Кујна Додатоци 1PC Силикони Торта Мувла 3D Swan Форма за Печење Чоколадо Сапун Калапи Торта Stencils Пекарница Тесто Печење Алатка

Кујна Додатоци 1PC Силикони Торта Мувла 3D Swan Форма за Печење Чоколадо Сапун Калапи Торта Stencils Пекарница Тесто Печење

15 %

DEN 57.00

DEN 67.20

Свеж

Во магацинот

Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Lollipop/Бонбони мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини,Близалки.
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење Lollipop, фондан торта, чоколадо, итн 2. Бренд нови со добра состојба 3. Тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за употреба и чистење 4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма 5. Одговараат за фурна, микробранова, фрижидери, машина за миење садови. 6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти објектот може да издржи температура опсег : -40~230 целзиусови степени. Материјал : Силикон Боја : случајни боја Облик : 3 D Swan Облик, Големина : 5.5*5.8*1.5 cm Тежина : 35g
Пакет Се Вклучени :
1 PC Силикони Торта Чоколадна Мувла
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Бренд Име: illumafye
Торта Алатки Тип: Габи,
Материјал: Силикони
сертификација: CIQ
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На: N1009
Непристојни Слика: No
Сексуално Сугестивна: No
Тип: Торта Алатки
Функција: кујна печење додатоци
feature1: торта декорирање алатка
feature2: Печење калапи / торта мувла
Функција: Печење & Тесто Алатки
Име на производ: силиконски торта мувла
Тип: чоколадо мувла
Повод: Ресторан Слаткарница Кујна Свадба, Роденден
Употреба: Торта, печени, рачно изработени сапуни, желеа, puddings
Големина: 5.5*5.8*1.5cm
боја: случаен боја
Обликот: 3D Swan Форма
Количина: 1pc

Додатоци на производи

3pcs/set Божиќ Дрво Машина Торта Декорирање Фондан Втиснување Алатка Cookie Печење Мувла Свеж Со попуст
3pcs/set Божиќ Дрво Машина Торта Декорирање Фондан Втиснување Алатка Cookie Печење Мувла

11Карактеристики : Нов и висок квалитет.Еднократно, трајни, нестап.Идеална за правење колачи, бисквит, ко

DEN 44.00 47.52
Маче 3d Калап Сапун Мувла Силиконски Калапи симпатична мачка Силикон свеќа мувла hotsale прекрасна за торта декорација Свеж Со попуст
Силиконски Калап Поставите аглите Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација Свеж Со попуст
Силиконски Калап Поставите аглите Занаети Декорирање Торта Фондан силиконски калап за торта декорација

добредојдовте Модел Наместете аглите Големина на готовиот производ 38х38, 28х28 mmКарактеристики : * 100% Сос

DEN 95.00 105.12
Правоаголна Форма Силикони Waffles Мувла 4 Дупка Силикони Торта Кифла Мувла Бисквит Мувла DIY Печење Алатки M2082 Свеж Со попуст
Правоаголна Форма Силикони Waffles Мувла 4 Дупка Силикони Торта Кифла Мувла Бисквит Мувла DIY Печење Алатки M2082

Материјал : Силикон Боја : Црвена,Портокалова,Зелена(Случаен испрати) Големина : 28.5*18.5 cm Длабочина од 1,5 с

DEN 168.00 240.00
Лист Шема Силиконски Калап DIY Фондан Торта Алатка Чоколадо Алатка Шеќер печење Ставете Калапи Украсување Мувла F0713 Свеж Со попуст
Бебе Cookie/Торта Матрицата Кафе Украсување Пластични Образец Фондан Матрицата за Macaroons Cupcake Декорација DIIY Bakcing Свеж
3D силиконски калап флип пропадне Фондан чоколадо калап за торта декорирање алатка Чевли сандали рачно изработени сапун мувла Свеж Со попуст
SHENHONG Bakeware Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење Не-Стап Qualit Свеж Со попуст
Bakeware Украсување Алатки Алуминиум Мувла Chrysanthemum Облик Sugarcraft Бисквит Cookie Торта Мувла Тесто Печење Машина Мувла Свеж Со попуст
6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575 Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575

Бесплатен превозот 1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони То

DEN 164.00 172.80
Силиконски Ломотене Екран Печење Сад За Мешање Guard Опфаќа Садови Штитови Од Ломотене Спрејови Се Избегнува Истури Случаен Свеж Со попуст
1Pcs Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066 Свеж Со попуст
1Pcs Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066

Бесплатен превозот Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066

DEN 49.00 51.84