Бесплатен превозот 5 / торба Нови 2flute M2AI кол 10мм крајот мелници мелење машина машина алатка ЦПУ струг алатки ХСС+АЛ машина 2F10*10*25*75

Бесплатен превозот 5 / торба Нови 2flute M2AI кол 10мм крајот мелници мелење машина машина алатка ЦПУ струг алатки ХСС+АЛ машина

DEN 960.00

Свеж

Во магацинот

*Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.5
6
11
60
M2 AI
2
3
6
11
60
M2 AI
2
4
6
12
60
M2 AI
2
5
6
12
60
M2 AI
2
6
6
19
63
M2 AI
2
7
8
25
66
M2 AI
2
8
8
25
66
M2 AI
2
9
10
25
75
M2 AI
2
10
10
25
75
M2 AI
2
11
12
35
85
M2 AI
2
12
12
35
85
M2 AI
2
13
12
35
85
M2 AI
2
14
12
40
85
M2 AI
2
15
16
40
9
M2 AI
2
16
16
30
95
M2 AI
2
17
16
42
95
M2 AI
2
18
16
42
95
M2 AI
2
19
20
50
110
M2 AI
2
20
20
50
110
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Главните фактори кои влијаат на сила и цврстина на челик не е M2 AI мешани кристали и austenite жито големина, но, облик и дистрибуција на карбид челик.Нови 2flute M2 AI кол 10мм крајот мелници мелење машина машина алатка ЦПУ струг алатки ХСС+АЛ машина 2 F10*10*25*75
Карактеристики : изглед на едноставни, јасни, уникатна, иновативна, структурирана; геометриска точност од стандардните производи 40% зголемување се препорачува за roughing, полу-завршна обработка, погоден за фино мелење; пред подобрување по агол заврши, толку остар раб , чип светлина. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не се задоволи со нешто, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што побрзо. M2 AI е не-кобалт-алуминиум-што содржат супер-тешко високо-брзински челик, вакуум греење промовира абнормални зрнца раст. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Општи опрема и за конвенционалните мелничката методи, но исто така и за CNC опрема. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Инертен гас цели вакуум греење, може да се зголеми греење стапка, го попречуваат формирањето на абнормално големи зрна, подобрување на сила и цврстина M2 AI челик.
Бесплатен превозот.5
6
4
60
M2 AI
2
2
6
6
60
M2 AI
2
2. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. Повратни информации, Ние ќе ве остави позитивни повратни информации, па се надеваме дека вие исто така може да ни даде 5 ѕвезди. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.

Дијаметар: 10мм
Вкупна Должина: 75mm
Број На Модел На: 2F10*10*25*75mm
Тип: крајот мелници
Материјал: M2AI
Обложување: Бескорисни слој
Сечилото Број: Две
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Т-CALIBRATOR алатка,(4piece/сет) целиот круг на reamer за pex-al-pex цевка Свеж Со попуст
Т-CALIBRATOR алатка,(4piece/сет) целиот круг на reamer за pex-al-pex цевка

Мојата фабрика се специјализираат во производство на PPR цевки, ножици, заварување машина, цевки, фитинзи

DEN 981.00 1032.00
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Свеж
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво

5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Со корист

DEN 1818.72
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6 Свеж
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6

1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER166Стегање сила, висока точнос

DEN 287.52
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803 Свеж
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 1098.72
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки Свеж
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 666.72
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи Свеж
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи

5 компјутери 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина, Дрво Рутер Битови, Гравирање Малку CNC,Цврсти Карбид Мелниц

DEN 1050.72
1pc 1/4*5/32 Т тип на лежишта дрво мелење машина дограма резба алатки дрвени рутер bits 1/4*5/32 Свеж
1pc 1/4*5/32 Т тип на лежишта дрво мелење машина дограма резба алатки дрвени рутер bits 1/4*5/32

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 359.52
10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод Свеж
10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод

Материјал : ХСС & алуминиумска Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : месо тело : директно месо

DEN 363.84
1pc Рутер Малку Т-слот Slotting & Rabbeting Дрво Машина 1/4 x 3/8 Mayitr За Моќ Алатка Свеж Со попуст
1pc Рутер Малку Т-слот Slotting & Rabbeting Дрво Машина 1/4 x 3/8 Mayitr За Моќ Алатка

BI0002553Спецификација : Бренд новиМатеријал : тешко легураБоја : како на сликата покажуваДолжина : околу 2"(53

DEN 121.00 202.56
10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар Свеж Со попуст
10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

BI0002036Спецификација : Бренд новиМодел : CCMT060204Материјал : карбидОбложување : CVD Калај Al2 O3 TICNОбработка Дело

DEN 198.00 329.76
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки

BI0003037Спецификација : Бренд новиНосителот Материјал : нерѓосувачки челикМодел : BAP 300 R C1010120Вкупна должина

DEN 407.00 812.64
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503 Свеж
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 615.36
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво Свеж Со попуст
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 304.00 441.12
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR Свеж
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел Ако сакате да се промени на адре

DEN 1343.52
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35 Свеж
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35

1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256.35Стегање сила, висока то

DEN 335.52
1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6 Свеж
1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6

1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256Стегање сила, висока точнос

DEN 335.52