E-XY 100pcs/Пакет Ni80 Серпентина Жица Свитканост Prebuilt Серпентина Отпор Електронска Цигара Vape Греење Жица за DIY RDA РТС Atomizer

E-XY 100pcs/Пакет Ni80 Серпентина Жица Свитканост Prebuilt Серпентина Отпор Електронска Цигара Vape Греење Жица за DIY RDA РТС

10 %

DEN 950.00

DEN 1056.00

Свеж

Во магацинот

E-XY 100pcs/Пакет Ni80 Серпентина Жица Свитканост Prebuilt Серпентина Отпор Електронска Цигара Греење Серпентина Жица за DIY RDA РТС Atomizer ве Молиме изберете еден вид на греење калеми жица од листата подолу Ni80 Калеми : 20 GA 0.2 Ω φ3.0mm 22 GA НА 0,4 Ω φ3.0mm 24 GA 0.5 Ω φ3.0mm 26 GA 0.6 Ω φ3.0mm 28 GA 1.3 Ω φ3.0mm 30 GA 1.5 Ω φ3.0mm ЗАБЕЛЕШКА : актуелната отпор може да се ±0.1 ohm разлика, тоа е нормален опсег

Тип На Објект: Prebuilt Серпентина
Компатибилен Модел: rda ртс
Број На Модел На: NI80 Жици серпентина
Материјал: Метал
Бренд Име: E-XY

Додатоци на производи

E-XY 10Pcs Его-CE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его/его-T/Его-К EVOD Електронска Цигара Батеријата Додатоци Свеж Со попуст
E-XY 10Pcs Его-CE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его/его-T/Его-К EVOD Електронска Цигара Батеријата Додатоци

EXY 10 Pcs ЕгоCE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его / егоT / ЕгоК EVOD Електронска Цигара Батеријата Додат

DEN 281.00 312.00
10PCS E Cig Силикони Капе Совет Покрие Анти Прашина Капа санитарни Antiskid Прстен бенд За Резервоарот Atomizer Vape Резервоарот Свеж Со попуст
авторски Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ 2ml & 8.8 ml Резервоарот Atomizer Компатибилен со Joyetech Atopack Пингвин Дополнителен Свеж Со попуст
авторски Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ 2ml & 8.8 ml Резервоарот Atomizer Компатибилен со Joyetech Atopack Пингвин Дополнителен

Joyetech Atopack Пингвин Кертриџ 2ml & 8.8 mlНа Atopack Пингвин Кертриџ е refillable структура на резервоар за Joyetech Atopack Пинг

DEN 338.00 397.92
XFKM 5pcs SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк/ iJust 2 / Melo 2 / Melo 3 Мини Свеж Со попуст
XFKM 5pcs SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк/ iJust 2 / Melo 2 / Melo 3 Мини

5pcs XFKM SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк / i Just 2 / Melo 2 / Melo 3 МиниСпецификација : Модел :

DEN 168.00 210.24
Оригиналниот Јапонски Органски Памук MUJI 180Pcs Огромен Пареа Eletronic Цигари Vape Памук За RDA БАНКАТА DIY Atomizer Серпентина Свеж Со попуст
Во Парк!!! UWELL NUNCHAKU Atomizer 5ml Резервоар 7 Бои Електронска Цигара Додаток Plug-се повлече Калеми Големи Облаци Ниски Свеж Со попуст
Во Парк!!! UWELL NUNCHAKU Atomizer 5ml Резервоар 7 Бои Електронска Цигара Додаток Plug-се повлече Калеми Големи Облаци Ниски

Описи : 1.Капацитет на резервоар : 5 ml 2 Материјал : не ' рѓосувачки челик & кварц стакло & бакар & силикони 3.Д

DEN 1335.00 1435.20
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот Свеж Со попуст
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот

СпецификацијаТочка име : 24 MM Смола Капе СоветМатеријал : СмолаБоја : КомбинацијаСе вклопи во поголемиот

DEN 177.00 235.20
Нова Електронска цигара VAX Мини Билни Испарувач Дополнителен Комплет за контрола на Температурата Сува Трева испарувач пенкало Свеж Со попуст
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper

ецигари комплет его 2200mah батеријата со 1.6 ml H2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaperКарактеристики : Пакетот

