5.5 инчен 2560*1440 2К LCD Екран 3D VR Слушалки Стакло Виртуелната Реалност HDMI да MIPI DIY CV1 Главата Монтирани PC 1440P за 3D печатач

5.5 инчен 2560*1440 2К LCD Екран 3D VR Слушалки Стакло Виртуелната Реалност HDMI да MIPI DIY CV1 Главата Монтирани PC 1440P

18 %

DEN 748.00

DEN 912.00

Свеж

Во магацинот

5.5 инчен 2560*1440 2К LCD Екран 3 D VR Слушалки Стакло Виртуелната Реалност HDMI да MIPI DIY CV1 Главата Монтирани PC 1440 P за 3 D печатач, Ако вашиот duplicator 7 LCD екран скршени. Ве молиме следете ги упатствата за да го замени на екранот.
Опис На Производот : 1.еден екран +контролер одбор +кабел 2. Во парк ! 3.ве молиме контактирајте со нас за комплетна datasheet и техничка поддршка
ако треба ,ние може да се отстрани осветлувањето лесно
Димензии На Модулот
70.94(W)mm*128.26(H)mm*1.35(t)mm(со Исклучок на I/F -FPC и електронски компоненти)
Активната Област Димензии
68.04(W)mm*120.96(H)mm(5.46")
Пиксели Теренот
0.04725(W)mm*0.04725(H)mm(538ppi)
Резолуција
1440*2560
Боја Пиксели Аранжман
RGB Вертикална Лента
Display Mode
Transmissive Тип,Нормално Црна Режим Во Авионски Режим На Префрлување
Број на Бои
16,777,216 Бои
Осветлување
Светлината Емитуваат Диоди(LED),14 LEDs се 2 паралелно,7 серија врска
Светлото на струјата : 20m A/LED(typ)
Напојување Напонот
AVDD=5.5+/-0.1 V AVEE=-5.5+/V -0.1
Интерфејс I/O Напојување
Забелешка(1)
VDDI=1.8=/V -0.1
Исто напон како "H" ниво на кориснички интерфејс сигнал мора да бидат доставени до VVDI
LCD Возачот IC
(Извор и Моќ IC : Renesas СП Возачот Inc.)
Интерфејс
MIPI_DSI Video mode(4-Lan x2-пристаниште)
Метод на Инверзија
Колона Инверзија
Површински Третман
РК-Polarizer(Цврстина : 3 H)

боја: Само LCD, LCD со одборот, стакло заштитник
LCD Комплет: Yes
Екранот: > 3
Број На Модел На: за 001694
Бренд Име: Wisecoco
Екран На Допир За Тип: Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот: 2560x1440

Додатоци на производи

Srjtek За INNOLUX 7.0 инчен Малина Пи LCD Екран TFT LCD Монитор AT070TN90 + Комплет HDMI VGA Влез Возачот Одбор Свеж Со попуст
Srjtek За INNOLUX 7.0 инчен Малина Пи LCD Екран TFT LCD Монитор AT070TN90 + Комплет HDMI VGA Влез Возачот Одбор

Srjtek За INNOLUX 7.0" инчен Малина Пи LCD Екран TFT LCD Монитор AT070 TN90 + Комплет HDMI VGA Влез Возачот Одбор

DEN 1224.00 1632.00
2 x Добар Квалитет Џек за Слушалки Аудио Replacment за полнење За Motorola МОТО X XT1053 XT1055 XT1056 XT1058 XT1060 Ново Во Свеж
2 x Добар Квалитет Џек за Слушалки Аудио Replacment за полнење За Motorola МОТО X XT1053 XT1055 XT1056 XT1058 XT1060 Ново Во

Опис 100% Сосема Нов Оригиналните ОЕМ и Висок Квалитет.Квалитетот ќе бидат проверени пред превозот.Препо

DEN 191.52
Телефон Екран на Допир За BQ BQS-5065 BQS 5065 Сензор на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа екран осетлив на допир+3M tickers Свеж
Ocolor за DG700 батеријата 4000mAh Li-ion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефон Свеж
Ocolor за DG700 батеријата 4000mAh Li-ion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефон

Ocolor за DG700 батеријата 4000m Ah Liion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефонОпис : Тоа е оригиналнат

DEN 252.96
10PCS/МНОГУ ОЕМ Home Копчето Flex За Iphone SE 5SE Home Копчето Собранието Flex Кабел за телефон home копчето flex Злато Бела Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ ОЕМ Home Копчето Flex За Iphone SE 5SE Home Копчето Собранието Flex Кабел за телефон home копчето flex Злато Бела

