Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС

Bykski A-БЕС-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за AMD Radeon БЕС

0 %

DEN 4637.76

Свеж

Во магацинот

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка пред купување на специфичен модел спецификации за да се обезбеди компатибилност на вода за ладење глави. Waterblock користење 0.5 MM микро - канал дизајн , повеќе моќни перформанси !Директно ладење graphics core (GPU), меморија (RAM), и графика моќ (VRM) копче за греење делови на овие картички за да се обезбеди играч игри и overclocking стабилност , одржување на одлична температура. дното на водата за ладење глави произведени со користење на висока чистота на бакар и галвански да се спречи оксидација , но исто така прави водата за ладење главата исклучителна убавина . Капак на употреба на високо-квалитетна ПОМ материјали или увезуваат акрилик материјал за да се обезбеди живот на главата има ладење и издржливост . Запечатување материјали замор анти-стареењето висока спецификација заптивки за да се обезбеди запечатување на вода за ладење глави. графика waterblock може слободно да ја менува својата насока , за да се овозможи на играчите да се формира SLI системот, во серија или во паралела. Модел за поддршка : AMD RADEON БЕС ве Молиме да проверите дали вашиот PCB е во согласност со сликата, за да се обезбеди компатибилност!
Делови листата : Plug x2 маснотии, термичка паста x1 Инсталирате завртка

Сечилото Боја: Обичните, RGB, RBW, RGB и АУРАТА кабел
Линии: Никој
Волумен На Воздух: 30CFM
Бренд Име: bykski
Моќ Интерфејс: 3PIN
Бучава: 25dBA
Примена: На Графички Картички
моќност: 1.56 W
Пакет: No
Тип: вода за ладење
Фан Големина: 120x120x25mm
Контрола На Брзината На Вентилаторот: 2500RPM
Компатибилен ПРОЦЕСОР: i5 i7
Имајќи: Течност Имајќи
Број На Модел На: A-БЕС-X
Heatsink Материјал: Бакар
Фан Живот: 30000 часа

Додатоци на производи

Бесплатен превозот Компјутер матична Плоча 19pin USB 3.0 Женски насловот за да 9pin USB 2.0 Машки порта конвертор картичка адаптер Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99 Свеж Со попуст
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор за DELL 15R 5520 7520 5525 7520-4156 7520-6594 7520-6600 7520-7052 7520-6617 V3560 MF60120V1-C531-G99

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

DEN 296.00 336.00
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан Свеж Со попуст
1 Сет Двојна Фан Планината Рек PCI Слот Заградата за видео картичка 3x 8cm/9cm фан

3 Љубителите на Планината Рек PCI Слот Заградата за Видео Картичка DIY Опис : Може да се Качи Двојна вентила

DEN 312.00 354.72
Sunon KDE2404PKV2 24V 0.8 W 4020 4CM axial случај вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
Sunon KDE2404PKV2 24V 0.8 W 4020 4CM axial случај вентилаторот за ладење

Бренд SUNONГолемина 40x40x20mmИмајќи MaglevНоминална напон : 24 VОперативен Напон 13 V24 VЕлектрична струја 0.8 WБрзина

DEN 474.00 623.52
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор Свеж
Gdstime 50x50x10mm DC Вентилаторот за Ладење Кулер 5V 50mm 5010s 5cm USB Конектор

DC 5 V USB 5 CM 50mm 50x50x10mm Brushless DC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Топлина Мијалник Вентилаторот за ЛадењеСосема нов фан с

DEN 297.12
Арктикот F9 PWM PST 4pin 9cm 90mm 92mm Кулер за ладење вентилатор за контрола на температурата молчи фан Вистински оригиналниот Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод Свеж Со попуст
За WIFI Мрежа Картичка Intel Pro/Безжична 2200BG 802.11 B/G Мини PCI За Toshiba За Dell Z09 Капка брод

Intel® PRO / Безжична Мрежна Конекција е интегриран уред за Безжична LAN (WLAN) решение за Intel® Centrino® processor технол

DEN 98.00 118.56
Оригиналниот MLT666 Серија LCD-40CA610T моќ одбор ТВ моќ panel Свеж
Оригиналниот MLT666 Серија LCD-40CA610T моќ одбор ТВ моќ panel

Производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 1440.00
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F Свеж
Нови BA31-00108A За Samsung NP300V5A NP305V4A NP300E5C NP305V4Z NP300E45 Процесорот Вентилаторот за Ладење DFS602205M30T FB2F

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купу

DEN 319.68
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор Свеж Со попуст
2 парчиња Gdstime 9 Ножеви DC 12V 50mm x 10мм 5cm Brushless Вентилаторот за Ладење 50x50mm 2Pin 5010 Мали Радијатор

Gdstime DC 12 V 2 Pin Вентилаторот за Ладење 50x50x10mmПараметри : Димензии : 50x50x10mm Конектор : XH2.542 P Оценет Напон : DC : 12 V

