L&Б Руски Стил Најдобри Свадба Накит Сетови За Жените 925 Печат Сребрена Боја Зелена Создадени Смарагд Бела Циркон Четири Парче

L&Б Руски Стил Најдобри Свадба Накит Сетови За Жените 925 Печат Сребрена Боја Зелена Создадени Смарагд Бела Циркон Четири Парче

39 %

DEN 486.00

DEN 796.32

Свеж

Во магацинот


Прстен Големина: 9, 8, 6, 7
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: gs02003.1
Повод: Партија
Материјал: Кристално
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Нараквици/Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстени
Стил: Симпатична/Романтичен
Обликотшема: Капка Вода
Бренд Име: лепо ќе
Пол: Жените
Метали Тип: сребрена боја
Главниот Камен Боја: Зелена
Големина вклучени: 6/7/8/9
квалитет: ААА+Квалитет
Земја на Производство: Кина
превозот време: Три Дена
Метал Печат: 925 печат
Technis: Рачно изработени
подарок: накит кутија
Трговски Режим : трговија на големо и мало
Стил: Романтични/Симпатична

Додатоци на производи

25pcs Тибетската сребро монистра одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant dangle Око шарм приврзоци за изработка на накит Свеж Со попуст
Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
25pcs Тибетската сребрени приврзоци одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Шетач шарм за изработка на накит Свеж Со попуст
36piece 316l не ' Рѓосувачки Челик Уво Проширувач Пирсинг Коси & Приклучоци Тунелот Комплет Носила Мерачи Тело Накит 14g--00g Свеж Со попуст
Кристал Кристал Круна Копче Синџир На Модни Копче Прстен Автомобил Keychains Жените Торба Чанта Креативен Шарм Клуч На Носителот Свеж Со попуст
2 парчиња/многу вистински сребро 925 нараквици за жените уникатен накит животинско пчела шарм топла нови производи за година Свеж Со попуст
Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104 Свеж Со попуст
CZ Нова Мода Жените Плоштадот Накит Кристал Pendant Голем Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Шарм Африка Свадба Накит Сетови Свеж Со попуст
Трговија на големо многу 25pcs одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Dragonfly шарм приврзоци за изработка Свеж Со попуст
Шик 50X ЖЕШКА Мода Многу Barbell Црна Топка Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Слободни Свеж Со попуст
Шик 50X ЖЕШКА Мода Многу Barbell Црна Топка Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Слободни

54 см или 1cm = 0.и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.Се вра

DEN 278.00 330.72
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит Свеж
12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

Dreamlee Нерѓосувачки Челик CZ Гем Јазик Пирсинг на Тело Накит*Бренд : SHUIMEI *100% Сосема Нов *Нема Штета на Човеч

DEN 1218.24
Трговија на големо многу 25pcs одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Панталони шарм приврзоци за изработка Свеж Со попуст