S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Подарок

S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Подарок

15 %

DEN 733.00

DEN 863.04

Свеж

Во магацинот


S999 Sterling Silver Мажите Прстени Будистички Om Mani Padme Hum Срцето Sutra Прстен За Мажите е парична Казна Накит за Подарок
тежина : околу 7.9 g;
Дебелина : за 1.6 mm;
Answer : ___________________________ Note : 100% Чисто сребро Прстен,не Ќе ја изгуби бојата .
!!! Answer : ___________________________ Note :
Сите производи се рачно изработени, на Дебелина, Ширина, Должина, Тежина прирачник мерка, таа може да има некои отстапувања, ако ти пречи ова, ве молиме да се разгледа повторно пред место цел, ви благодарам. Ако синџир / нараквица/ обетки е збрчкана сакал оваа слика, тоа е нормален феномен(сребрен накит е sofrer од други накит), кои не влијаат да се користи. откако ќе го носат некое време, тоа ќе се прави повторно, или можете да го исправи тоа директно, тоа се прави лесно. На правилен начин да се измери накит ( мора да се користи професионална алатки)
Ние, исто така, продажба на подарок кутија, ако е потребно, ве молиме кликнете на сликата за да купи>>
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди трговија на големо цена. Голема цел од голем попуст.s 2. Дали ви поддршка пад на превозот? Лак,ние поддршка пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога ќе го поставите цел,тогаш ние ќе испрати пакет на адресата што сте го напуштиле.

Прстен Големина: Променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Поставување Тип: Рамки Поставување
Метали Тип: Сребро.
Обликотшема: Писмо
Повод: Партија
Број На Модел На: 052
Површината Ширина: 10мм
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Стил: Гроздобер
Бренд Име: V. YA
Прстени Тип: Свадба Бендови
Пол: Унисекс
Функција: Никој
Материјал: 999 sterling silver
Стил: Моден
Метал Печат: 999,Фунта
Метали Тип: Сребро.
is_customized: Yes
Стилот 1: S999 Sterling Silver Прстени Мажи
Стил 2: Om Mani Padme Hum Прстен
Стилот 3: Будистички Срцето Sutra Прстен За Мажи
Тежина: about 7.9g
Дебелина: за 1.6 mm

Додатоци на производи

Топла Продажба 24Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен Свеж Со попуст
Нова Мода Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Голема Ливчиња Дизајн Претерани Rring Мода Накит трговија на Свеж Со попуст
JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст
Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало

Големина : за 8мм во ширина,U избор дијаметар големина (ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди

DEN 34.00 48.00
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403 Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Бој

DEN 172.00 191.04
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
12pcs/многу Жешка Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Жени Мажи Писмо Љубов Черепот Ѕвезда Ринг Тон Злато Големо Накит Капка Свеж Со попуст