Велика БРИТАНИЈА Plug Литургија Доведе Моќ Кабел Британскиот Главен IEC C13 Напојување Кабелот од 1,5 m 5ft 1.8 m 6ft За AC Адаптери PC Монитор

Велика БРИТАНИЈА Plug Литургија Доведе Моќ Кабел Британскиот Главен IEC C13 Напојување Кабелот од 1,5 m 5ft 1.8 m 6ft За AC

20 %

DEN 40.00

DEN 49.92

Свеж

Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Овие полначи се на купувачот одговорност. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Но дефинитивно производот форма е исто како слика. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro8000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена.Ние вистинска надеж,како купувачот очекување е поинаков,кога ќе се незадоволни со било производ или во нашата служба можете да прво да ги споделите со нас и да ни даде разумен рок да го реши проблемот за вас со нашата искреност и професионален однос.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Како да се опише на стоката итн.
Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата . Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов power кабел кабелот мала тежина и компактен дизајн Диригент материјал : бакар Изолација материјал : ПВЦ Кабел должина : околу 150 cm Тежина : околу 175g Максимална излезна моќност : 200 W
Пакетот Вклучува : 1 x велика БРИТАНИЈА plug C13 моќ кабел за кабелот
Answer : ___________________________ Note :
Препорачувам да се користи во подолу 200 W моќ производи , како што се ac адаптери, PC компјутер !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот.

Примена: компјутер
Број На Модел На: C13 на велика БРИТАНИЈА plug моќ кабел за кабелот
Машки Крајот Тип: AS
Женски Крајот Тип: IEC
is_customized: Yes
Тип: AC Кабелот за Напојување
Карактеристики: моќ кабел за кабелот
Приклучок Тип: UK
SKU: apc0004001

Додатоци на производи

(2 парчиња/многу) Рамна Dvd Avh-стр 5000 5050 5080 5100 5150 5180 Avh P Свеж
(2 парчиња/многу) Рамна Dvd Avh-стр 5000 5050 5080 5100 5150 5180 Avh P

(2 парчиња / многу) Рамна Кабел Avhстр 5000 5050 5080 5100 51501 Display / Лаптоп КОМПЈУТЕР & Таблет КОМПЈУТЕР / Flat panel display

DEN 1536.00
Промоција!WiFi WAN Рутер 3M Wi-Fi Антена Продолжување Кабел RP-SMA Свеж Со попуст
Промоција!WiFi WAN Рутер 3M Wi-Fi Антена Продолжување Кабел RP-SMA

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

DEN 74.00 81.12
МОС Топла 9m Метар Wifi Антена Продолжување Кабел Доведе RP-SMA За Wi-Fi Рутери D-LInk Свеж
МОС Топла 9m Метар Wifi Антена Продолжување Кабел Доведе RP-SMA За Wi-Fi Рутери D-LInk

* 100% Нов!* Тежина : 102g* Должина : 9 Метри* Ова е RG174 Коаксијален Кабел.* Ова е RPSMA (Обратна Поларитетот SMA) продо

DEN 179.52
Радио Автомобил Стерео CD Player Жици се Подигнат да го Инсталирате за Форд Фокус Mondeo Свеж
Радио Автомобил Стерео CD Player Жици се Подигнат да го Инсталирате за Форд Фокус Mondeo

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Една година Производи

DEN 244.80
20 парче/торба Мост заземјување жица 6mm плоштадот 30cm должина дупка 0.8 cm Електрични статични заземјување Поврзете Свеж Со попуст
BIFI-Обичај Должина на кабли - LanParte HD-SDI HD SDI Видео Кабел Машки HD SDI Продолжување Кабел 60cm За BMCC BMPC Hyperdeck Свеж
BIFI-Обичај Должина на кабли - LanParte HD-SDI HD SDI Видео Кабел Машки HD SDI Продолжување Кабел 60cm За BMCC BMPC Hyperdeck

Стандард BNC конекторПоддршка за пренос на двете RF и видео сигнали, особено HD квалитет на видео сигналиЗа

DEN 100.32
Слободен брод IEC Машки C14 IEC Женски C13 Моќ Проширување Адаптер Кабел 0.3 M 1FT/0.5 M 1.6 FT/1M 3.3 FT/2M 6.5 FT/3М 9.8 FT Свеж Со попуст
Слободен брод IEC Машки C14 IEC Женски C13 Моќ Проширување Адаптер Кабел 0.3 M 1FT/0.5 M 1.6 FT/1M 3.3 FT/2M 6.5 FT/3М 9.8 FT

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ

DEN 315.00 315.36
Промоција! Краток USB 2.0 Женски за Машки Продолжување Кабел Свеж Со попуст
Промоција! Краток USB 2.0 Женски за Машки Продолжување Кабел

100% нов и висок квалитетЕдноставна, ќе се чуваат тоа.Компатибилен : PC / Mac, ЛаптопУлтра висока брзина : 480 Mb

DEN 39.00 42.72
Бесплатен Превозот Compatibe за Nellcor DB9 Pin со 0ximax Техника Возрасни FingerClip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Compatibe за Nellcor DB9 Pin со 0ximax Техника Возрасни FingerClip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда

