еден пар 4 инчен Full-опсег автомобил говорникот PS401D автомобил стерео аудио звучници 2x60W Автомобилот автомобилската Звучници

еден пар 4 инчен Full-опсег автомобил говорникот PS401D автомобил стерео аудио звучници 2x60W Автомобилот автомобилската Звучници

DEN 812.64

Свеж

Во магацинот


2016 година Топла 2 X 4" инчен Автомобил Говорникот Автомобилот Автомобилство Автомобили HIFI Целосен Опсег Меур Џвакање Работ Јазик
4 инчен автомобил јазик автомобил говорникот автомобил аудио еден пар(2 парчиња)
Детали за производот :
Тип : 4 "полн опсег на говорникот мономер автомобил
Модел : PS401 D
Отпорност : 4Ω
Зачестеност одговор : 80-20 KHz
Осетливост : 88d B
Максимална излезна моќност : 60 W
Магнетно Коло Спецификации : 4.3 оз
Серпентина : 20mm ASV
Бас тапан Хартија : Хартија кетонски
Дијафрагмата материјали : пена гума работ
Пакување
Тежина : 0.8 kg
Големина : 24* 14 * 5cm
Внимание :
4-инчен монтажа големина : 110-122mm Инсталација длабочина : е 36,5 mm

Бренд Име: PolarLander
Говорници Видови: Коаксијален јазик
Напон: 12V
Име На Модел: PS401D
Боја Име: Жолта
Објектот Големина: 24* 14 * 5cm
Објектот Тежина: 800kg
Материјал Тип: метал и пластика
Од Моќ: 2*60W
Фреквентен Опсег (Hz): 80-20KHz
Отпорност: 4ohm
Аудио Чувствителност: 88dB
Тип На Објект: Јазик
200000204: 200002152

Додатоци на производи

UXCELL 2 Парче 10 Авто Автомобил Говорникот Шупливи Мрежа Под Woofer Subwoofer Скара Покрива Црна Свеж Со попуст
UXCELL 2 Парче 10 Авто Автомобил Говорникот Шупливи Мрежа Под Woofer Subwoofer Скара Покрива Црна

И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.16 Транспорт {"fragile Product" : "yes"}

DEN 388.00 546.72
Промет на големо со висока моќност HIFI пренослива безжична bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM радио subwoofer за телефонот Свеж Со попуст
AIYIMA 2 парчиња Аудио Звучници 35/44mm Авион Вибрации Говорникот Резонанца Говорникот 15W 4 ohms DIY За домашно Кино Свеж Со попуст
Врвен AMT алуминиум говорникот воздух движење трансформатор tweeter 3AMT Свеж Со попуст
Врвен AMT алуминиум говорникот воздух движење трансформатор tweeter 3AMT

КАРАКТЕРИСТИКИ• Робусни метал faceplate обезбедува сигурна, стабилна монтажа• Ниска маса pleated Kapton дијафра

DEN 2592.00 2879.52
Нови Пристигнување 1pc 8 Инчен 196mm Говорникот Пена Работ на Високо Квалитетни Звучници Опкружувачки Поправка Woofer Пена Работ Свеж Со попуст
Тешки Мотоцикл Стерео Аудио Засилувач 2*80w Говорникот Hi-Fi Звук MP3/WMA Bluetooth USB/ПОМОШЕН Телефон Бесплатно MT485 2 Боја Свеж
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот Свеж Со попуст
2 парчиња! 4 Инчен 80W Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2-Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Говорникот

2 парчиња! 4 Инчен 80 W HighEnd Авто Автомобил Коаксијален Јазик 2Начин Автомобил Аудио Звучници Коаксијален Г

DEN 883.00 1193.28
Евтини Превозот ! автомобил waring рог со 5 модел на Мотор Рогови автомобил полицијата аларм полицијата свирче whee со звучник Свеж Со попуст
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W Свеж
50mm 2 Кол. Магнетни Тип Алуминиум Школка Круг Звучник 8 Ohm 5W

Оваа внатрешна магнет јазик е дизајниран со алуминиумска школка Примена : мини кутија јазик, музички пл

DEN 117.60
2018 Топла Преносни Мини Bluetooth Звучници За Iron Man Безжична Smart Слободни Раце Звучник Поддршка SD Картичка За Мобилен Свеж Со попуст
SADA Д-206 Бренд Мини Звучници Преносни Комбинација на Говорникот Шарени LED Колона Мултимедијални Стерео звук од Компјутерските Свеж Со попуст
Wotefusi Автомобил Говорникот Tweeter 120W Топла Супер Моќ Висока Купола Високотонци Висок Квалитет, Нема ниту една Поплака Свеж Со попуст
E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID/IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА Свеж
E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID/IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА

E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID / IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА КОНТ

DEN 859.20
Безжичен звучник кутија со Микрофон Микрофон Звук бар Супер Бас Преносни Bluetooth звучник за iPhone xiaomi mi Sony Телефони Свеж Со попуст
2 парчиња 6.5 Инчи 180W 3 Начин Автомобил Hifi Гласно Говорник Коаксијален Рог Целосна Фреквенција Auto Автомобили Аудио Музика Свеж Со попуст
AIYIMA 1Pc Преносни Аудио Звучници Treble Вози Титаниум Филм Tweeter 34 Основни Hiraguchi 8Ohm 30W DIY Јазик Свеж
AIYIMA 1Pc Преносни Аудио Звучници Treble Вози Титаниум Филм Tweeter 34 Основни Hiraguchi 8Ohm 30W DIY Јазик

Тип : tweeterkýlové дијаметар : 1 Инчи (25 MM)монтажа тип : Schroef 1 3 / 8 " на Рундаopnominale onafhankelijke : 8 OhmМоќ Capaciteit : 30 W RMSgevoelig

DEN 1435.20