DEN 270.00 306.72
Gdstime 1 Парче 24V DC 50mmx50mmx15mm 2Pin Центрифугални Компресор Фан PC Ладење Турбо Кулер 5cm бесплатен превозот Свеж Со попуст
Gdstime 1 Парче 24V DC 50mmx50mmx15mm 2Pin Центрифугални Компресор Фан PC Ладење Турбо Кулер 5cm бесплатен превозот

Gdstime 24 V DC 2 Pin 50mmx50mmx15mm 5015 S Компресор Фанкомпресор фан 5015 Параметри : Димензии : 51mm x 51mm x 15mmНоминална Напон :

DEN 238.00 282.72
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор Свеж Со попуст
1 BUC Gdstime 50mm 50x50x10mm DC 12V 2Pin 2510 Конектор Brushless Кулер за Ладење Вентилатор

DC 12 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : 2pin2510Номин

DEN 224.00 263.52
BGEKTOTH PCI на Двоен Сериски DB9 RS232 Изразат Сериски Контролор 2-Порта Адаптер Картичка + Возачот ЦД Свеж Со попуст
BGEKTOTH PCI на Двоен Сериски DB9 RS232 Изразат Сериски Контролор 2-Порта Адаптер Картичка + Возачот ЦД

Земавме овие фотографии од самите себе Стандарден RS232 DB 9pin машки сериски порт согласност Купувачот треб

DEN 265.00 323.52
ЖЕШКО ВО БРАЗИЛ РУСИЈА... АКЦИИ +ВЕТИ ДЕКА ЌЕ РАБОТИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 0XV36V ЛАПТОП ПЛОЧА ЗА DELL VOSTRO 3550 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN Свеж
LGA3647 тесен 2u heatsink за 2u/ 3u/4u/работна станица серверот термички CPU ладилник 3647-2UCAN

LGA3647 Тесен 2u серверот heatsink 36472 UCAN CPU ладилникСпецификација : 3647 2 U Тесен Heatsink за 2 U / 3 U / 4 U / работна Станица

DEN 1622.40
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК Свеж
5 парчиња многу JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РК

3 P JST Женски JR FUTABA Серво Машки Конектор Адаптер РКТежина : 10g / еезПакување Вклучуваат : 5 компјутери1.Произ

DEN 306.72
Вистински FFB0624EHE 6038 24V 0.57 НА 60X60X38MM 6CM инверторот фан Свеж Со попуст
Вистински FFB0624EHE 6038 24V 0.57 НА 60X60X38MM 6CM инверторот фан

Модел : FFB0624 EHEГолемина : 60 * 60 * 38mmНапон : 24 VНоминална струја : 0.57 НаАктуелната тековна : 0.38 НаМоќност : 9.12 WБ

DEN 492.00 547.20
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро Свеж
Оригиналниот P32F-12P EAX64560501 (1.7) E247691 Моќ Одбор тестирани работи добро

производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 2736.00
6025 CPU ладилник фан AFB0648HH 48V 0.10 двојно топката се вози фан Свеж Со попуст
6025 CPU ладилник фан AFB0648HH 48V 0.10 двојно топката се вози фан

Модел : AFB0648 HHГолемина : 60 * 60 * 25mm (6025)Лагери : висока прецизност двојно топката лежиштаСтандарден напон : 48

DEN 432.00 480.00
За ASUS K50IJ P50IJ X5DIJ 60IJ Лаптоп Плоча 60-NVKMB1000-C01 Плоча Свеж
За ASUS K50IJ P50IJ X5DIJ 60IJ Лаптоп Плоча 60-NVKMB1000-C01 Плоча

Пакет : За да бидат спакувани во Писмото, антистатички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;ПРЕВОЗО

DEN 1637.76
Gdstime 1 buc 40x40mm 4cm DC 12V 2Pin Долго 120cm 4ft Кабел Brushless Турбо Компресор Вентилаторот за Ладење 40mm x 10мм 3D Свеж Со попуст
Gdstime 1 buc 40x40mm 4cm DC 12V 2Pin Долго 120cm 4ft Кабел Brushless Турбо Компресор Вентилаторот за Ладење 40mm x 10мм 3D

Gdstime DC 12 V 4010 Компресор 3 D Печатач ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммКонектор : XH2.542 PНоминална Volt : DC 12 VНо

DEN 265.00 311.52
Barrow 12V RGB 17w пумпа за Вода поставува вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-МИНИ Свеж Со попуст
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG Свеж
Оригиналниот моќ одбор 32LX2R-ТЕ ТВ моќ панел YP2632T 05.02.16 YP2632T-T101 за LG

Производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% Ве молиме остатокот увери ку

DEN 3480.00
5PCS 30x28x15 уво дупка теренот 40mm алуминиум легура топлина мијалник northbridge рутер чип радијатор/Топлина мијалник Чипсет Свеж Со попуст