Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

10 %

DEN 108.00

DEN 120.00

Свеж

Во магацинот


започнете
крајот
Име на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED Кол : 1 PCS Моќ : 3 W5 W7 W Домување Материјал : Алуминиум светла Боја : Топло Бела/Кул Бело Боја Температура : 2800 K-3200 K6000 K-6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44 политика на Враќање :
Ова е 2 година производителите гаранција предвидени за вас. Ако купувачот добиваат објектот и тоа е неисправен или не работи поради производители дефект, ние ќе го замени единица за вас или наплата. Купувачот ќе треба да ни информираат од 30 ДЕНА по примање на стварта. Ако објектот има било какви проблеми во рамките на гарантниот рок, купувачот ќе треба да се вратат на објектот за да ни се на купувачите трошок за испорака трошоци, ние ќе ја испита и тест на објектот и ако тоа се должи на производители дефект тоа ќе биде заменет и се врати превозот ќе биде на купувачите трошоци и сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени, и со оригинално пакување.
Нашата посветеност :
Ние сме компанија со 10 LED за пакување и LED осветлување производство, дизајн фабрика.Нашата фабрика е годишен излезна вредност достигна $ 500.Ние се постави професионална e-commerce сектор.Ние сме посветени да бараат светски бизнис-партнери работат заедно за да се развие.Кредибилитетот е основа за соработка, ние гарантираме апсолутна посветеност кон нашите клиенти да се направи.Ние сме подготвени да се спроведе повеќе бизнис со нашите партнери.Ние се надеваме да го продаде преку Alibaba брзина преку платформа повеќе прифатлива производи на нашите драги клиенти!Ви благодарам многу што доверба!

Емитуваат Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 3w, 5w, 7w, 9w
Боја На Каросеријата: Темно Сива
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Напон: 220V
Моќ Толеранција: 1%
Број На Модел На: вградна светилка
Гаранција: 3
Примена: Foyer
Е dimmable: No
Материјал: Алуминиум
Извор На Енергија: AC
Бренд Име: JKGBL
Извор На Светлина: кочан led

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 6W/12W/18W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот Свеж Со попуст
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
Гроздобер Црно Железо Таванот Светилка трпезарија Центар Таванот Светла за Осветлување E27 110-240V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Модерната Pendant светилки 5 Светла купола кошница кристал Pendant Светла во хром финиш,D30cm x H48cm Свеж Со попуст
Модерната Pendant светилки 5 Светла купола кошница кристал Pendant Светла во хром финиш,D30cm x H48cm

Тоа е многу лесно да се соберат на лустерот ако следете ги инструкциите.Компанијата се фокусира на квал�

DEN 9504.00 19008.00
НОВИ 5W/7W AC85-265V Алуминиум LED светлото на рефлекторите во Спалната соба Ходникот Топло Бела / Бела / Природна Бела боја Свеж Со попуст
Модерната LED Pendant Светла Мода Pendant Светилки Затворен Дома Декорација Осветлување Скалите светлина Топло Бела/Кул Бело Свеж Со попуст
кристал лустерот Светлина Луксузни Модерни кристал Светилка лустерот Осветлување champage Кристал Врвот K9 лустерот кристал Свеж Со попуст
5 компјутери/многу висок квалитет 7W 10W 15W кочан led вградна светилка 30 степен ротирачко тело LED Спот светлината led таванот Свеж Со попуст
5 Грб модерната класична кристал лустерот lustres de cristal лустерот тавански светилки светла фабрика за директна продажба Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Dimmable 9W/12W КОЧАН LED Таванот Светлина Површината Монтирани Кујна Бања Светилка КОЧАН LED Одредување Свеж Со попуст
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres Свеж Со попуст
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres

Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен �

DEN 2617.00 4757.76
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе�

DEN 131.00 177.12