1Pcs/5Pcs/10Pcs Presta Да Schrader Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед Вентил Тип Адаптер Конвертор Адаптер Цинк Легура Поправка Алатка

1Pcs/5Pcs/10Pcs Presta Да Schrader Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед Вентил Тип Адаптер Конвертор Адаптер Цинк Легура Поправка

11 %

DEN 26.00

DEN 29.28

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов и висок квалитет
Светло, лесен и удобен да го инсталирате
Се конвертира Presta вентил на Schrader вентил
Исто така, се претвори во велика БРИТАНИЈА вентил во НАС вентил
Се користи со Велосипедска Пумпа или Воздушниот Компресор.
Материјал : Цинк Легура ( Бакар Позлатен )
Големина : Прибл.1.5 cm x 0.9 cm x0.7cm(L*Голема глава дијаметар*Мала глава дијаметар).
Боја : Златна
Количина : 1pcs/5pcs/10pcs 1 x Presta да Schrader Вентил Адаптер 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Материјал: Легура
Бренд Име: ROBESBON
боја: Злато
Количина: 1 buc
Големина: Approx.1.5cm x 0.9cm x0.7cm

Додатоци на производи

Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка Свеж Со попуст
Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка

Карактеристики : Ова суперсветли LED велосипед светлина поседува со 9x КРИ XML T6 светилки обезбедување суп

DEN 932.00 1150.08
FOURIERS Велосипед Di2 Делница Контролер Планината Патот Велосипед продолжен седиште Di2 EW90A/EW90B посебни продолжен 6 / 17 Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ IP65 Водоотпорен Велосипед Компјутер Безжична Авто Буден Велосипедизам Стоперката Круг Светлото Odometers Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заклучување 5 Дигитални Лозинка 94cm Челик Солидна Анти-Кражба Синџир за Заклучување Безбедност Метал Свеж Со попуст
Метален Прстен Handlebar Ѕвоно Звук за Велосипед Велосипед Црна Свеж Со попуст
Метален Прстен Handlebar Ѕвоно Звук за Велосипед Велосипед Црна

Метален Прстен Handlebar Ѕвоно Звук за Велосипед Велосипед ЦрнаИзработени од метални+пластика Лесно да се п

DEN 56.00 59.04
Отворено SolarStorm 7500LM 5V USB XML T6 X3 LED 4-Режим на Велосипед Главата Светлина Велосипедизмот Пред Светилка Свеж
Отворено SolarStorm 7500LM 5V USB XML T6 X3 LED 4-Режим на Велосипед Главата Светлина Велосипедизмот Пред Светилка

Solar Storm Отворено XML T6 X3 LED 4Режим на Велосипед Главата Светлина Велосипедизмот Пред Светилка 5 V USBСпецифик

DEN 499.68
Прозрачна Ноќ Рефлексивни Појасот Ноќ Се Кандидира Armband За Надворешна Спортски Ноќно Трчање, Велосипедизам Џогирање Рака Свеж Со попуст
Водоотпорен Headlamp 6000LM 3x XM-L2 блиц Пред Велосипед Светлина Велосипедизмот Пред Handlebar Светилка Главата Факел Без Батерија Свеж Со попуст
6.2 инчен Rainproof Велосипедизам Торба Телефон TPU Екран на Допир за Велосипедот Пред Рамка Врвот Цевка Велосипед Pannier MTB Свеж Со попуст
WasaFire Треперење на светлината 6 Режими 3 Боја Супер Светло Велосипед Светлина Велосипедизам LED Велосипед Задните Опашка Свеж Со попуст
преносни мини велосипед пумпа со притисок мерач Алуминиум Легура со висока perssure mtb воздушна пумпа црево само 130g inbike Свеж Со попуст
CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско Свеж Со попуст
CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско

Име на производ : Магнетни тип на шлемПроизвод големина : Околу 25см*20.5 cm*14cm(9.84 инчен*8.07 инчен*5.51 инчи) Прои

DEN 940.00 1567.20
Walkfire Велосипедизам USB Надополнување на Светлината Велосипед Пред Handlebar Светлина Светилка Велосипед Светлата Моќ Банка Свеж Со попуст
PASION E ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светла LED Кочница светлина 48V 36V 24V сопирачките, Електрични Велосипеди Велосипедизам-Задни Свеж Со попуст
Велосипедот Налепници 5cmx3m Рефлексивни Безбедност Предупредување Conspicuity Лента Филм Налепница Налепници Автомобил Камион Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4 Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4

Мини 3500 LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина СветилкаВовед : Нашите Небото Волкот Око XML П5 3500

DEN 99.00 141.60
ТРКАЛО ДО Водоотпорен Велосипед Седло Торба Пред Допир Велосипедизам Врвот Цевка Рамка Handlebar Торба За Во 6.0 Мобилен Телефон Свеж Со попуст
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината Свеж Со попуст
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината

Велосипедот Компјутер Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 800 510 810 поддршка bryton rider 20 30 40 Планината Патот 31.8 mm (SAR

DEN 228.00 239.52
Топла Продажба Велосипед Циклус Трајни 2 x T6 блиц Пред Главата Светлата USB Полнење Велосипед Светлина Факел 4 Режими 2000lm Свеж Со попуст
5 Режими на USB Полнење Супер Светло КОЧАН LED Велосипед Велосипед возење Велосипед Задните Опашка Светлина Светилка +USB Кабел Свеж Со попуст