Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво

Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво

20 %

DEN 384.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот

9 инчи Магнетни Ниво од Занатски карактеристики силна држи магнетни работ, а солиден алуминиум I-зрак рамка, со лесен топ-прочитајте прозорецот и ампули кои читаат plumb, ниво и 45 степени. Точно Сина ампули се accura te за хумор hin .00050 по инч во сите 10 ниво и plumb работни позиции Тешки екструдиран алуминиумска рамка V-жлеб работи работ одговара на цевки или канал Врвот прочитајте прозорец за погодност Високо видливи ампули со магнетна база
Испорака : Кога ќе го поставите цел, предметите ќе бидат испратени во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Времето за испорака на сите меѓународни пратки не можат да се гарантираното од наша страна, се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на ефикасноста на вашите приеми. Ве молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја ќе биде во вашите трошоци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е од голема помош за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве Молиме не двоумете се да го напуштите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Важна Напомена : Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Бренд Име: WORKPRO
Број На Модел На: W062002AE
Материјал: ABS&Алуминиум

Додатоци на производи

Cleqee P1003 Топла Продажба BNC Q9 Да Бакар Doal Алигатор Клип Oscilloscope Тест Сонда Кабел Бесплатен Превозот Свеж
Cleqee P1003 Топла Продажба BNC Q9 Да Бакар Doal Алигатор Клип Oscilloscope Тест Сонда Кабел Бесплатен Превозот

Опис : BNC Q9 Да Чист Бакар Doal Алигатор Клип Oscilloscope Тест Сонда Кабел Доведе 120 CM Карактеристики : Целосна инт

DEN 186.24
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B Свеж
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

DEN 1536.00
W1411 Дигитален LED Температура Контролер Термостат за Контрола на Вклучите Сензор За Оранжерии Водни Животни 220V 10A 40%попуст Свеж Со попуст
10pcs/многу Мал LCD Електронски Дигитални Голф Прст Рачни Картонче Контра musabah hatim tasbih за муслиманската Свеж
10pcs/многу Мал LCD Електронски Дигитални Голф Прст Рачни Картонче Контра musabah hatim tasbih за муслиманската

Пакет листата : 10* LCD Електронски Дигитални 5 Цифра Прстен Картонче CounterНовиот Мини LCD Електронски Дигита

DEN 174.24
OOTDTY Никел-обложено Челик 5Pcs 105 Грама Прецизност Калибрација Скала Тежина Дигитални Сет 5g 10g 2x20g 50g Свеж Со попуст
OOTDTY Никел-обложено Челик 5Pcs 105 Грама Прецизност Калибрација Скала Тежина Дигитални Сет 5g 10g 2x20g 50g

Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Никелобложено челик Ова е мора да има за секој со џе

DEN 192.00 248.64
4S 14.8 V / 16.8 V 20A Врв Li-ion BMS PCM Батеријата Заштита Одбор Bms Pcm за Литиум LicoO2 Limn2O4 18650 Li Батеријата Свеж
4S 14.8 V / 16.8 V 20A Врв Li-ion BMS PCM Батеријата Заштита Одбор Bms Pcm за Литиум LicoO2 Limn2O4 18650 Li Батеријата

Опис : 4 серија батерија 18650 16.8 V 16 V 14.8 V14.8 V (Liion 18650 или liion батерија, отценети напон)16.8 V (Liion батеријата е цел

DEN 84.48
OOTDTY Висок Квалитет 100g 0.05 g Дигитални Џеб Скала Накит Прецизност Тежина Електронски Рамнотежа Џеб Скала Свеж Со попуст
OOTDTY Висок Квалитет 100g 0.05 g Дигитални Џеб Скала Накит Прецизност Тежина Електронски Рамнотежа Џеб Скала

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Метал Боја : Sliver Погоден за прецизно мерење Висо

DEN 193.00 251.52
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter Свеж
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter

Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина CounterБренд нови во кутија machanical должина Метар counterПримен

DEN 646.08
TP-01A К-тип 100cm Должина на Жица Температура Тест Thermocouple Сензор Сонда NG4S Свеж Со попуст
TP-01A К-тип 100cm Должина на Жица Температура Тест Thermocouple Сензор Сонда NG4S

