Нова светлина ASIACOM Патот велосипед мат UD целосна јаглерод влакна handlebar круг цевка дизајн велосипед свиткана бар 31.8*400/420/440mm Слободен Брод

Нова светлина ASIACOM Патот велосипед мат UD целосна јаглерод влакна handlebar круг цевка дизајн велосипед свиткана бар 31.8*400/420/440mm

DEN 1423.68

Свеж

Во магацинот


Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Круг цевка дизајн Материјал : UD Целосна Јаглерод Влакна Матични менгеме : 31. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Испорака :
1 пратката е превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.8 mm Ширина : 400/420/440mm ( центар до центар, ве Молиме изберете ја вашата омилена големина ) Финиш : мет (како што се слики) се Откажат : 130mm се Постигне : 80mm Тежина : околу 185g(400mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед еден години квалитет guarante Помина EN 14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.

боја: црвено логото 400mm, црвена логото 420mm, црвена логото 440mm, жолта логото 400mm, жолта логото 420mm, жолта логото 440mm, сина логото 400mm, сина логото 420mm, сина логото 440mm, зелена логото 400mm, зелена логото 420mm, зелена логото 440mm
Употреба: Патот Велосипеди
Компоненти: Handlebar
Број На Модел На: Круг цевка дизајн-ASIACOM
Бренд Име: ASIACOM
менгеме дијаметар: 31.1 - 32.5 mm
is_customized: Yes
Материјал: Јаглерод Влакна
Ширина: 401 - 500mm
Тип: Патот Handlebar/Свиткана Бар
Големина: 31.8*400/420/440mm
Бои: црвено ; жолта ; сина ; зелена
државната: 100% нови

Додатоци на производи

бесплатен превозот јаглерод fornt 3 краци задни диск тркала powerway R13 керамика 3K 12K UD мат clincher тубуларна патот /Фиксна Свеж Со попуст
бесплатен превозот јаглерод fornt 3 краци задни диск тркала powerway R13 керамика 3K 12K UD мат clincher тубуларна патот /Фиксна

Големина на : јаглерод, пред 3 краци & задни диск тркало ,тубуларна 、chincher2.тип : патот велосипед тркала пос

DEN 43493.00 51168.00
BIKEIN 4 Пара Планински Велосипед Керамика Диск Кочница Влошки За Страствен Еликсир R/CR/CR-МАГ/E1/3/5/7/9 Sram X0 XX DB1/3/5 Свеж Со попуст
BIKEIN 4 Пара Планински Велосипед Керамика Диск Кочница Влошки За Страствен Еликсир R/CR/CR-МАГ/E1/3/5/7/9 Sram X0 XX DB1/3/5

ИНФОРМАЦИИ : Име : Керамика Диск накладките Одговараат За : Sram Страствен : Еликсир R / CR / CRМАГ / E1 / E3 / E5 / E7 / E9

DEN 470.00 522.72
продажба на нови IVEKE 0MM јаглерод seatpost 27.2/30.8/31.6*350/400mm јаглерод велосипед partsmtb седиште пост патот јаглерод Свеж Со попуст
продажба на нови IVEKE 0MM јаглерод seatpost 27.2/30.8/31.6*350/400mm јаглерод велосипед partsmtb седиште пост патот јаглерод

започнетекрајот на 2014 нов стил Висока qulity Лајт јаглерод seatpost MTB патот велосипед seatpost 27.2 / 30.8 / 31.6*350 MM Бесп

DEN 910.00 958.08
2 пара Полу-метален MTB Планински Велосипед диск чевли накладките со пролет/ЗА Страствен bb5 Линија Влечење диск кочница linings Свеж Со попуст
Велосипедот накладките за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 Црвено Sintered Целосен Метал/ Црна Свеж Со попуст
Велосипедот накладките за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 Црвено Sintered Целосен Метал/ Црна

1 Пар Велосипед Диск Кочница Влошки за Shimano Deore XT 2004 Свети XT 2004 / LX 2005 / Брус BRM 965 966 MTB Планински Велосипед

DEN 151.00 168.00
Ниту еден стандард / познатиот бренд целосна карбонски влакна превиткате / патот велосипед еден виткање на рачка / управувач Свеж Со попуст
90g Универзална Велосипед Видиме Стојат Алуминиум Велосипед Handlebar Планината Држач За iPhone, Samsung, Nokia Велосипедизам Свеж Со попуст
2 парчиња Ultralight 105g Велосипед костец црна Велосипед гума Зафат Крајот бар Фиксна Опрема Велосипед Делови Додатоци MTB Свеж Со попуст
2017 целосна карбонски влакна столб планински велосипед на патот велосипед, велосипед со матични карбонски влакна 28.6 - 31.8 Свеж Со попуст
целосна карбонски влакна патот планински велосипед / седат торба/На вилушка перач на автомобили шише рамка род дијаметар Handlebar Свеж Со попуст
FVBZARA Велосипедизам Велосипед Saddles MTB Патот Велосипедизам Седло Седиште СТП Кожа Удобно 270*135mm Велосипед Седиште Црна Свеж Со попуст
Топла Велосипедизам Велосипеди 3D Силиконски Гел Подлога Седиште Седло Покрие Удобно Мека Перница Велосипед Седло Велосипед Свеж Со попуст
Нов Велосипед Велосипед Екипаж се Тркалаат Бар Планината Handlebar Клип Носителот Seatpost за Gopro Херој 6 5 4 SJCAM Yi 4K Свеж Со попуст
Нов Велосипед Велосипед Екипаж се Тркалаат Бар Планината Handlebar Клип Носителот Seatpost за Gopro Херој 6 5 4 SJCAM Yi 4K

Велосипедот Метал Екипаж се Тркалаат Бар Планината Handlebar Клип Носителот Seatpost за Gopro Херој 6 5 4Карактерис

DEN 78.00 81.60