1PC Мотор LED Светлата КРИ Чип U5 5W 3000LM 6000K Белата Магла светилки drl Дење Работи Светлина центарот на Вниманието АТВ Led помошни Светилка

1PC Мотор LED Светлата КРИ Чип U5 5W 3000LM 6000K Белата Магла светилки drl Дење Работи Светлина центарот на Вниманието АТВ

DEN 847.68

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
100% нови и оригинални.
Универзална светлата/центарот на вниманието за мотор, брод, автомобили, камиони.
Ефективна заштита на батеријата, намалување на трошоците за одржување.
Услуга животот над 30000 часа, светлата живот без одржување, заштита на животната средина алуминиумска легура, водоотпорен.
Две режим аранжман : normal-strobe.
Дизајн на радијаторот, радијатор повеќе идеален, уникатен непобедлива експлозија флеш функција.
Спецификација :
Тип : Светлата/На Вниманието
Материја : l Зајакнување на Алуминиум
Количина : 1 Piece
Боја : Црна/Сребрена/Сино/Жолтите
Чип : Кри чипови
Број на Начини : 3(Висок Зрак, ниска Зрак, Strobe)
Режим На Аранжманот : Normal-Strobe
Lumens : 3000 LM
Опсег : 200 метри
LED Боја Температура : 6000k-7000k
Водоотпорен : IP54
Влезен Напон : 12 V-80 V DC
Вистинската моќ : 5 W
Светлината Моќ : 5 W
Средина Температура : -40-40 степен centigrade
Кабел Должина : 90cm
Големина на : 12.6*8.3*9.5 cm
Нето Тежина : 0.48 kg
Пакет :
1* Motrocycle LED Светла

Бренд Име: VEHIGO
Wattage: 5W

Додатоци на производи

Facemile Bakeware Подарок Слоевит Уред Украсување Алатки За Печење Подарок Алатки Жица Подарок Slicer Печење Кујната Готвење Свеж Со попуст
1 Компјутер Стомак пирсинг жените стомак прстен папокот прстени dangle лажни папокот прстен percing nombril тело пирсинг накит Свеж Со попуст
5/8 Металик Еластична Лента Метален Пати во Текот Еластична Webbing Водат Сјајот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear 100Y Мешани Свеж Со попуст
12 КОМПЈУТЕРИ(3*R1,3*L1.3*R2,3*L2) for50LN5400 LED светлото бар 6916L-1273A/1241A/1276A/1272A,користи дел нов дел Свеж Со попуст
12 КОМПЈУТЕРИ(3*R1,3*L1.3*R2,3*L2) for50LN5400 LED светлото бар 6916L-1273A/1241A/1276A/1272A,користи дел нов дел

Изберете сакате Користи дел,или Нови оригинални дел 1set=12 Парчиња 3*6916 L1272 A (L2) 3*6916 L1241 A (L1) 3*6916 L1273 A (R1) 3*6916 L127

DEN 2481.60
Mgoodoo 2 парчиња Мотоцикл Пак Сигнал Планината Заградата Светлина Носителот Релокација Вилушка Стеги За 28-34mm Предната Вилушка Свеж Со попуст
200W автомобил електронски сирената 7 тонови со Микрофон без говорникот бесплатен превозот Капка превозот KF-S1016 Свеж Со попуст
200W автомобил електронски сирената 7 тонови со Микрофон без говорникот бесплатен превозот Капка превозот KF-S1016

Сигнал 200 W автомобил сирена 7 тонови со Микрофон (без говорникот)Карактеристики:1.7 Тон електронски сире

DEN 1061.00 1248.00
1Set Магнетни Помине Носителот Пракса Обука Екранот Стојат Акрилик Стакло Носители Легура Лажни Нокти Совет Салон DIY Нокти Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 50pcs/торба Мулти Боја 8.3 CM Пластични Новиот Голф Tees Гума Перница Врвот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 50pcs/торба Мулти Боја 8.3 CM Пластични Новиот Голф Tees Гума Перница Врвот

Бесплатен Превозот 50 Компјутери / торба Мулти Боја Пластични Голф Tees 83mm Трајни Гума Перница Врвот Голф Te

DEN 409.00 470.40
BNG 2 парчиња C Крива Помине Pincher Менгеме Лесен лак Матрицата УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Продолжување Свеж Со попуст
Главниот ефект Третман на Акни AKARZ Познатиот бренд природни серум извлече суштината на Акни Место Луничка Отстранување на Свеж Со попуст
Акрилик Торта Topper Вметнете Картичката Роденденска Торта Декорација Алатки За 2018 Дипломирањето Партија Материјали Свеж Со попуст
TUANMING Најновите Модни Свадба Свадба Коса Додатоци Бисер Кристал Tiaras Headbands Злато Сребро на Коса и Накит За Жените Свеж Со попуст
Капка Престанат да Фрлаат Диск Вино Pourer се Прелива Spout 10sets ( Вкупно 50 дискови ) Свеж
Капка Престанат да Фрлаат Диск Вино Pourer се Прелива Spout 10sets ( Вкупно 50 дискови )

Таму е тенок слој на површината,ве молиме солза филмот пред да се вметнат во шише.Вино pourer МИЛЕНИЧЕ уред

DEN 379.20