Швајцарија мажите се види луксузен бренд BINGER 18K злато Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик водоотпорен B1128-16

Швајцарија мажите се види луксузен бренд BINGER 18K злато Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик водоотпорен B1128-16

49 %

DEN 3320.00

DEN 6508.80

Свеж

Во магацинот


Сите фотографии зеде со себе.
Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : механичка рака правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 38mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик / вистински кравја кожа /18 K злато Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција
Квалитетни тест
1) отпорно на Гребење -Sapphire dial прозорецот
2) Fireproofing
3) Отпорност На Вода

Тип На Објект: Механички Рачни Часовници
Случај Обликот: Круг
Случај Дебелина: 8мм
Функција: Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум,Нуркач
Број На Модел На: B1128-16
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина: 20mm
Кутии & Случаи Материјал: кожа
Затворач Тип: Притисни Копче Скриени Затворач
Бренд Име: BINGER
Пол: Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип: sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина: 10Bar
Dial Дијаметар: 38mm
Стил: бизнис
Бендот Должина: 24cm
Движење: Автоматско Само-Ветрот

Додатоци на производи

40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење Свеж Со попуст
40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење

Опис : Големина : 40mm*13 ммБирате : скелет dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај Движе

DEN 7724.00 14304.00
0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки Свеж Со попуст
0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки

Опис : надворешен Дијаметар : 13 1 / 2 Ligne или 30.8 mm Движење 4.13 мм дебел На висина од дното на движење за да се в

DEN 981.00 1032.00
Луксузен Бренд WEIDE Мажите Мода Спортски Часовници Мажите Кварц Аналогни LED Часовник Машки Воени Зглоб Види Relogio Masculino Свеж Со попуст
Година Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Мажите Воена Зглоб Часовници Целосна Нерѓосувачки Челик Мажите Кварц Види Свеж Со попуст
Oulm се Види Луксузно Види Мажите Бренд машки Часовници Часовник Машки Повеќе Време Зони Кварц рачен часовник Мода обичните Свеж Со попуст
2017 Воена Спортски Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Шок Електронски Дигитален LED Зглоб Види Машки Часовник За Човекот Свеж Со попуст
Часовници Мажите Автоматски Механички се Види Врвот Бренд Целосна Челик Луксузни Бизнис машки Часовници Датум Часовник relojes Свеж Со попуст
Гроздобер Мода Черепот Дрво Часовници Мажи Жени Steampunk Готски Оригинален Дрвена Кварц-Часовници со Вистинска Кожа Reloj де Свеж Со попуст
MEGIR Оригинални Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Стилски Види Мажите не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Рака Хронограф Воена Свеж Со попуст
Мажите Железо Самурај Нерѓосувачки Челик Види LED Дигитални Часовници Жените Љубовник Хривнија рачни часовници Свеж Со попуст
Повик Бамбус Часовници Машки Санкт Петербург Дизајн Модерно Дрвени Кварц Види за Жени Мажи рачно изработени Роденден Подароци Свеж Со попуст
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1 Свеж Со попуст
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1

Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612 G1Специфи

DEN 1195.00 2390.40
Луксузен Бренд Автоматски Механички Да Се Види За Машки Скелет Букви Dial Воена Спортски Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Рака Свеж Со попуст
година Нови LED види уникатен дизајн силикони рака прстен рачен часовник За момче девојка Мода студент дигитален часовник Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29 Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29

БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа Бенд рачен часовник relogio masculino Б

DEN 887.00 1344.00
SINOBI Врвот Бренд на Луксузни Mens Часовници Мода Обичните Спорт Зглоб Види Мажите Дигитален LED Часовник Воени Спортови relogio Свеж Со попуст
Нови SKMEI Бренд Спорт Дигитален часовник Мажите Мода Водоотпорен Мултифункционален Воена LED Дигитални Часовници Отворено Зглоб Свеж Со попуст