100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус

100pcs/многу М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L ' Рѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус

10 %

DEN 216.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот


Здраво пријател,
Ви благодариме за вашата нарачка. Ве молам оставете ме вашиот E-mail, ако е можно.
Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.
Нерѓосувачки Челик А2 Круг Главата Torx Завртка ISO 14583 SUS 304 Шест лобус главата завртки
Големина : М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L

Големина: M1.6, M2.5, M4, M2, M3, M5
Должина: 4mm, 22mm, 3mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
DIY Материјали: Металугрија
Вози Стил: Шест-Лобус
Завртка Тип: Безбедност Главата Завртки
Глава Стил: Круг
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пакет: 100-199Pcs
Број На Модел На: М1.6/М2/М2.5/М3/M4/М5*L
is_customized: Yes
Бренд Име: RYBZJ
Материјал: Нерѓосувачки Челик А2

Додатоци на производи

10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle Свеж Со попуст
10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle

10pcs / многу M4 / М5 / M6 / М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен / Primavera Ас Alternar / Крило

DEN 375.00 426.24
100pcs OD=5.3 М4*8 слепи крајот Месинг Вметнете Knurled Орев ,М4 слепи крајот Месинг Круг Орев За Инјектирање Калапи Свеж Со попуст
100pcs OD=5.3 М4*8 слепи крајот Месинг Вметнете Knurled Орев ,М4 слепи крајот Месинг Круг Орев За Инјектирање Калапи

Слепи Крајот Месинг Круг Вметнете НутГолемина : M4 X8(L)надворешниот дијаметар OD=5.3 mm1.Предметите ќе бидат и

DEN 105.00 123.84
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов

Опис : Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиТеренот : M2x0.4mm

DEN 236.00 253.92
нерѓосувачки челик завртки М1.6x5 ISO 14581 Рамна Глава Torx T5 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери Свеж
нерѓосувачки челик завртки М1.6x5 ISO 14581 Рамна Глава Torx T5 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери

Имаме М1.6x3 М1.6x4 М1.6x5 М1.6x6 во парк,Рамна глава T5 возачот,Нерѓосувачки Челик,SА270,според ISO 14581Примероци се Ма

DEN 72.00
bowarepro 150PCS Хексадецимален Завртки Нерѓосувачки Челик Подлошки за Заклучување Ореви Асортиман Комплет М2 М2.5-М3/M4/М5/M6/М8/10 Свеж Со попуст
100pcs/многу DIN551 SUS 304 Дупчиња поставите завртки со рамна крајот од не ' рѓосувачки челик M2/2.5/М3/M4/М5/M6*3/4/5/6/8/10/12/16/20/25/30 Свеж Со попуст
BIFI Топла 10x бакар 8 * 12mm заковки Сребро Посочи Studs Панк Заковки завртка Свеж
BIFI Топла 10x бакар 8 * 12mm заковки Сребро Посочи Studs Панк Заковки завртка

CNIM Топла 10x бакар 8 * 12mm заковки Сребро Посочи Studs Панк Заковки заврткаПанк Заковки завртка за декорација

DEN 61.92
1Pack Ti Гром M6 M6x10-60mm Мотоцикл DIY MTB Титаниум Завртки Ti Боја Multicolor Страната Главата Хексагонални Ti Завртки Ti Свеж Со попуст
1Pack Ti Гром M6 M6x10-60mm Мотоцикл DIY MTB Титаниум Завртки Ti Боја Multicolor Страната Главата Хексагонални Ti Завртки Ti

ОПИСИСостојба : нова, во неутрални пакетМатеријал : 6 AL4 V Титаниум, Гр 5 (TC4)Шефот : Како што е прикажаноГоле

DEN 479.52
Кол. 6.3 mm, L = 12mm LED Spacer Поддршка Худ PCB Одбор Планината Три Дупки Свеж
Кол. 6.3 mm, L = 12mm LED Spacer Поддршка Худ PCB Одбор Планината Три Дупки

Предмет : Кол 6.3 mm, L = 12mm LED Spacer Поддршка Худ PCB Одбор Планината Три ДупкиL = 12 mmPls љубезно answer : __________________________

DEN 1550.40
100pcs/Многу Метрички Навој ISO7380 М4 10.9 Легиран Челик Копчето Главата Хексадецимален Штекер Кап Завртки Гром Сосема Нов Свеж Со попуст
50x/Set М2 Нерѓосувачки Челик Завртка Навој Дијаметар 304 8мм 2mm Главата Форма на Крст Завртки Круг Главата Обичен Крајот Филипс Свеж Со попуст
нерѓосувачки челик завртки M1x2 DIN 965 Рамен CSK Главата 00 Philips Возачот А2-70 Полиран 100 компјутери ROHS Свеж
нерѓосувачки челик завртки M1x2 DIN 965 Рамен CSK Главата 00 Philips Возачот А2-70 Полиран 100 компјутери ROHS

Ние нудиме М1 екипи.Имаме Нерѓосувачки челик завртки М1.0x2 М1.0x3 М1.0x4 М1.0x5 М1.0x6 М1.0x8 во парк.Примероци се маш

DEN 96.00
M5 M5*12/16/20/25/30 M5x12/16/20/25/30 316 Нерѓосувачки Челик 316ss DIN914 Хексагонални Хексадецимален Штекер Ален Главата Копачка Свеж Со попуст
100pcs DIN9021 M6 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за Миење Свеж Со попуст
100pcs DIN9021 M6 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за Миење

DIN9021 M6 А2 Нерѓосувачки Челик Големи Димензии Рамни Подлошки за МиењеНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во

DEN 544.00 618.24
Бела Најлон М3 Хексадецимален Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Завртки Орев во 1 300 Свеж
Бела Најлон М3 Хексадецимален Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Завртки Орев во 1 300

Опис на производот Бела Најлон М3 Хексадецимален Колона ќорсокак Поддршка Spacer Завртки Орев 300 во 1 Специ

DEN 311.52
100pcs М2 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Круг Главата Само Прислушување Завртки за Дупчење Свеж Со попуст
100pcs М2 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Круг Главата Само Прислушување Завртки за Дупчење

100pcs М2 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Круг Главата Само Прислушување Завртки за ДупчењеМатерија : 201 Од Н

DEN 140.64
SHGO Топла PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери Свеж
SHGO Топла PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери

PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Pcs Product Име : Компјутерски Случај Завртки; Материјал :

DEN 226.56
1000pcs DIN7991 M3*20 M3 x 20mm од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head машина завртка Свеж Со попуст
50pcs/многу М8 M10 М12 М14 парична Казна тема Жица Тема Insert/Завртка Черупка/Нишка Поправка/DIN8140/Нерѓосувачки Челик Свеж Со попуст
50pcs/многу М8 M10 М12 М14 парична Казна тема Жица Тема Insert/Завртка Черупка/Нишка Поправка/DIN8140/Нерѓосувачки Челик

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

DEN 518.00 576.00
100PCS NAIERDI 2x6/8/10мм Завртки Ореви Сребро M2 Рамна Круг Глава Одговара на Шарки Countersunk Само-Прислушување Завртки Дрво Свеж Со попуст