Опис На ПроизводотИМЕ : Бесплатен Превозот Compatibe за Nellcor DB9 Pin со 0ximax Техника Возрасни Finger Clip Spo2 Сензор Пул

DEN 1027.00 1194.24
120pcs/многу Dupont Кабел Скокач Жица Dupont Линија на Женски Машки + Машки да Машки + Женски Женски Должина 20cm за Arduino Свеж
Нов Стил ATX ПСУ Моќ Кабел 24P да 6P за HP Z220 Z230 SFF Плоча серверот работна Станица Црна Свеж
Нов Стил ATX ПСУ Моќ Кабел 24P да 6P за HP Z220 Z230 SFF Плоча серверот работна Станица Црна

Користете го ова моќ кабел може да се направи HP Z220 Z230 SFF серверот работна станица 2x 6 P плоча се добие енер

DEN 284.64
(6pcs/многу) 7 pin FFC 1.25 mm 9mm ширина 530mm должина рамен ffc airbag кабел за рено Megane II Свеж
(6pcs/многу) 7 pin FFC 1.25 mm 9mm ширина 530mm должина рамен ffc airbag кабел за рено Megane II

(6pcs / многу) 7 pin FFC 1.25 mm 9mm ширина 530mm должина рамен ffc airbag кабел за рено Megane II Опис : Рамни ffc флексибилно рамн

DEN 1785.60
1.5 м IEC C13 Литургија да АУ Plug 3 Pin AC Кабел Кабелот Адаптер за Полнач Следи 10A 250V Свеж
1.5 м IEC C13 Литургија да АУ Plug 3 Pin AC Кабел Кабелот Адаптер за Полнач Следи 10A 250V

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

DEN 201.60
1 Buc 290cm * 5.3 mm USB Печати Линија / Б Печатач Кабел Кислород Слободни Бакар 3m Печатач Податочен Кабел USB Кабел NW 110g Свеж Со попуст
1 Buc 290cm * 5.3 mm USB Печати Линија / Б Печатач Кабел Кислород Слободни Бакар 3m Печатач Податочен Кабел USB Кабел NW 110g

Превозот ќе биде низ целиот свет преку e Packet / Кина пост воздух mail / UPS / FEDEX / DHL / ЕМС.Ве Молиме Имајте Во Пре

DEN 283.00 325.44
Двата Краја Женски 20cm 26 AWG 2.54 mm 1p Женски Женски Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino Одбор 40pcs(8pcs x 5colors) Свеж Со попуст
Двата Краја Женски 20cm 26 AWG 2.54 mm 1p Женски Женски Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino Одбор 40pcs(8pcs x 5colors)

Бесплатен Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Не мора следење на број,нормално трае 1560 дена Внима

DEN 182.00 192.00
1pc Кабелот за Напојување Кабел ЕУ 2-Prong Лаптоп AC Адаптер Доведе 2 Pin Врвот Продажба 1.2 m Свеж Со попуст
1pc Кабелот за Напојување Кабел ЕУ 2-Prong Лаптоп AC Адаптер Доведе 2 Pin Врвот Продажба 1.2 m

ЕУ 2Prong Лаптоп Адаптер Кабелот за Напојување Кабел Доведе 2 Pin Висок КвалитетВисок квалитет 2 Порти ЕУ каб

DEN 85.00 113.28
Нова 6 Pin PCI-E 2 X 4 Pin Моќ Конвертор Адаптер Кабел L057 нова жешка Свеж Со попуст
Нова 6 Pin PCI-E 2 X 4 Pin Моќ Конвертор Адаптер Кабел L057 нова жешка

PCIE 6pin за 2 4 pin адаптер кабел Оваа 6pin адаптер кабел претвора две 4 pin molex конектори за една 6 pin PCI Express моќ кон

DEN 32.00 39.36
ALLEN BRADLEY MICROLOGIX ПРОГРАМИРАЊЕ КАБЕЛ W 90 СТЕПЕНИ КРАЈОТ 1761-CBL-PM02,ИМААТ ВО ПАРК Свеж
ALLEN BRADLEY MICROLOGIX ПРОГРАМИРАЊЕ КАБЕЛ W 90 СТЕПЕНИ КРАЈОТ 1761-CBL-PM02,ИМААТ ВО ПАРК

Кабелот е моделирана изградба на двете страни , овој кабел има 90deg крајот на САЛАДИН страна, погледнете ј

DEN 237.60
2piece 22AWG DC совет plug моќ конектор Еден кабел 5.5/2.5 mm машки агол L-облик продолжување кабелот за Безбедност мониторинг Свеж Со попуст
1pc Емајлирани Жица Соголување Машина 110v/220v Лакирани Бакарна Жица Stripper DF-6 Свеж
1pc Емајлирани Жица Соголување Машина 110v/220v Лакирани Бакарна Жица Stripper DF-6

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛКарактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со по

DEN 1920.00
7pin 1.25 mm теренот 550mm должина 0.12 mm дебелина 10мм ширина Airbag Кабел за рено megane II Свеж
7pin 1.25 mm теренот 550mm должина 0.12 mm дебелина 10мм ширина Airbag Кабел за рено megane II

7pin 1.25 mm теренот 550mm должина 0.12 mm дебелина 10мм ширина Airbag Кабел за рено megane II Опис : FFC кабли се достапни во

DEN 480.00