7 Бои Метал Кристално срце pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64G Дијамант Срцето USB 2.0 Флеш Диск, Memory Stick со убав Подарок Кутија

7 Бои Метал Кристално срце pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64G Дијамант Срцето USB 2.0 Флеш Диск, Memory Stick со убав Подарок Кутија

23 %

DEN 185.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот


4) 60 дена безусловна наплата. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена .
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO).
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми на 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2. Повратни информации 1.

Капацитет: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
боја: Црвена, Сребрена, Розева, Сина, Златна, Виолетова, Небото Сино
Интерфејс Тип: usb 2.0
Пакет: Yes
Енкрипција: No
производ тежина: 20g
Бренд Име: OSMR
Стил: Ѓердан,Правоаголник,Нараквица,Стап
Времето на пазарот: Мај-13
Број На Модел На: NB060
Тип На Производ: Мултифункционален
Материјал: Метал

Додатоци на производи

Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB Свеж Со попуст
Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB

57 MB1024 MB= 1 GB30,517.(2)Одберете run.Како да се спречи датотеки да бидат оштетени или загубени од USB флеш диск?(1)си

DEN 260.00 279.84
Дами brooch 16gb usb флеш диск кристал цвеќиња Меморија за складирање подароци diamond rose brooch 8gb usb флеш диск пенкало Свеж Со попуст
цвет шема Голема Брзина 2. 5 SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај Caddy Свеж
цвет шема Голема Брзина 2. 5 SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај Caddy

цвет шема Голема Брзина 2 5" SATA USB 3.0 Надворешни HDD Хард Диск Куќиште Случај CaddyСите ние вид на стока се пука

DEN 431.52
Проф. д-р Меморија Метал USB ОД 4 GB Диск На Клучните Мини USB Флеш Диск 32 GB Кул Pendrive 8 GB Пенкало Диск 16 GB USB Стик Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc

Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro PcКарактеристики : 1.OTG

DEN 806.00 1680.00
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM Свеж
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBMКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовт

DEN 191.52
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер Свеж Со попуст
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер

4 15" (Unibody) 2.5 mmЧУДНО Интерфејс : SATA / Serial ATAHDD Интерфејс : SATA / Serial ATAПримена : 2 Хард Диск Caddy / Адаптер ќе ви

DEN 199.00 223.20
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало Свеж Со попуст
Топ Продажба на Цртан филм USB Флеш Диск Цвет Чевли USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Влечки Пенкало

2 GB 30 GB64 GB = приближно 58 GB 60 GB128 GB = приближно 110 GB 120 GBПлаќање · 1.0 Flash Memory Stick Pendrive 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GBСпецификац

DEN 285.00 327.84
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп

На Seagate Проширување пренослив диск обезбедува дополнителен простор за вашите постојано расте колекциј

DEN 2520.00 2831.52
USB флеш диск мачка модел пенкало диск прекрасна црна мачка флеш картичка, 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB стик со полн капацитет Свеж Со попуст
Toshiba Хард Диск Преносни 1TB 2TB Бесплатен превозот лап-топ компјутери Надворешен Хард Диск од 1 TB Диско Duro hd Externo Свеж
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3) Свеж Со попуст
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3)

ORICO Super Speed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8 TB Поддршка](6619 ) спецификаци

DEN 1056.00 1623.84
Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd Свеж
Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd

Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1 TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd ex

DEN 240.00
година Нови Модни Реалниот Капацитет на Накит Кристал Ѓердан Срцето 8GB 16GB 32GB Пенкало Диск Pendrive USB Флеш Диск Свеж Со попуст
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер

hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5" sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6 TB sata компј

DEN 851.00 1024.80