UPD78F9418AGC-8BT-А F9418AGC QFP-80 Оригинални Бесплатен Превозот

UPD78F9418AGC-8BT-А F9418AGC QFP-80 Оригинални Бесплатен Превозот

DEN 512.64

Свеж

Во магацинот

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
Контактирајте со нас
♦ Ако постои незадоволство со нашиот производ или услуга,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви даде правилно решение.
Детали За Производот
Број на модел : UPD78 F9418 AGC-8 BT-Пакет / Случај : QFP-80
Состојба : Нова
Плаќање
♦ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет на possiblely. Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена.
♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
♦ На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ,и да даде пет ѕвездички.
♦ Сите нови чипови, ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на satisfcatory решение откако ќе го провери тоа .
♦ Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
♦ Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Вредноста на стоката и цената на тоа е соодветно.
Испорака
♦ Наредби обработени навремено по плаќање на проверка . Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас .
♦ Поради акции статус и временската зона разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
♦ Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее.
♦ Кога купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам.
♦ Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој може да има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојде следниот пат!. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Гаранција
♦. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
♦ Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми . Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги . Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
♦ Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
♦ Доколку купите повеќе количина или повеќе делови , можете да контактирате со нас,и ние може да ви даде поголем попуст. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.

Бренд Име: jiaxinhengye
Број На Модел На: Други
Пакет: No
Тип На Објект: Говорникот Активни Компоненти
Материјал: Други
Број На Модел На: UPD78F9418AGC-8BT-A
Состојба: Нови

Додатоци на производи

Со Слајд Блок Оклопна Слушалка Кабел За Etymotic ER4B ER4PT ER4S ER6I ER4 LN005486 Свеж
Со Слајд Блок Оклопна Слушалка Кабел За Etymotic ER4B ER4PT ER4S ER6I ER4 LN005486

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1pcs 1.2 м кабел како што можете да видите од сликата..

DEN 1098.24
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот Свеж Со попуст
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот

Hifi MMCX порта безжична Bluetooth адаптер спортски кабел За Shure SE215 SE535 UE900 Слушалка со Bluetooth адаптер приклучок за

DEN 495.00 575.52
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез Свеж
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез

Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произ

DEN 117600.00
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер Свеж
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер

Опис : Најмалите 150 Mbps Wi Fi LAN Адаптер за HD ТВ / Player / PSP / итн Уживајте во безжична и висока дефиниција филмов

DEN 287.52
GERUIDA НОВИ MP3 Bluetooth MP4 Преносни Видео Плеер 8GB Метал Музички Плеер Со Рекордерот на Глас Поддршка ТФ Видео FM Види Свеж Со попуст
GERUIDA НОВИ MP3 Bluetooth MP4 Преносни Видео Плеер 8GB Метал Музички Плеер Со Рекордерот на Глас Поддршка ТФ Видео FM Види

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

DEN 1747.00 2688.00
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот Свеж Со попуст
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм из

DEN 1143.00 1545.12
Askmeer IPX8 Водоотпорен 4G/8G Mp3 Пливање Подводни Спорт MP3 Плеер за Музика Стерео Слушалки со FM Клипот на Екранот за Сурфање Свеж Со попуст
WILTEEXS Преносни Мини Фрекфентна Модулација Дигитален LED Дисплеј FM Радио Приемник Процесирање на Сигналот Со Слушалка Свеж Со попуст
N98 8G Dictaphone Аудио Звук Рекордери MP3 Плеер Дигитален Снимач на Глас Пенкало Пренослива Батерија Dictaphone gravador voz Свеж Со попуст
N98 8G Dictaphone Аудио Звук Рекордери MP3 Плеер Дигитален Снимач на Глас Пенкало Пренослива Батерија Dictaphone gravador voz

8818426852371939 Дигитален снимач на глас парче парче парче $ 19 / парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 824.00 1056.00
Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Свеж Со попуст
Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата

Најновите ПРЕПОРАКИX A2 DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Линија

DEN 1651.00 2262.24
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки Свеж
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки

Замена Аудио Sliver Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over / На Уво Слушалки Лизгачки конт

DEN 815.52
Август MR230 Безжична Bluetooth 4.2 Приемник aptX Ниска Латентност 3,5 мм ПОМОШЕН Bluetooth Аудио Музички Адаптер за Автомобил Свеж Со попуст
Заменете перница за Panasonic Техника RP-F30 слушалки на уво влошки.(earmuffes/уво подлога/earcap) Свеж
Заменете перница за Panasonic Техника RP-F30 слушалки на уво влошки.(earmuffes/уво подлога/earcap)

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPF30 RPHT370 RPHT376 RPHT379 RPHT455 RPH

DEN 671.52
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652 Свеж
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

DEN 864.00
EarPads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови Свеж Со попуст
KA393 НАТОПИ-8 Оригинални 20PCS/МНОГУ Свеж
KA393 НАТОПИ-8 Оригинални 20PCS/МНОГУ

Дали довербата нашиот квалитет, а не се сомневам во нашата цена Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ни

DEN 88.80
Нови HA400 Ултра-компактен 4 Канали Мини Аудио Засилувач Стерео приклучок за Слушалки со Адаптер Свеж Со попуст
Нови HA400 Ултра-компактен 4 Канали Мини Аудио Засилувач Стерео приклучок за Слушалки со Адаптер

Ултракомпактен стерео приклучок за слушалки засилувач за студио и фаза на примена.Со 4 слушалки излезни

DEN 798.00 840.00
Linhuipad Микрофон Пена Windscreens сунѓерот ветробрани замена микрофон опфаќа ,5mm отворање и 25мм внатрешна должина 10 компјутери Свеж Со попуст