WEIDE Mens Машки Часовник рачен часовник Спорт Датум Кварц Календар Најлон Бенд Тока Види Повеќе Време Зона Хронограф рачни часовници

WEIDE Mens Машки Часовник рачен часовник Спорт Датум Кварц Календар Најлон Бенд Тока Види Повеќе Време Зона Хронограф рачни

30 %

DEN 1747.00

DEN 2495.52

Свеж

Во магацинот


WEIDE Бренд рачен часовник Нови Пристигнување Часовници Кварц Повеќе Време Зона 3 ATM Отпорен на Вода Хронограф Вљубените Подарок За Мажите БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH6405 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИСОТ, МОДАТА се ПРИКАЖЕ : Аналогни ДВИЖЕЊЕ : ОРИГИНАЛНИ ЈАПОНИЈА MIYOTA 2035 КВАРЦ + LCD Функција : - моделот (WH6405) со 8 атрактивни верзии; - ЈАПОНИЈА MIYOTA 2035 кварц движење + LCD; - Кул & специјално дизајнирани види случај; - Најлон рака и нерѓосувачки челик тока; - Единствен Electroplating 3 D WEIDE & Вселена Лого На Два Прстени на Рака. - На животната средина IP црна вакуум electroplating случај, и да го положат ROHS стандардот; - Види круна со животната средина IPS бронза electroplating; - 30 метри отпорен на вода(Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл., ве молиме не притиснете на било кое од копчињата подводни); - Одење на грешка од ±45 S/М Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 5.0 cm (1.97 инчи) прибл. Случај Дебелина : 1.45 cm (0.57 инчи) прибл. Бендот Должина : 22cm (8.66 инчи) прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm (0.94 инчи) прибл. Компоненти Вклучени : 1 x Вистински WEIDE Види 1 x Оригинален Подарок Кутија

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Функција: Отпорен На Вода,Повеќе Време Зона,Авто Датум,Заврши Календар
Затворач Тип: Тока
Dial Дијаметар: 50mm
Случај Дебелина: 14.5 мм
Движење: Кварц
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Стил: Fashion & Неврзан
Број На Модел На: WH6405B-6C
Бендот Материјал Тип: Најлон
Бренд Име: WEIDE
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Бендот Должина: 22cm
Бендот Ширина: 24mm
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Материјал: Легура
Случај Обликот: Круг
Продажба На Предмети: Машки Часовници
Dial Материјал Тип: Дувачкиот
Состојба: Нов со ознаки
Dial Екранот: Аналогни LCD
Фестивалот/Празник: Роденденски Подарок/Вљубените Подарок
Пол: Мажи

Додатоци на производи

Мажите Железо Самурај Нерѓосувачки Челик Види LED Дигитални Часовници Жените Љубовник Хривнија рачни часовници Свеж Со попуст
2017 Воена Спортски Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Шок Електронски Дигитален LED Зглоб Види Машки Часовник За Човекот Свеж Со попуст
WEIDE Мода Mens Аналогни Види Три часовната Зона Дигитални Календар Спорт Датум Кварц Кафена Кожа за на Рака Тока рачни часовници Свеж Со попуст
Унисекс Модата ДОВЕДЕ Touch Watch Еко-пријателски Гума Хривнија рачен часовник Јапонија Movt Дигитален Часовник Бренд Спортски Свеж Со попуст
Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни Водоотпорен 30M Вистинска Кожа Спорт Воена Часовници Кварц Мажите Часовник Relogio Свеж Со попуст
SINOBI Врвот Бренд на Луксузни Mens Часовници Мода Обичните Спорт Зглоб Види Мажите Дигитален LED Часовник Воени Спортови relogio Свеж Со попуст
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1 Свеж Со попуст
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1

Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612 G1Специфи

DEN 1195.00 2390.40
Луксузен Бренд Автоматски Механички Да Се Види За Машки Скелет Букви Dial Воена Спортски Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Рака Свеж Со попуст
BOAMIGO Бренд Мажи Спортски Часовници Мода Часовници Портокалова Кожа рачни часовници Кварц 30M Водоотпорен Подарок Кутија Часовник Свеж Со попуст
2017 Топла Продаде Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници Пливаат Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29 Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29

БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа Бенд рачен часовник relogio masculino Б

DEN 887.00 1344.00
Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни CHENXI Мажите Воена Спорт Прозрачна рачен часовник Хронограф Кожа Кварц Види relogio Свеж Со попуст
Луксузен Бренд WEIDE Мажите Мода Спортски Часовници Мажите Кварц Аналогни LED Часовник Машки Воени Зглоб Види Relogio Masculino Свеж Со попуст
SKMEI Секојдневен Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите Кварц Види Водоотпорен Спорт Воена Часовници Мажите Кожа Relogio Свеж Со попуст
0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки Свеж Со попуст
0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки

Опис : надворешен Дијаметар : 13 1 / 2 Ligne или 30.8 mm Движење 4.13 мм дебел На висина од дното на движење за да се в

DEN 981.00 1032.00
40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење Свеж Со попуст
40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење

Опис : Големина : 40mm*13 ммБирате : скелет dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај Движе

DEN 7724.00 14304.00
Нови SKMEI Бренд Спорт Дигитален часовник Мажите Мода Водоотпорен Мултифункционален Воена LED Дигитални Часовници Отворено Зглоб Свеж Со попуст
Повик Бамбус Часовници Машки Санкт Петербург Дизајн Модерно Дрвени Кварц Види за Жени Мажи рачно изработени Роденден Подароци Свеж Со попуст
Гроздобер Мода Черепот Дрво Часовници Мажи Жени Steampunk Готски Оригинален Дрвена Кварц-Часовници со Вистинска Кожа Reloj де Свеж Со попуст