1/8-3/4 BSP Машки 304 СВ Цевки Вклучите Countersunk Plug Внатрешни хексадецимален главата socket

1/8-3/4 BSP Машки 304 СВ Цевки Вклучите Countersunk Plug Внатрешни хексадецимален главата socket

-4 %

DEN 10.56

Свеж

Во магацинот

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Connetion : 1/4" BSP,3/8" BSP,1/2" BSP,3/4" BSP Машки Навој
Макс притисок : 2.5 Mpa,357 PSI
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Тема Спецификација: 1/8, 1/4, 3/8, 1/2, 3/4
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Тип: Спојување
врска: ЗАВАРУВАЊЕ

Додатоци на производи

1set 25ММ 1 1 Инчен OD SS304 SS316 Фитинг 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Цевка Заварување Ferrule + Три Менгеме Свеж Со попуст
1set 25ММ 1 1 Инчен OD SS304 SS316 Фитинг 304 316 од не ' Рѓосувачки Челик Санитарни Цевка Заварување Ferrule + Три Менгеме

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Карактеристик

DEN 553.92
Нов Тип 3(76mm)OD91 Џин Кошница во Собата За Дестилација,2*Несакани Пристаништа 2(51mm)OD64 Со Филтер Од V-680ml,Должина 300мм Свеж
10x12mm Храна Одделение Флексибилни Меки Силиконски Црева Цевка Цевка ID10mm OD12mm - 2/5/10 Метри Свеж Со попуст
10x12mm Храна Одделение Флексибилни Меки Силиконски Црева Цевка Цевка ID10mm OD12mm - 2/5/10 Метри

Храна Одделение Силиконски Цевка Цевка ЦевкаID : 10.0±0.2 мм, OD : 12.0±0.2 ммТоа ќе биде една намали ако цел 2 или

DEN 335.52
1/4 Цевки Одговара Реверзна Осмоза Резервоарот Висок Притисок Switch Аквариум RO Вода 8A Свеж
1/4 Цевки Одговара Реверзна Осмоза Резервоарот Висок Притисок Switch Аквариум RO Вода 8A

ФункцијаВисок притисок switch за реверзна осмоза бустер пумпа (ONOFF) контрола на работењетоВисок притисок sw

DEN 40.80
5PCS 12MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-12 Свеж Со попуст
5PCS 12MM Пневматски Bulkhead Директно им Помогнам Во Брзо Монтирање Конектор Унија ЧАСОТ-12

Метрички Цевка (mm)Точка Бр Цевка ΦD ЧАСОТ 04 4mm ЧАСОТ 06 6mm ЧАСОТ 08 8мм ЧАСОТ 10 10мм ЧАСОТ 12 12mm ЧАСОТ 14 14mm ЧАСОТ 1

DEN 661.00 696.00
1.2 M/1.5 М Бања Туш Црево Водовод 1/2 Инчи Флексибилни Нерѓосувачки Челик Chrome За Бања Додатоци На Вода Црево Алатки Свеж Со попуст
Доведе Слободни Месинг PEX Crimp Фитинг 3/4 PEX Спојка Свеж Со попуст
Доведе Слободни Месинг PEX Crimp Фитинг 3/4 PEX Спојка

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или

DEN 479.52
Новиот Машки 1/4 Инчи 8мм Директно им Помогнам Во Фитинг Пневматски Притисни за Да се Поврзете на Воздухот VE500 P0.11 Свеж Со попуст
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро. Свеж Со попуст
BQLZR 10x Пластика, Алуминиум Легура 2.5 cm Крајот Капа Покрие Plug Цевки Внесува Plug Сребро.

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 241.00 321.12
3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут Свеж
3PCS 1/4 инчи OD Цевка * 3/8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Нут

3 PCS 1 / 4 инчи OD Цевка * 3 / 8 инчи OD Цевка Директно Брзо се Поврзете RO Вода Цевка Конекција Без проблеми На Ну

DEN 180.00
Санитарните Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304 Свеж
Санитарните Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304

51 MM да 38 MM 2" до 1,5" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS304 Карак

DEN 48.00
2 ПАРЧИЊА RO Вода Машки Бела Фитинзи Bulkhead Брз Полнач 1/4 инчи Цевка Свеж
2 ПАРЧИЊА RO Вода Машки Бела Фитинзи Bulkhead Брз Полнач 1/4 инчи Цевка

2 ПАРЧИЊА RO Вода Машки Бела Фитинзи Bulkhead Брз Полнач 1 / 4 инчи ЦевкаСекој Обид За 2 КОМПЈУТЕРИ!!!Предмет : 1 / 4

DEN 159.36
1/8 1/4 Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка Фитинг Свеж Со попуст
1/8 1/4 Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка Фитинг

1 / 8" 1 / 4" Машки NPT Хексадецимален Главата Приклучокот не ' Рѓосувачки Челик 304 Barstock Цевка ФитингМатеријал

DEN 109.92
Бесплатен превозот ppr 20мм до 1/2PT Нишка Вода Цевка Цевка Цевка Двојна Лактот Монтирање Конектор Свеж
Бесплатен превозот ppr 20мм до 1/2PT Нишка Вода Цевка Цевка Цевка Двојна Лактот Монтирање Конектор

Ако ви треба други големини,ве молиме контактирајте со нас!Бесплатен превозот ppr 20мм до 1 / 2 PT Нишка Вода

DEN 523.20