10pcs CCMT060204 Карбид Внесува Висок Квалитет Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

10pcs CCMT060204 Карбид Внесува Висок Квалитет Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

40 %

DEN 197.00

DEN 328.80

Свеж

Во магацинот


BI0002036
Спецификација :
Бренд нови
Модел : CCMT060204
Материјал : карбид
Обложување : CVD Калај Al2 O3 TICN
Обработка Делови Материјали : челик легура
Боја : како на сликата покажува
Кутија големина : прибл. 90 x 35 x 15mm/3.54 x 1.37 x 0.59" (L x W x H)
Количина : 10pcs, задоволни со вашиот побарувачката
Издржливи и практична
Остри и пренослив
Пакет се вклучени :
10 x CCMT060204 внесува (Преполна со пластична кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На: карбид инсерти
Обложување: Други
Бренд Име: Mayitr
Тврдост: Висок
Употреба: Други
Материјал: Карбид

Додатоци на производи

10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар ST3.1.207 Свеж Со попуст
10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар ST3.1.207

10pcs Карбид PCB CNC Гравирање Битови Крајот Мелење Машина 1.2 мм Дијаметар # ST3.1.207Ако ви се работат или одржува

DEN 493.00 715.20
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
10pcs/многу 3.175*12mm Карбид Еден Flute Спирала Малку, CNC Рутер Битови, Дрво Машини за Мелење Машина трговија на Големо Свеж
1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина HUHAO Свеж
1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина HUHAO

1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина Бесплатен ПревозотАлуминиум Сечилото Држачот за Ioline Пло

DEN 902.40
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки

BI0003037Спецификација : Бренд новиНосителот Материјал : нерѓосувачки челикМодел : BAP 300 R C1010120Вкупна должина

DEN 407.00 812.64
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката Свеж
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод Свеж
10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод

Материјал : ХСС & алуминиумска Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : месо тело : директно месо

DEN 363.84
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови Свеж
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 349.92
Вежба 10PCS Волфрам Карбид PCB Машина 1.0 mmFishtail Гравирање Алатки, CNC Рутери Дрва Метал Fresa Гравирање Алатки Свеж Со попуст
Вежба 10PCS Волфрам Карбид PCB Машина 1.0 mmFishtail Гравирање Алатки, CNC Рутери Дрва Метал Fresa Гравирање Алатки

Шенжен Авиокомпании писмо Electronics Co., Lt Е PCB алатка за развој на производот, производство и продажба како е

DEN 272.00 383.52
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови Свеж
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 767.04
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки Свеж Со попуст
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки

1pc D5*50 L*90 степени HRC50 Солидна карбид chamfering мелење машина Chamfer пат битови за Алуминиум нож алаткиMeterial : кар

DEN 346.00 406.56
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6 Свеж
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6

1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER166Стегање сила, висока точнос

DEN 287.52
UXCELL 5 Компјутери Алуминиум Сечење 2 Флејта Cnc Крајот Мелница Машина Рутер Битови 0.8 Mm Дијаметар машина | крај | мелница Свеж Со попуст
10pcs 3.175*0.8*3мм Половина Директно Битови За ПВЦ Материјал Гравирање За Рутер Машина Битови Серија Големина Свеж
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503 Свеж
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 615.36