Авто Помошен 3,5 мм џек Bluetooth Звучник Приемник Автомобил Предавателот Автомобил Bluetooth Handsfree Приемник Музика Автомобил Bluetooth Приемник

Авто Помошен 3,5 мм џек Bluetooth Звучник Приемник Автомобил Предавателот Автомобил Bluetooth Handsfree Приемник Музика Автомобил

DEN 327.84

Свеж

Во магацинот


Број На Модел На: Срамежлив-1
Канали: 1
Бренд Име: гранки
Материјал: Пластични
Извор На Енергија: AC
комуникација: ПОМОШЕН,USB
Батеријата: Yes
Фреквентен Опсег: Други
Гласовна Контрола: No
Вграден Микрофон: No
Аудио Crossover: Двонасочна
Кабинетот Материјал: Пластични
Излезна Моќност: Други
Поддршка СТАН: No
екран: No
Звучник Тип: Преносни
Репродукција Функција: Други,MP3
Интелигентни Личен Асистент: Никој
Водоотпорен: No
Број на Звучникот за Куќиште: 1
Поддршка Apt-x: No
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Далечинска Контрола: No
Функција: Никој
екран: No
PMPO: Други
Wi-Fi Музика: Други
Говорникот Структура: Запечатени
Интерфејс Тип: 3.5 mm, USB
Звучник Тип: Мини
комуникација: Жичен
Говорникот Класификација: звучник
Безжична Тип: Bluetooth
Интелигентни Личен Асистент: Никој

Додатоци на производи

Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници Свеж Со попуст
Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници

Опис на производот : Фреквенција : 520 KHz Чувствителност : 91d B Максимална моќност : 150 W Надворешниот дијамет

DEN 262.00 290.40
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот Свеж Со попуст
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот

2 парчиња! 4 Инчен 80 W HighEnd Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Г

DEN 883.00 1193.28
2 парчиња 12 инчен Автомобил Аудио Звучници SubWoofer Решетката Guard Заштитник Маска Свеж
2 парчиња 12 инчен Автомобил Аудио Звучници SubWoofer Решетката Guard Заштитник Маска

Спецификации : Име на производ Subwoofer Капак Скара Fitment Одговара за 10 "12" Дијаметар Subwoofer Димензија 308mm x 3мм /

DEN 1053.12
П-8 48W 500m Далечински Управувач Лов Mp3 Птица Повикувачот Стапица Птици Звук Играч Патка Лов Decoy Опрема USB Мини Звучник Свеж Со попуст
Дрвени Bluetooth и NFC Говорникот Самостојна Една Безжична Звук Кутија Стерео Hifi Звучници со Допир на Копче Џек Алуминиум Свеж Со попуст
Безжичен звучник кутија со Микрофон Микрофон Звук бар Супер Бас Преносни Bluetooth звучник за iPhone xiaomi mi Sony Телефони Свеж Со попуст
GHXAMP 30265 се Движат на железо Единица Средината на Ниска фреквенција Композитни Слушалка Звучници Единица Може да го замени Свеж Со попуст
2 парчиња 5 Инчен 150W 3 Начин Авто Автомобил Коаксијален Рог Hifi Гласно Говорник Целосна Фреквенција Автомобил Стерео Аудио Свеж Со попуст
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W Свеж
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W

Оваа внатрешна магнет јазик е дизајниран со алуминиумска школка Примена : мини кутија јазик, музички пл

DEN 117.60
Wotefusi Автомобил Говорникот Tweeter 120W Топла Супер Моќ Висока Купола Високотонци Висок Квалитет, Нема ниту една Поплака Свеж Со попуст
NILLKIN 2 во 1 NFC Безжична Bluetooth Звучник ПОМОШЕН Текст ООП 4.0+Безжичен Полнач за SamsungS9/S8 Quik Полначот Безжичен полнач Свеж Со попуст
БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК Свеж
Евтини Превозот ! автомобил waring рог со 5 модел на Мотор Рогови автомобил полицијата аларм полицијата свирче whee со звучник Свеж Со попуст
AIYIMA 2 парчиња Преносни Аудио Звучници 25 Core 15W Tweeter Силни Магнетни Hifi Звучник Свеж
AIYIMA 2 парчиња Преносни Аудио Звучници 25 Core 15W Tweeter Силни Магнетни Hifi Звучник

Номинална моќност : 15 W Resonant фреквенција : 1.5 KHz Фреквенција одговор опсег : 1.5 К20 KHz ± 3d B Чувствителност : 90 d

DEN 732.48
Тешки Мотоцикл Стерео Аудио Засилувач 2*80w Говорникот Hi-Fi Звук MP3/WMA Bluetooth USB/ПОМОШЕН Телефон Бесплатно MT485 2 Боја Свеж
Оригиналниот SDY-021 Голема моќ Пренослива Безжична Bluetooth Звучник 10W Стерео аудио звук со микрофон Емитува Caller Свеж
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева) Свеж
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева)

поддршка ТФКартичкаTDV26 Преносни Мини Дигитален Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е комп

DEN 324.48
UXCELL 2 Парче 10 Авто Автомобил Говорникот Шупливи Мрежа Под Woofer Subwoofer Скара Покрива Црна Свеж Со попуст
UXCELL 2 Парче 10 Авто Автомобил Говорникот Шупливи Мрежа Под Woofer Subwoofer Скара Покрива Црна

И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.16 Транспорт {"fragile Product" : "yes"}

DEN 388.00 546.72
М&J T2 Мини Отворено Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Преносни Бас Кутија Колона Серија Врска Дизајн за iPhone, Samsung Свеж Со попуст
AIYIMA 2 парчиња Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30/35/40/45/62mm DIY За Звучник Додатоци Свеж Со попуст
AIYIMA 2 парчиња Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30/35/40/45/62mm DIY За Звучник Додатоци

Аудио Звучници Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Радијатор 30 / 35 / 40 / 45 / 62mm DIY За Звучник ДодатоциДимензии : Д

DEN 154.00 171.36
2 парчиња 6.5 Инчи 180W 3 Начин Автомобил Hifi Гласно Говорник Коаксијален Рог Целосна Фреквенција Auto Автомобили Аудио Музика Свеж Со попуст
Промет на големо со висока моќност HIFI пренослива безжична bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM радио subwoofer за телефонот Свеж Со попуст