Карактеристики : К Тип Thermocouple сонда100% Сосема новОдговара за температура контролори.Спецификација : Тем

DEN 56.00 72.00
Дигитални Влажност температура на метар GM1362 0.1 C/0.1%RH Дигитални термо hygrometer -30-70C со LCD backligt dispaly Свеж Со попуст
Дигитални Влажност температура на метар GM1362 0.1 C/0.1%RH Дигитални термо hygrometer -30-70C со LCD backligt dispaly

Дигитални Влажност температура на метар GM1362 0.1 C / 0.1%RH Дигитални термо hygrometer 3070 C со LCD backligt dispalyМолам, Забе

DEN 644.00 805.44
10pcs 1.57 Multimeter Жица Доведе Еден Тест Кука Клип Електронски Мини Тест Сонда Поставена За Тест Алатки Свеж Со попуст
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод Свеж Со попуст
Нови LCD Дигитален Ѕид Автомобил Внатрешна Температура Термометар Капка Брод

Нормална температура LCD дисплеј Автомобил на воздухсостојба на пропустливи Дигитален Термометар и да п

DEN 102.00 122.88
100g x 0.1 g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит 0.1 Губење на Рамнотежа на Електронски Свеж Со попуст
100g x 0.1 g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит 0.1 Губење на Рамнотежа на Електронски

Материјал : Пластични + Метал Боја : Sliver Погоден за прецизно мерење Висока чувствителност, брз одговор То

DEN 184.00 221.28
Детали за 360 степени Рефлексивни Призма За Роботски Вкупно Станица со 5/8x11 конец на врвот Свеж
Детали за 360 степени Рефлексивни Призма За Роботски Вкупно Станица со 5/8x11 конец на врвот

Нова други (види детали) : нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност...

DEN 7516.80
MAX31855 MAX6675 SPI К Тип К-Тип Thermocouple Сензор на Температура на Одборот Модул За Arduino Свеж Со попуст
MAX31855 MAX6675 SPI К Тип К-Тип Thermocouple Сензор на Температура на Одборот Модул За Arduino

1.Thermocouples се многу чувствителни, бараат добра засилувач со ладнанадомест референца.2.Оваа protuct прави сè з

DEN 119.00 125.28
OOTDTY Пластични Класичен Дигитален Рачен LCD Хронограф Спортски Тајмер Стоперка w/string Со Компас Дизајн Вклучувајќи Батерија Свеж Со попуст
AVR ISP Shield Горење Bootloader Програмер Atmega328P Bootloader модул со ѕвончето и LED индикатор за Arduino УНО Р3 Свеж Со попуст
AVR ISP Shield Горење Bootloader Програмер Atmega328P Bootloader модул со ѕвончето и LED индикатор за Arduino УНО Р3

AVR ISP Shield Горење Bootloader Програмер за Arduino УНО Р3Опис : Ова е програмер проширување штит кој им овозможува на

DEN 213.00 236.64
Нерѓосувачки Чистење Риба Кожата Се Отстрани Скали Риба Мултифункционален Риба Scaler Смена Практични Gadgets, Кујна Скала Свеж Со попуст
10Pcs 6*50mm PT100 DS18B20 Сензор на Температура на Обвивка Цевки Заштитен Ракав Капка Брод Свеж Со попуст
10Pcs 6*50mm PT100 DS18B20 Сензор на Температура на Обвивка Цевки Заштитен Ракав Капка Брод

Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Употреба : Сензор на Температура на Големина : 6*50mm / 0.24"*1.97" Н

DEN 68.00 81.60
1Pc Пластични Пенкало Ниво Фото Рамка Линија на Ниво на Мини Меур Дух Ниво Црвена/Жолта W315 Свеж Со попуст
1Pc Пластични Пенкало Ниво Фото Рамка Линија на Ниво на Мини Меур Дух Ниво Црвена/Жолта W315

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Школка Материјал : Пластични Школка во Боја : Црвен

DEN 41.00 46.08
Детали за * НОВИ * Еден призмата сет за вкупно станица ADS26 Свеж
Детали за * НОВИ * Еден призмата сет за вкупно станица ADS26

Информации : една призма сет за вкупно станицаЕфективна дијаметар : Φ65mmПризмата постојан : 0mmАдаптер со

DEN 7920.00