100Pcs за Еднократна употреба Microblading Веѓа Владетел Скала Налепница Шминка Тетоважа Shaper Матрицата Тетоважа Мерење Алатки

100Pcs за Еднократна употреба Microblading Веѓа Владетел Скала Налепница Шминка Тетоважа Shaper Матрицата Тетоважа Мерење Алатки

24 %

DEN 518.00

DEN 681.60

Свеж

Во магацинот

Карактеристики : - Лесен за користење,нема да се лизга надолу -Тоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа,eyeline и усна. -Лесно откривање на веѓите нагоре и надолу позиција, должина, големина, удобен и практичен. -Совршени за обезбедување дури и должина форма и поставување на веѓите. Како да го користите : по чистење на челото, а потоа се држи на челото за да им помогне на цртање рамнотежа и совршен веѓите. Кога заврши цртање, тоа може да биде едноставно тргни се исклучи. Карактеристики : Материјал : Налепница Боја : Јасно Количина : 100pcs См : Прибл 18cm*2,2 см (Забелешка : 1cm=10мм=0.39 инчи) Пакет, вклучувајќи : 100 PCS за еднократна употреба веѓите владетел налепници

Тип: Тетоважа accesories
Материјал: PC
Број На Модел На: 10-0295
Бренд Име: pinkiou
Големина тип: 18*2,2 см
Количина: 100pcs
Тип: Веѓите Трајна шминка Алатка
Функција: Microblading Владетел

Додатоци на производи

Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading комплет Игли За Прирачник Тетоважа Пенкало Машина шминка алатки за жени 10 Свеж Со попуст
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли Свеж Со попуст
600D-G 9F Усни Веѓа игли Sterilized за Еднократна употреба Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машински Игли

Она што е повеќе, за еднократна употреба материјал брзо се менува и се овозможува совршен, некомплицира

DEN 1296.00 1727.52
40Pcs 3RL Црна Силикон Зафат Тетоважа Игла & Цевка Совети 19mm 3/4 за Еднократна употреба Тетоважа Цевки Совети Костец Со Игли Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет Свеж Со попуст
50pcs 12Pin Игла Derma Пенкало Бајонет Кертриџ за Електрична Авто Microneedle Derma Пенкало 12 pin Нано MYM Игли Совет

50pcs висок квалитет 12pin трајна шминка mesotherapy derma пенкало игли / microneedles за продажба бесплатен превозотderma пе

DEN 1920.00 2399.52
Тетоважа Напојување Професионални Дигитални LCD Дисплеј Мини Тетоважа машина за Напојување за Ротари Тетоважа Машина Пиштол Свеж Со попуст
YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
2017 Нови Писма Тетоважа Налепници Водоотпорен Harajuku Стил Зборови Како за Привремена Боја Лажни Тетоважа за Жена Човек Телото Свеж Со попуст
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ Свеж
1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

Спецификации : 1 buc Тетоважа Материјали Ротари Тетоважа Машина Резервни Делови За ВЛЕЧЕТЕ

DEN 216.00
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли Свеж Со попуст
600D-G 50pcs 5RS Касети Игла Усни Веѓа Игла Трајна Шминка Машински Игли за Тетоважа Игли

Гас, транспарентна пластика школка.За еднократна употреба и е подготвен за користење На ставки се со вр

DEN 1224.00 1631.52