LIJIAN ЕУ/САД Професионални Топла топи Лепак Пиштол 20W,60W,100W 100V-240V Висока Темп Грејач Топлина Поправка Алатка

LIJIAN ЕУ/САД Професионални Топла топи Лепак Пиштол 20W,60W,100W 100V-240V Висока Темп Грејач Топлина Поправка Алатка

20 %

DEN 226.00

DEN 282.24

Свеж

Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
100 V-240 V Професионални Топла топи Лепак Пиштол 20 W-100 W Висока Темп Грејач Топлина Поправка Алатка Со Слободни 10 PCS 7 MM,11 MM*190 MM Топла Топи Лепак Стапови
Карактеристики :
Практичен и лесен, удобен да го држите во рака.
Брзо загрева (3-5mins), без губење на време.
Лесно операција, 2 прст активирањето, се движи нагоре и надолу во лак.
Широка примена во занаетчиски и поправка на работа.
Спецификација :
Моќност : 20 W-100 W
Работен напон : 100 V-240 V
Фреквенција : 50-60 Hz.
Млазницата материјал : Бакар
Кол. на Млазницата : 2-3мм
Индикатор : LED
Стап големина : 7mm за 20 W Топла лепак пиштол, 11mm за 60 W 100 W 150 W 250 W Топла Лепак Пиштол.
Совети : ве Молиме изберете ја точната големина кога сакате;се Заблагодарам на Управата за
Детали За Производот
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

моќност: Додадете 10pcs 7mm Стап, Додадете 10pcs 11mm Стап Не додадете Стап
Приклучок Тип: САД, ЕУ
Извор На Енергија: AC
Млазницата Материјал: Алуминиум
Број На Модел На: BWQ001A1
Номинална Напон: 100-240V
is_customized: Yes
Бренд Име: LIJIAN
Приклучокот typ: САД/ЕУ
Стап големина: 7MM(20W),11MM(60W,100W,150W,250W)
Спецификации: 20W,60W,100W
DIY Материјали: Електрични

Додатоци на производи

NEWACALOX 20W DIY Топла Топи Лепак Пиштол со 60pcs 7mm Шарени Лепливи Топла Топи Лепак Стапови Хоби Нож Фиксна Клип за Рака Свеж Со попуст
НОВИ 2000 Вати напон 220V ЕУ Plug Топлина Пиштоли Индустриски Електрична Топол Воздух Пиштол Thermoregulator се Намали за Завиткување Свеж Со попуст
Професионални Главен Removers да Помине Puller со Гумена Рачка Мулти Рака Алатка MAR11_40 Свеж Со попуст
Професионални Главен Removers да Помине Puller со Гумена Рачка Мулти Рака Алатка MAR11_40

Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

DEN 180.00 239.52
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба Свеж
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош 24 Номинална AC 220 V Номинална Струја 100 A Вози во Б

DEN 955.20
12V Воздух Вшмукување Brushless DC Центрифугални Моторни внатрешни вози Компресор за Колонист 1200LPM 150W 7kPa 49m3/h Висок Свеж
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка Свеж Со попуст
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка

HILDA 18 V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка п

DEN 713.00 891.84
Mirco Воздух Мелница (МАГ-122N) 35,000 ВРТЕЖИ во минута Collet Големина: 20mm 0.6 MPa 140g Свеж
Mirco Воздух Мелница (МАГ-122N) 35,000 ВРТЕЖИ во минута Collet Големина: 20mm 0.6 MPa 140g

Опис На ПроизводотБрој на модел : МАГ122 NТип : Агол на воздухот МелницаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина

DEN 2791.68
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер Свеж Со попуст
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер

HW0000102Спецификација : Бренд новиMarterial : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 10см / 4"(L)Примена : ФилтрацијаОпсегот

DEN 133.00 221.76
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат

спецификација : Номинална напон : 12 / 16.8 / 21 / 25vМаксимален вртежен момент:30 / 35 / 60 / 65 NMВежба чак опсег : 0.810м

DEN 2703.00 3296.64
EMS DHL, НОВА 2014 Рака чудак масло притиснете, масло expeller, апарати за Домаќинство ' рѓосувачки челик масло extractor , Свеж Со попуст
EMS DHL, НОВА 2014 Рака чудак масло притиснете, масло expeller, апарати за Домаќинство ' рѓосувачки челик масло extractor ,

Подносителот на барањето : За поголемиот дел од масло е поголема од 25% на масло култури, како што се кикир

DEN 4188.00 5438.40
5Pcs/многу 60 Мрежа Airless Пиштол Филтер од Нерѓосувачки Челик Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер Свеж Со попуст
858D ESD Лемење Станица на Топол воздух rework станица LED Дигитални Топол Воздух Пиштол 220V 700W + 3 Млазницата AT858D saike Свеж
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол Свеж Со попуст
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол

Пневматски Воздух Шрафцигер заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweeze

DEN 2645.00 2784.00
RH-10A 10x330mm Воздух Појас Сандер Висок Квалитет на Пневматски Појас Сандер Појас Брусење Машина Воздух Мелење Машина Свеж Со попуст