Нови ОЕМ SE Home Копчето Flex За Iphone SE Home Копчето Собранието Flex Кабел Мобилен телефон дома копчето flex Злато Бе

DEN 501.00 527.52
ChengHaoRan Нови 3 in1 Надворешната Страна Копчето За вклучување Исклучување Заклучување + Volume Switch копчето + за Исклучување Свеж Со попуст
висок квалитет на мобилен телефон батеријата LI3820T43P3H715345/LI3823T43P3H715345 за ZTE Grand S Flex со добар квалитет Свеж
висок квалитет на мобилен телефон батеријата LI3820T43P3H715345/LI3823T43P3H715345 за ZTE Grand S Flex со добар квалитет

Да се избегне изложување на високи температури 140 F / 60 C Крзно од различни серии може да предизвика и благ

DEN 325.44
Heyman LCD за Nokia 500, 5228, 5230,5233,5235 LCD екран Замена на делови Бесплатен превозот+алатки Свеж Со попуст
Heyman LCD за Nokia 500, 5228, 5230,5233,5235 LCD екран Замена на делови Бесплатен превозот+алатки

Heyman LCD екран за Nokia 500, 5228, 5230,5233,5235 Бесплатен превозот+алаткиМожете да aslo се заинтересирани за производит

DEN 429.00 451.20
2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2AV Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Свеж Со попуст
2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2AV Таблет КОМПЈУТЕР со LCD

2017 Нови Sain smart 7 Инчен Малина Пи LCD Монитор TFT екран + Возачот Одбор HDMI VGA 2 AV Таблет КОМПЈУТЕР со LCD

DEN 1877.00 2063.04
Мобилен телефон батеријата DOOGEE МИКС батеријата 3380mAh Долго време во мирување Висока capacit 5.5 инчен Helio P25 DOOGEE Свеж
ChengHaoRan Микро USB приклучок Конектор за Амазон Поттикне Пожар 5 Генералот SV98LN USB Приклучок Порта Приклучок Свеж Со попуст
ChengHaoRan Микро USB приклучок Конектор за Амазон Поттикне Пожар 5 Генералот SV98LN USB Приклучок Порта Приклучок

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги к

DEN 5.00 5.76
Оригинални за Samsung S4 i9505 i9500 Гласно Говорник Измамник Кабел за Антена Покриваат Вистински Свеж Со попуст
Оригинални за Samsung S4 i9505 i9500 Гласно Говорник Измамник Кабел за Антена Покриваат Вистински

Бренд Нови за Samsung S4 Гласно ГоворникОвој оглас е за еден Говорник Ѕвончето за Samsung S4Answer : ___________________________ No

DEN 128.00 180.00
3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia C3-02 1280 2710 Класичен 2220 Слајд Висок Квалитет Свеж
3PCS Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел За Nokia C3-02 1280 2710 Класичен 2220 Слајд Висок Квалитет

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани МИКРОФОН.Д препорачливо е дек

DEN 28.32
QiAN SiMAi 1PCS 1650mAh BL7405 Нова батерија за Лета IQ449 Batterij Bateria висок квалитет +Патеката Број Свеж
QiAN SiMAi 1PCS 1650mAh BL7405 Нова батерија за Лета IQ449 Batterij Bateria висок квалитет +Патеката Број

7 V Капацитет : 1650m Ah Одговара машина : За Лета IQ449 Пакет се вклучуваат : 1 x BL7405 Батеријата Испорака : Кога ќе

DEN 194.40
ChengHaoRan 1pcs Нов Висок Квалитет Прекинувач за Исклучување на Звукот Копче За iPhone 8 8 Плус Sim Картичка Фах Слотот за Свеж Со попуст
За kobo Екран на допир N905 N905C N905A 6 инчен ebook читач LCD screen Оригиналната Книга LCD Свеж Со попуст
Оригиналната Фотографија Пред Камера 13.0 MP Модул за UMI UMIDIGI Z ПРО Helio X27 MTK6797X Deca Core Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Оригиналната Фотографија Пред Камера 13.0 MP Модул за UMI UMIDIGI Z ПРО Helio X27 MTK6797X Deca Core Бесплатен превозот

Оригиналната Фотографија Пред Камера 13.0 MP Модул за UMI UMIDIGI Z ПРО Helio X27 MTK6797 X Deca Core Бесплатен превозот Глав

DEN 829.00 911.52