10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

10pcs/set Карбид Внесува CCMT060204 Внатрешни Инсерти За Вртење Алатка Здодевни Бар

40 %

DEN 198.00

DEN 329.76

Свеж

Во магацинот


BI0002036
Спецификација :
Бренд нови
Модел : CCMT060204
Материјал : карбид
Обложување : CVD Калај Al2 O3 TICN
Обработка Делови Материјали : челик легура
Боја : како на сликата покажува
Кутија големина : прибл. 90 x 35 x 15mm/3.54 x 1.37 x 0.59" (L x W x H)
Количина : 10pcs, задоволни со вашиот побарувачката
Издржливи и практична
Остри и пренослив
Пакет се вклучени :
10 x CCMT060204 внесува (Преполна со пластична кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На: карбид инсерти
Обложување: Други
Бренд Име: Mayitr
Тврдост: Висок
Употреба: Други
Материјал: Карбид

Додатоци на производи

1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14 Свеж
1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-14

1pc CNC ER25 14mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER2514Стегање сила, висока точно

DEN 335.52
2 парчиња 1/4 месо тело Т-Слот Машина Челик се Справи со 3/8 & 1/2 Должина Рутер Делови За Машини Алатки Свеж Со попуст
2 парчиња 1/4 месо тело Т-Слот Машина Челик се Справи со 3/8 & 1/2 Должина Рутер Делови За Машини Алатки

BI0003002Спецификација : Сосема нов и висок квалитетТело : цврст челик, прекалениСечилото : карбидГлавната Б

DEN 144.00 287.04
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35 Свеж
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35

1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256.35Стегање сила, висока то

DEN 335.52
UXCELL 5 Компјутери Алуминиум Сечење 2 Флејта Cnc Крајот Мелница Машина Рутер Битови 0.8 Mm Дијаметар машина | крај | мелница Свеж Со попуст
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки Свеж Со попуст
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки

1pc D5*50 L*90 степени HRC50 Солидна карбид chamfering мелење машина Chamfer пат битови за Алуминиум нож алаткиMeterial : кар

DEN 346.00 406.56
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови Свеж
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 349.92
10pcs/многу 3.175*12mm Карбид Еден Flute Спирала Малку, CNC Рутер Битови, Дрво Машини за Мелење Машина трговија на Големо Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
CNBTR 2 парчиња Knurling Алатка Сребро Единствен Исправен Тркала Линеарна Knurl Алатка 1mm Теренот Свеж Со попуст
CNBTR 2 парчиња Knurling Алатка Сребро Единствен Исправен Тркала Линеарна Knurl Алатка 1mm Теренот

тркала,челик,knurling алатка,knurling тркала,воланот алатка,1 mm челик,линеарна тркала,теренот тркала,едно тркал

DEN 216.00 296.64
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803 Свеж
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 1098.72
HUHAO 1pcs 1/2 1/4 месо тело Змеј Топката Малку Точка-намалување на Круг со Текот на Жлебот Битови рутер битови за дрво гравирање Свеж Со попуст