Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Двојно Черепот на Главата Прстен За Човекот Орел Ноктот Скелет на Главата Прстен Накит

Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Двојно Черепот на Главата Прстен За Човекот Орел Ноктот Скелет на Главата Прстен Накит

DEN 120.00

Свеж

Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!
Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Точка Бр.
MR49
Состојба
100% Сосема Нов Черепот На Главата Прстен
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки Челик
Дизајн
Двојно Ноктот Скелет Прстен
Класичен стил-Годишнината од Носталгични Череп Форма
Тежина
25 g Прибл.
Должина
Прибл. мм
Прстен Rize(НАС) 8# 9# 10# 11# 12# 13#
Мин.Цел
1 BUC
Ø Меѓународни време на испорака може да се разликуваат, особено за време на празниците сезони како што се Божиќ.
Ø Превозот метод ние ги донесуваат следат регистрирани начин да ја испорача стоката, бидете сигурни дека ќе го купи наредби пристигне непречено.
Јас nclude :
Испорака Метод :
Забрзана Испорака :
Де livery време
DHL
за 3-7 работни дена
EMS
за 5-10 работни дена
Стандард За Испорака :
e Packet
за 8-15 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 15-28 работни дена
Хонгконг Пост Воздух Mail
за 15-35 работни дена
Сингапур Пост
за 15-30 дена
Ø Нашето Ветување :
Нудиме на нашите клиенти најниски цени на модата, накит и парична казна накит.
Насочат на купување и плаќање процеси.
Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
Ø Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ние сме искусни продавачот, нормално, ние ќе ги прогласи ниска вредност на испорака лист, така што вашиот пакет може да оди преку сопствени куќа непречено и спаси увоз доход. Какви и да било посебни барање за неа, ве молиме да ги споделите со нас ПОБРЗО.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ø Контактирајте со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail нас!

Прстен Големина: 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Скелетот
Број На Модел На: MR49
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Стил: Класичен
Површината Ширина: 20mm
Поставување Тип: Никој
Повод: Годишнина
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Бренд Име: Catiger
Пол: Унисекс
Метали Тип: Никој
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Површината Ширина: Никој
Материјал: 316L не ' Рѓосувачки челик
Прстен Големина: 8# --13#
прстен стил: Двојно Черепот На Главата
Тежина: About 20g
боја: Сребро Бела и Црна

Додатоци на производи

CiNily Создадени Сина, Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен Прстен на Големо за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен Свеж Со попуст
Нова Мода Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Голема Ливчиња Дизајн Претерани Rring Мода Накит трговија на Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот

5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 144.00 239.04
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја Свеж
Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја

ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика

DEN 1259.52
Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свеж Со попуст