сребро Бела и Црна боја

Додатоци на производи

Kinitial 10Pcs Симпатична Младата Месечина Ѕвезда Прстени за Жените Изјава Накит трговија на Големо со Отворен Прст Зглоб Прстен Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403 Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Бој

DEN 172.00 191.04
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
Трговија на големо druzy прстени Snakeskin Природни бисери&кристал Прилагодливи прстени Партија накит накит мода за девојка Свеж Со попуст
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Свеж Со попуст
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст