Дијаметар 51 56 76 63mm*370mm Дијамант Core Вежба Малку 51*370mm Дијамант Core Вежба Малку 56*370mm Вода Конкретни 76*370mm Ѕид Вежба

Дијаметар 51 56 76 63mm*370mm Дијамант Core Вежба Малку 51*370mm Дијамант Core Вежба Малку 56*370mm Вода Конкретни 76*370mm

5 %

DEN 592.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Дијамант Core Малку
Diamter : 51 56 63 76mm (ве Молиме изберете)
Должина : 370mm
Конектор тема : M22
ве молиме имајте предвид, оваа цена е 1pc Дијамант core малку.
На дијаметар помал од 63mm е боја на кутијата пакет, повеќе од 63mm нема боја кутија. Опис На Производот
Дијамант Core Малку
Дијамант core малку се користи за изградба инсталирате цевка, климатизација,
електрични, греење, гас е цевковод вежба ѕид, И употреба на автопат, аеродром пистата,
мостот и тунелот инженеринг дупчење. исто така, може да се од Камен или керамички не-метални материјали,
Производ Слика Нашите Услуги

Дупка Со Дијаметар Од: 51x370mm, 56x370mm, 63x370mm, 76x370mm
Тип: Основни Вежба Малку
DIY Материјали: Водовод
Материјал: дијамант
is_customized: Yes
Должина: 370mm
Употреба: Други
Број На Модел На: 63*370mm

Додатоци на производи

DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, сува дупчење битовиНОВИ

DEN 908.00 1032.00
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење Свеж Со попуст
DIATOOL 3pcs 6mm+8мм+10мм Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење

Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со брзо монтирање месо тело, сува дупчење битови, професионални �

DEN 857.00 974.40
DIATOOL 60mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Професионални и Квалитетни Дупчење Битови Свеж Со попуст
DIATOOL 60mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Професионални и Квалитетни Дупчење Битови

Предмет : професионален квалитет Вакуум brazed дијамант core битови со М14 конекција, дупчење битовиSpecificiation :

DEN 1183.00 1344.00
бесплатен превозот DC-SFW3PP02 D100mm флексибилни полирање дијамант влажни чекор 3 полирање влошки за камен Свеж
бесплатен превозот DC-SFW3PP02 D100mm флексибилни полирање дијамант влажни чекор 3 полирање влошки за камен

дијамант чекор 3 полирање влошки Опис на ПроизводотВоведНашите дијамант чекор 3 полирање подлоги се кор

DEN 911.52
8pcs Јаглероден Челик Рака Алатки 5/8 1/2 3/8 1/4 Директно И Конусни Коси Ноктот Дрво Plug Машина Плута Вежба Малку Сечење Алатки Свеж Со попуст
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка Свеж Со попуст
1 сет 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар Боја : Злато, Бакар минијатурни вежба чак, и вежба се м

DEN 80.00 95.52
Т форма/У Облик/ Вратата Облик Ноктите за Нокти Пиштол Прирачник Директно Нокти Пиштол во Staples Nailer Спојувач Свеж Со попуст
30Pcs 7x100mm Шарени Топла Топи Лепак Стапови За Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Поправка Лепило Стапови Додатоци Свеж
80-100 mm, Дијамант Дупка Видов Core Вежба Малку Стакло Обложени Ѕидани Дупчење Машина Алатки за Камен Мермер Гранит Керамички Свеж Со попуст
DIATOOL 4PCS (6+8+10+12MM) Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови за камен, порцелан/плочка,Ѕидарија, Хексадецимален месо тело, Свеж Со попуст
DIATOOL 4PCS (6+8+10+12MM) Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови за камен, порцелан/плочка,Ѕидарија, Хексадецимален месо тело,

Предмет : Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови, Сува дупчење за камен, ѕидарија, керамички / плочка..Количина :

DEN 1274.00 1612.80
Професионални 6pcs/set Осцилирачки мулти Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатка како Fein,Dremel итн Свеж
TASP 1000pcs 14mm Т Облик Ноктите За Електрична Спојувач Nailer Tacker MESG45A Свеж Со попуст
TASP 1000pcs 14mm Т Облик Ноктите За Електрична Спојувач Nailer Tacker MESG45A

TASP 1000pcs 14mm Tacker Нокти За Електрична Спојувач Големина : 1.0 mm x 1.2 mm x 14mm Пакет : 1000pcs / пакетПогодни за употреба

DEN 192.00 239.52
3Pcs/Set Моќ Шрафцигер Возачот Штекер Малку Адаптер Вежба 1/4 3/8 1/2 Хексадецимален месо тело Свеж Со попуст
3Pcs/Set Моќ Шрафцигер Возачот Штекер Малку Адаптер Вежба 1/4 3/8 1/2 Хексадецимален месо тело

Алуминиум Материјал Соодветен за Тешки Влијание Возачи Пролет Натоварени Топката Лого на Главата Има П

DEN 224.00 248.64
Бесплатен превозот на 1pc OD 32-56 должина 200mm дијамант влажни core малку за бетонски ѕид водоводните цевки дупка дупчење Свеж Со попуст
Flexsteel најдобар квалитет M35 Кобалт Вежба Малку Сет,ХСС-КО Вежба во Собата 1.0-10ММ, за Дупчење од Нерѓосувачки Челик, Прекалени Свеж Со попуст
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина Свеж
Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Дијамант Совет Влечете Engraver Малку со 120 степен Кол 8 мм за cnc машина

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња / set Дијамант Повлечете Малку со 120 степен Кол 8мм за Гравирање на Метал

DEN 840.00
7Pcs/set ХСС 3/4/5/6/7/8/10мм 5 Flute Countersink Вежба Битови за Полнење Машини за DIY Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
7Pcs/set ХСС 3/4/5/6/7/8/10мм 5 Flute Countersink Вежба Битови за Полнење Машини за DIY Ударна Моќ Алатка

Опис100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Вежба Глава : ХСС 4241 со Титаниум слојСредно chamfering вежба те�

DEN 344.00 395.04
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови Свеж Со попуст
1pc K812Y Моторни Основната Рамка за нашите N20 Микро Опрема Моторни Исклучителна DIY делови

Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.)3 : Unwished производ се враќа ќе се н�

DEN 27.00 28.32
5 X 5KW УНИВЕРЗАЛНА ЈАГЛЕРОД ЧЕТКА & НОСИТЕЛОТ на СОБРАНИЕТО ОДГОВАРА на ХОНДА GX390 итн. 4KW 6.5 KW E 7kw*4500 5500 6500 7500 Свеж Со попуст
5 X 5KW УНИВЕРЗАЛНА ЈАГЛЕРОД ЧЕТКА & НОСИТЕЛОТ на СОБРАНИЕТО ОДГОВАРА на ХОНДА GX390 итн. 4KW 6.5 KW E 7kw*4500 5500 6500 7500

СИТЕ НАШИ ПРОИЗВОДИ СЕ ОД ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ : ПРЕВОЗОТ ЗАВИСИ ОД ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА И ВАШИОТ ЦАРИНЕЊЕ ВРЕМ�

DEN 282.00 300.48
Нови 10PCS 30мм/35mm/40mm Emery Дијамант тревите Вежба Малку+2 Mandrel за Dremel Поставите Микро Моторни Вежба Chucks Стегање Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња 12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење Свеж Со попуст
DIATOOL 2 парчиња 12mm Професионални и Квалитетни Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со Qucik Фитинг месо тело, Сува Дупчење

Предмет : Вакуум brazed дијамант core битови со брзо монтирање месо тело, сува дупчење битови, професионални �

DEN 583.00 662.40
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier Свеж Со попуст
2 парчиња KBPC5010 50A 1000V AC Мост Rectifier Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier

50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Диоди Мост Rectifier KBPC5010Пакет Се Вклучени : 2 x 50 A 1000 V Метал Случај Еден Фази Ди�

DEN 81.00 85.44
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли Свеж
SHGO Топла 1/4Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј Пиштоли

CNIM Топла 1 / 4 Blue Pro Мини во Линија Филтер за Воздух, Влага Вода Стапица за Paintwork Спреј ПиштолиКомпактен фил

DEN 162.24
Toolfit Гравирање Handpiece Електрични Длето Резби Во Дрво Алатка Дрво Длето Електрични Алатки Алат Додатоци Свеж Со попуст
Toolfit Гравирање Handpiece Електрични Длето Резби Во Дрво Алатка Дрво Длето Електрични Алатки Алат Додатоци

17 kgПакет : 1pc handpiece5pcs Резба нож1pc SpanerУпотреба : се работи со клупата полирач, мелница, flex вратило машина за

DEN 676.00 867.36
0.3-1.2 mm различни PCB вежба комплет алатки CNC рутер машини за метал гравирање вежби dremel машина додатоци 10PCS Свеж Со попуст
0.3-1.2 mm различни PCB вежба комплет алатки CNC рутер машини за метал гравирање вежби dremel машина додатоци 10PCS

Објектот спецификите is_customized : Да должина на : 38mm DIY Материјали : Металугрија Материјал : Волфрам Карбид Т�

DEN 90.00 95.52