DEN 480.00
E-XY 510 Смола капе совети E-Tigara 510 Gourd Капе Совети E Цигара носител Смола Отворот одговара за 510 БАНКАТА RDA Резервоарот Свеж Со попуст
Авторски Joyetech его AIO Брзо Полнење 1500mAh 2ml Капацитет Сите-во-Едно Полнење Електронски Цигари Испарувач Vape Пенкало Свеж Со попуст
E-XY Его Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГО-T EVOD Батеријата Vape 100Pcs/Многу Свеж Со попуст
E-XY Его Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГО-T EVOD Батеријата Vape 100Pcs/Многу

EXY 100 Pcs / Многу ЕгоCE4 Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГОT EVOD Батеријата VapeИме : Ecig ЕГОT, ЕГО USB полначСти

DEN 1968.00 2186.40
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Свеж
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена

50pcs / многу ГШ на Х2 двојна atomizer серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Atomizer core главаиспарувач

DEN 1824.00
НОВИ XFKM Мини Vape DIY Алатка Торба Пинцети Клешти Жица Грејачи за Полнење Серпентина Убодни Ликвидација За Пакување на Електронска Свеж Со попуст
Оригиналниот 3pcs IJOY Неограничени XL Светлина-up Серпентина XL-C3 Светлина-up Чип Серпентина 0.2 ohm & XL-C4 Чип Серпентина Свеж Со попуст
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка Свеж Со попуст
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка

5cps / многу Kamry Atomizer Серпентина Заменливи Под 0.5 ohm X6 Плус Калеми K1000 Плус Dse Електронски Tigara Испарувач Кале

DEN 379.00 420.96
5pcs KangerTech T3D Двојна Серпентина Clearomizer 2.2 ml Kanger Atomizer со 1,5 ohm серпентина единица инсталиран компатибилен Свеж Со попуст
5pcs KangerTech T3D Двојна Серпентина Clearomizer 2.2 ml Kanger Atomizer со 1,5 ohm серпентина единица инсталиран компатибилен

5pcs 2.2 ml Kanger Tech T3 D Двојна Серпентина Clearomizer Kanger Tech T3 D Двојна Серпентина Clearomizer, 1.5 ohm серпентина единица инс

DEN 806.00 1007.52
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци Свеж Со попуст
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци

510 БАНКАТА RDA РТС PEI Капе Совет Небото СоветНови PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Кап

DEN 135.00 158.40
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus Свеж Со попуст
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus

100% Автентични UD bellРТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Youde BellВисо

DEN 586.00 650.40
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4 Свеж Со попуст
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Немаат катран и други рак предизвикува супстанции

DEN 176.00 220.32
VapeOnly vAir-S Серпентина Atomizer Главата 1.0 ohm 1.5 ohm за VapeOnly Arcus Дополнителен Комплет за Совршен Устата Дишам Искуства Свеж Со попуст
VapeOnly vAir-S Серпентина Atomizer Главата 1.0 ohm 1.5 ohm за VapeOnly Arcus Дополнителен Комплет за Совршен Устата Дишам Искуства

Vape Only v AirS Серпентина за Arc(5 компјутери во 1 pack) Напомена : Kanthal Тип : Отпор Kanthal 1.0 ohm Kanthal Тип Б : Отпор Kanthal 1.5 o

DEN 356.00 508.80
Оригиналниот трговија на Големо 10/20/50 Пакети SMOK Vape Пенкало 22 Стаклена Цевка за Smok Vape Пенкало 22 Резервоарот Atomizer Свеж Со попуст
Оригиналниот трговија на Големо 10/20/50 Пакети SMOK Vape Пенкало 22 Стаклена Цевка за Smok Vape Пенкало 22 Резервоарот Atomizer

3pcs SMOK Vape Пенкало 22 Замена Стаклена ЦевкаПроизвод Вовед3pcs SMOK Vape Пенкало 22 Замена Стаклена Цевка, е замена

DEN 1091.00 1283.04
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост Свеж Со попуст
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост

Клиент е на задоволително ниво е крајната цел Вашето задоволство е наш приоритет.Превозот1.Сите Големи

DEN 310.00 402.24